Filmozercy.com | Forum
Subskrypcja SMS - dyskusja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Subskrypcja SMS - dyskusja (/watek-subskrypcja-sms-dyskusja)

Strony: 1 2 3 4


Subskrypcja SMS - dyskusja - huball - 10-12-2014

(09-12-2014, 16:39)Montana napisał(a):  #%$&@ zawsze jak jestem w pracy to pojawiają się jakieś promocje a jak juz wrócę do domu to wszystko wyprzedane... Przydałyby sie jakies powiadomienia SMS czy coś jak się pojawia coś na głównej Smile

Bardzo dobry pomysł. Ja też prawie zawsze zauważam, że jest coś nowego jak już jest po wszystkim Sad Takie powiadomienia to by była dobra sprawa.


RE: Sklepy internetowe - promocje - pred895 - 10-12-2014

Jestem za Smile


RE: Sklepy internetowe - promocje - TomaszG - 10-12-2014

Ludzie, żyjecie w XXI wieku. Macie smartfony, więc wystarczy zrobić subskrybcję wątku na forum.


RE: Sklepy internetowe - promocje - spoon - 10-12-2014

Dokładnie, smartfon, Tapatalk, subskrypcja do konkretnego wątku np. z promocjami i odpowiednie powiadomienia (dźwiękowe, wibracje, cokolwiek) w przypadku nowego posta w subskrybowanym wątku Smile


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mateusz - 10-12-2014

Daliście nam do myślenia z tymi powiadomieniami sms. Faktycznie szkoda, żeby takie promocje przechodziły koło nosa osobom, które nie siedzą akurat przy komputerze. Jeśli chodzi o subskrypcję wątku na forum to dobry pomysł, ale forum niestety nigdy nie dorówna popularnością głównej stronie Filmożerców, dlatego warto się zastanowić nad tym pomysłem.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Regis - 10-12-2014

Tu nawet nie chodzi o to, większość z nas jednak nie ma transmisji danych na telefonie włączonej non stop.
Więc sybskrypcja forum niestety nic nie da.
SMS przychodzi na telefon i każdy go odbiera, a jednak przy takich megapromocjach, jak ta, czy Batman trylogia czy tak jak kiedyś pisaliście o kolekcji Bonda to naprawdę żal się robi. Bo siedzisz w domu, nie sprawdzisz a obok nosa przejdzie Ci kilka fantastycznych tytułów...


RE: Sklepy internetowe - promocje - Kapitan_kusiak - 10-12-2014

Nie ma co płakać i się użalać nad sobą, że tego czy tamtego się nie kupiło po promocyjnej cenie bo nie da się wyłapać WSZYSTKIEGO ... nawet jakby się monitorowało 24h/dobę każdy sklep internetowy.


RE: Sklepy internetowe - promocje - TomaszG - 10-12-2014

Pewnie te same osoby, które chcą teraz smsów miałyby dość już po tygodniu Smile
Chodzi o to, że większość promocji z głównej strony interesuje tylko część osób, a megaokazje nie zdarzają się bardzo często. A chodzi o to, by dostać info jakiejś naprawdę dobrej promocji, a nie że pakiet z figurką spadł gdzieś o funta. Smile
Najprościej jest więc mieć włączoną transmisję danych i subskrybowany wątek o promocjach. Żeby to dobrze działało wystarczy wrzucać do wątku z promocjami info zanim wskoczy na stronę główną. Zresztą jak widzę jakąś promocję i chcę o niej poinformować to uderzam właśnie na forum, bo chcę o niej poinformować w pierwszej kolejności innych forumowiczów, a nie obcych i handlarzy z Allegro. Smile


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mateusz - 10-12-2014

Nikt chyba nie myśli, że sms-y będą dotyczyły każdej promocji jaka się pojawi na portalu. Chodzi wyłącznie o te najlepsze okazje takie jak ta wczorajsza czy wspomniana wcześniej trylogia Batmana. Wrzucanie informacji na forum wcześniej niż na portal nie wchodzi w grę z różnych powodów, zwłaszcza technicznych. Zachęcam więcej osób do wyrażenia opinii, żebyśmy wiedzieli czy warto się tym zająć.


RE: Sklepy internetowe - promocje - huball - 10-12-2014

(10-12-2014, 14:31)TomaszG napisał(a):  Pewnie te same osoby, które chcą teraz smsów miałyby dość już po tygodniu Smile
.....

Pomógłby tu jakiś podział na promocje zagraniczne, krajowe lub coś w tym stylu. Mnie np promocje zagraniczne nie interesują więc powiadomienie o nich dla mnie byłoby faktycznie uciążliwe.
Nie wszyscy używają smartfonów nawet w tych czasach Smile Ja tam mam już dość leciwy telefon, który koło internetu nawet nie leżał Big Grin
Pozdro