Filmozercy.com | Forum
Gieferg's collection - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Gieferg's collection (/watek-gieferg-s-collection)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Gieferg's collection - pred895 - 10-03-2021

Gieferg masz jakieś legitne napisy pl do Batman TAS, czy oglądasz w oryginale ?


RE: Gieferg's collection - Gieferg - 19-03-2021

Oglądam z lektorem Tongue

Napisów nie mam, tzn coś by się tam pewnie znalazło, ale nie chce mi się dopasowywać.
Do odcinków, gdzie polskie audio mam w kiepskiej jakości może spróbuję poszukać.

------------

I mały, w dużej mierze sentymentalny upgrade, tym razem z przewagą DVD, bo albo czegoś nie było na blu-ray w ogóle (TMNT), albo nie było w sensownej cenie (George), albo mi zwyczajnie nie zależało na tyle by płacić więcej i potem sie jeszcze babrać z dokładaniem wersji PL (KJ, Batman vs TMNT).

[Obrazek: b049ef1372691006.jpg]


RE: Gieferg's collection - Nfsfan83 - 19-03-2021

Masz lektora jakiegoś zjadliwego do George-a?


RE: Gieferg's collection - Juby - 19-03-2021

George to jeden z bardzo nielicznych filmów (5? 6?), które oglądałem w dzieciństwie na VHSie i zamierzam oglądać jeśli kiedyś uda mi się go nabyć wyłącznie z polskim dubbingiem. Smile


RE: Gieferg's collection - Gieferg - 19-03-2021

Cytat:Masz lektora jakiegoś zjadliwego do George-a?

Brzostyńskiego
(+jeszcze jednego w takiej se jakości, może Gudowskiego)


RE: Gieferg's collection - Barmon - 21-03-2021

To już lepiej było kupić Batman w Cieniu Czerwonego Kaptura niż tą nędzę żólwiami ninja. Przez połowę filmu bats i gady trzepią się w arkham z wrogami batmna przerobionymi na zwierzęta mutanty. Zwłaszcza widok kobry jokera jet mega debilny,


RE: Gieferg's collection - Wolfman - 21-03-2021

Nie obrażaj Zółwi ninja, a poza tym G. lubi Żółwie ninja


RE: Gieferg's collection - Gieferg - 21-03-2021

I wszystko w temacie Tongue

Jedyny powód, że w ogóle wziąłem jakieś nowsze animacje z Batmanem to właśnie ten konkretny cross-over (KJ wpadło przy okazji) będący spełnieniem marzeń 12 letniego mnie z początku lat 90., więcej nie mam w planach.


RE: Gieferg's collection - Barmon - 21-03-2021

Po obejrzeniu tak bezdennie głupiego filmidła na pewno nie będziesz maił już w planach żadnych animacji, mogę cię zapewnić i na pewno wkótce to pójdzie u ciebie pod młotek na aukcje.


RE: Gieferg's collection - Gieferg - 01-07-2021

O to się nie musisz martwić.
Raz że to tylko DVD, a tego nie sprzedam za pieniądze, które by sprawiły, że chciałoby mi się w ogóle wychodzić z domu, żeby to wysłać (zresztą, od paru lat nie sprzedałem ani jednej płytki), dwa - kupiłem głównie z myślą o 10-latce, więc nie musi się podobać mnie.
A kolejnych animacji nie mam w planach tak czy inaczej, więc poziom tej nie będzie miał na to żadnego wpływu.

----EDIT---

Od marca doszło tylko tyle:

[Obrazek: ME1L39J_t.jpg]

I w sumie na razie nie mam nic w planach (no, chyba, że się skuszę na remaster Nagiego Instynktu). Zdaje się, że się wypaliłem w tym temacie Tongue