Filmozercy.com | Forum
HBO Max - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Ogólnie o kinie (https://forum.filmozercy.com/dzial-ogolnie-o-kinie)
+--- Wątek: HBO Max (/watek-hbo-max)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


HBO Max - Marvel123 - 02-10-2019

Zupełnie inne niż HBO GO, ale zwróciłem uwagę na to, że podobnie się prezentuje jak D+, czyli wszystko od TimeWarnera (większość produkcji pochodzi od WB, w przypadku D+ wszystko od Disneya). Nawet trailer jest podobny. Przywiązuje na to uwagę, bo na serwisach Netflix, Amazon czy nieistniejący już Showmax można na nich zobaczyć produkcje od różnych producentów nawet polskie tytuły.


RE: HBO Max - Mierzwiak - 02-10-2019

Temat o Netfliksie ma ledwie 3 strony, nie lepiej zmienić mu nazwę na ogólniejszą i tam pisać o wszystkich serwisach streamingowych?


RE: HBO Max - Marvel123 - 02-10-2019

(02-10-2019, 17:25)Mierzwiak napisał(a):  Temat o Netfliksie ma ledwie 3 strony, nie lepiej zmienić mu nazwę na ogólniejszą i tam pisać o wszystkich serwisach streamingowych?
To powstałby wielki bałagan, jeśli pod każdym postem pisałoby się o wszystkich platformach w jednym temacie.


RE: HBO Max - Gieferg - 02-10-2019

Od robienia bałaganu to akurat jesteś specjalistą. Jak dla mnie tematy do scalenia.


RE: HBO Max - Marvel123 - 03-10-2019

(02-10-2019, 23:38)Gieferg napisał(a):  Od robienia bałaganu to akurat jesteś specjalistą. Jak dla mnie tematy do scalenia.

Dziwnie by wyglądało gdyby co post ktoś inny pisałby o innej platformie. Chyba nie chcielibyście, żeby raz był Netflix, a raz HBO to kiepsko wygląda. Po za tym HBO ma mnóstwo takich serwisów, więc tu piszemy o MAX.


RE: HBO Max - Mierzwiak - 03-10-2019

Ode mnie pas, tłumaczenie kosmicie jak działa forum mnie nie bawi.


RE: HBO Max - Marvel123 - 03-10-2019

(03-10-2019, 06:19)Mierzwiak napisał(a):  Ode mnie pas, tłumaczenie kosmicie jak działa forum mnie nie bawi.
Nie rozumiecie. Nie ma sensu pisać o wszystkich serwisach w jednym temacie jak każdy jest inny. W ogóle to o czym mam pisać, żebyście mnie nie krytykowali?


RE: HBO Max - Mierzwiak - 03-10-2019

To Ty nie rozumiesz prostej rzeczy - nie ma sensu zakładać X tematów w których nic nie będzie się działo skoro można założyć jeden ogólny.

W temacie o Netfliksie przez 3 lata i 9 miesięcy napisano 51 postów, to średnio mniej niż 1 post / miesiąc.

W temacie o Amazon Prime od kwietnia nie napisał nikt.

W Twoim temacie o Disney/ESPN/Hulu nikt nie pisze, a tutaj jedyna rozmowa tyczy się sensu istnienia tego tematu.

Coś jeszcze wymaga wyjaśnienia?

PS. Nie cytujemy w całości postów na które bezpośrednio odpowiadamy. To nielogiczne.


RE: HBO Max - Wolfman - 03-10-2019

Po co się tyle męczyć niech sobie pisze. Najwyżej będzie cytował sam siebie i sam sobie odpowiadał.


RE: HBO Max - Kris - 03-10-2019

Heh, myślałem że tu jest tylko jedna osoba, która cytuje samą siebie i gros swoich wypowiedzi ;-)