Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-promocje)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - pearlzfan - 21-04-2020

(21-04-2020, 16:03)laware napisał(a):  Zavvi cały czas wysyła filmy osobno? (nawet jak jest kilka w zamówieniu?)
Tak, niestety właśnie się z nimi boksuję, bo mi 1 z 3 filmów z zamówienia nie dotarł :/


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - Ferrum - 21-04-2020

(21-04-2020, 16:03)laware napisał(a):  Zavvi cały czas wysyła filmy osobno? (nawet jak jest kilka w zamówieniu?)

W zeszły czwartek dostałem powiadomienie, że Skywalker: Odrodzenie (premiera w Anglii była wczoraj) wyszło z magazynu.
Natomiast dzisiaj dopiero ruszyła do Polski paczka z ichniejszym wydaniem filmu Jumanji: Następny poziom, który jest dostępny w UK już od ponad tygodnia, ale dopiero po moim drugim mailu Zavvi jakoś się zmotywowało do reakcji.
Oba filmy były zamawiane jednocześnie.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - robsonm1978 - 21-04-2020

Jumanji zamówiłeś w 4k? Daj znać czy na płycie 4k jest polska wersja.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - Ferrum - 21-04-2020

(21-04-2020, 19:29)robsonm1978 napisał(a):  Jumanji zamówiłeś w 4k? Daj znać czy na płycie 4k jest polska wersja.

Zamówiłem, przy czym od razu stwierdzam, że oferty tego wydania z UK tutaj wydawały mnie się w miarę pewne.
Informuję od razu, że okładka brytyjskiego wydania 4K (co ciekawe, wspólnego z wydaniem australijskim) od dawna już jest dostępna np. na blu-ray.com
Polskie audio i napisy są tylko na płycie 2D, a na płytce UHD oprócz oryginalnej ścieżki audio jest jeszcze francuska bezstratna ścieżka DTS-HD MA.
Dowód na screenie niżej:
[Obrazek: uhdrk2566_2.jpg?width=1200]

Swoją drogą dziwne, że BDInfo z tej wersji do tej pory się nie ukazało, skoro w Australii zarówno dysk 4K, jak i 2D, już od dwóch tygodni (od 8 kwietnia) jest dostępny w sprzedaży.
Nie chciałem się bawić w import z Czech (przypuszczalnie tam mogło być polskie tłumaczenie na obu dyskach, ale nie wnikałem dokładnie), bo akurat tam zakupy np. na Filmarenie są teraz dla mnie dużo mniej opłacalne finansowo niż kilka tygodni temu.

Rozumiem, że to lekki off-top, ale chciałem jak najdokładniej odpowiedzieć na Twoje pytanie.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - prodarek - 21-04-2020

Szkoda bo poprzednia część w UK miała na obu dyskach PL.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - Maras - 21-04-2020

to jest okładka z Indyjskiego wydania według niej będzie we Włoszech PL

[Obrazek: ILgAqZMR_t.jpg]


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - Ferrum - 21-04-2020

(21-04-2020, 20:29)Maras napisał(a):  to jest okładka z Indyjskiego wydania według niej będzie we Włoszech PL

[Obrazek: ILgAqZMR_t.jpg]

We Włoszech pierwotnie film miał się pojawić na półkach tuż przed Wielkanocą, ale datę premiery sklepowej zaczęto stopniowo przekładać z uwagi na pandemię koronawirusa. Aktualny jej termin to 5 maja.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - robsonm1978 - 21-04-2020

No dzięki za info , mam nadzieje ze nie podali pełnej specyfikacji na okładce i ze na płycie 4k będzie polska wersja , bo jak nie to będzie chyba płyta z czech


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - pmmazz - 22-04-2020

(21-04-2020, 22:06)robsonm1978 napisał(a):  No dzięki za info , mam nadzieje ze nie podali pełnej specyfikacji na okładce i ze na płycie 4k będzie polska wersja , bo jak nie to będzie chyba płyta z czech

Ewentualnie Grecja BLU-RAYSHOP


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - piti198 - 28-04-2020

Na zavvi po raz kolejny promocja filmów od Marvela.