Filmozercy.com | Forum
Ślepnąc od świateł [Blu-ray] - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Seriale (https://forum.filmozercy.com/dzial-seriale)
+--- Wątek: Ślepnąc od świateł [Blu-ray] (/watek-slepnac-od-swiatel-blu-ray)

Strony: 1 2


Ślepnąc od świateł [Blu-ray] - Bykovsky - 14-08-2019

Czy wiadomo coś na temat wydania Blu-ray serialu od HBO "Ślepnąc od świateł?".
Wyszukiwarka podaje mi na razie tylko dwie strony: DVDMax i Punkt44, jednakże nie ma tam daty premiery oraz, co oczywiste na razie, ceny.
Może ktoś z was prześledził dotychczas jakieś newsy lub wywiady i posiada informacje na temat wydania Blu-ray.


RE: Ślepnąc od świateł [Blu-ray] - Kirek - 14-08-2019

DVDMax i Punkt44 to jedna i ta sama firma. Mają oni w zwyczaju zakładać wydania bez posiadania potwierdzenia, że takie powstanie. Ba zdarzyło im się nawet założyć wydanie do sezonu serialu, który jeszcze nie był nakręcony.


RE: Ślepnąc od świateł [Blu-ray] - Bykovsky - 14-08-2019

(14-08-2019, 08:43)Kirek napisał(a):  DVDMax i Punkt44 to jedna i ta sama firma. Mają oni w zwyczaju zakładać wydania bez posiadania potwierdzenia, że takie powstanie. Ba zdarzyło im się nawet założyć wydanie do sezonu serialu, który jeszcze nie był nakręcony.

Okej, czyli równie dobrze może to byc ściema.
Próbowałem skontaktować się z HBO Polska, ale jakimś cudem nie zauważyłem dokładnie adresu email i napisałem do obsługi klienta HBO Go w Polsce (co i tak nie zmienia faktu, bo jedyny adres kontaktowi na stronie HBO to właśnie email do HBO Go) - uzyskałem standardową odpowiedź, która mnie w sumie nie dziwi, iż:

Cytat:Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt z obsługą klienta.

HBO GO nie zajmuje się dystrybucją materiałów w postaci nośników fizycznych DVD/Bluray i nie mamy informacji w jaki sposób można taki materiał otrzymać.

Jeżeli pojawią się jeszcze jakieś pytania, prosimy o kontakt.



RE: Ślepnąc od świateł [Blu-ray] - Mierzwiak - 14-08-2019

Dystrybutorem seriali HBO jest Galapagos, to do nich wypadałoby uderzyć.


RE: Ślepnąc od świateł [Blu-ray] - Bykovsky - 14-08-2019

(14-08-2019, 09:17)Mierzwiak napisał(a):  Dystrybutorem seriali HBO jest Galapagos, to do nich wypadałoby uderzyć.

No, to mam już odpowiedź bezpośrednią od Galapagos...

Cytat:Dzień dobry,
nie mamy w planach wydania DVD i Blu-ray z tym serialem.



RE: Ślepnąc od świateł [Blu-ray] - czuubakka - 14-08-2019

Szkoda, bo kawał dobrego serialu to jest.


RE: Ślepnąc od świateł [Blu-ray] - Bykovsky - 14-08-2019

(14-08-2019, 10:52)czuubakka napisał(a):  Szkoda, bo kawał dobrego serialu to jest.

Oj tak, zdjęcia są fenomenalne...


RE: Ślepnąc od świateł [Blu-ray] - MarianPaz - 14-08-2019

Mogli by go wydać Niemcy, tak jak pierwszy sezon Watahy.


RE: Ślepnąc od świateł [Blu-ray] - Bykovsky - 05-12-2020

Coś się zmieniło w tej kwestii?
Skontaktować się z HBO jest trudniej niż papieżem...


RE: Ślepnąc od świateł [Blu-ray] - MarianPaz - 05-12-2020

Szkoda że nie wydają seriali z taką częstotliwością jak Canal+. Niestety w dalszym ciągu nie widać na horyzoncie tego ani innych polskich tytułów wyprodukowanych przez HBO.