Filmozercy.com | Forum
Kolekcja gier i ostatnie zakupy - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: Na luzie (https://forum.filmozercy.com/dzial-na-luzie)
+--- Wątek: Kolekcja gier i ostatnie zakupy (/watek-kolekcja-gier-i-ostatnie-zakupy)

Strony: 1 2 3 4


Kolekcja gier i ostatnie zakupy - Wolfman - 09-10-2019

Proponuję temacik o naszych FIZYCZNYCH zakupach i kolekcjach z grami. Żadnych ikonek z pieca i ikonek z konsol. Szanujmy się. Może kiedyś tak będą wyglądały zakupy, póki co jeszcze mogę kupić i pozbyć się czegoś czego nie trawię z półki. Jeśli posiadacie większe kolekcje zróbcie fotki.
Miło będzie jeśli uzasadnicie zakup.

Moim najnowszym nabytkiem jest Xbox one limitowana edycja. Dobra cena + Fifa i pakiet gier, które się pozbyłem pozwoliło mi obniżyć cenę o 440 złotych. Oczywiście model S pójdzie pod młotek jest mi już nie potrzebny.
[Obrazek: DGvJkJy.jpg]


Kolejny moim skromnym zakupem są dwie gry na Switch. Nie cierpię figurek i często kupuję te edycje z obowiązku kolekcjonerskiego, by dopełnić serię. Osobiście uważam, że artbook i soundtrack to są dwa wypełniacze , które pozwalają się bardziej wczuć w klimat i świat gry. No i do tego nie potrzeba pudeł wielkości Titanfall czy Mordor.
Astral jak widać to zgrabny box i tak powinni wydawać gry

[Obrazek: 9LWHLlO.jpg]


RE: Kolekcja gier i ostatnie zakupy - Gieferg - 09-10-2019

Na moją kolekcję gier w wydaniach fizycznych składają się:
- Wiedźmin
- Wiedźmin 2
- Wiedźmin 3 + dodatki w postaci kart do Gwinta.

Bo to kontynuacje najlepszych książek jakie czytałem.

Gdzieś w szafie zalegają mi jeszcze Gran Turismo i Tenchu na PSXa.
Był kiedyś jeszcze Doman na Amigę Tongue

Na więcej się nie zanosi. Od lat po gry sięgam głównie... w sumie to tylko wtedy, gdy tyczą się czegoś, co mnie "pozagrowo" interesuje - więc grywało się w ostatnich 20 latach jeszcze w AVP2 i Battle for Middle-earth. Jakby Red Dead Redemption II było na PC, pewnie bym kupił, bo lubię westernowe klimaty, no ale nie ma, więc nie kupię Tongue


RE: Kolekcja gier i ostatnie zakupy - Wolfman - 09-10-2019

RDR2 robią na pieca.
BFME grałeś w singla czy multi?


RE: Kolekcja gier i ostatnie zakupy - Gieferg - 09-10-2019

Jak zrobią to pomyślimy, wkrótce czas wymienić kompa, więc kto wie...

BFME w singla, za to w AVP2 godzinami ciąłem w multi, głównie na nieoficjalnych pakietach map, duuużo lepszych od oryginalnych, szczególnie lubiłem te, które odzwierciedlały lokacje filmowe (np. kolonia z Aliens, obóz z Predatora, wyspa z AVP).


RE: Kolekcja gier i ostatnie zakupy - Wolfman - 09-10-2019

W AvP2 pisałem z jednym z Polaków, który siedzi w tym. Podobno jeszcze 5-6 lat temu (wtedy z nim pisałem) były turnieje w tej grze i ludzie ciągle łupią w multi. Dla mnie singiel AvP1&2 jest do dziś nie do pobicia. Trzymam wszystkie wydania jakie były u nas. Taka technologia, a nie potrafią powtórzyć sukcesu. Na siłę kombinują, jak gracze chcą to samo w lepszej oprawie. Trudno czasami twórcom zrozumieć , że to co było dobre i proste, dalej się sprawdza. Wyszły nawet mody poprawiające grafikę. W BFME1 to grałem w multi bo singiel był średni, ale multi był super. W rankingu 1v1 byłem poniżej 15 Smile


RE: Kolekcja gier i ostatnie zakupy - Gimli - 10-10-2019

Witam.
Gry jakie posiadam to:
Wiedźmin (PC)
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja rozszerzona ( XBOX 360)
Wiedźmin: Dziki Gon + Serce z kamienia/Krew i wino ( XBOX ONE)
W te wyżej wymienione to przegrałem grube godziny, z całej trójcy Dziki Gon najbardziej przypadł do serducha. BTW, książki Sapkowskiego to dla mnie MISTRZOSTWO. Czytane niezliczoną ilość razy.
Diablo III (PC)
Star Wars Battlefront II (XBOX ONE)

W planach zakupowych:
Red Dead Redemption II ( XBOX ONE)
Star Wars Jedi: Fallen Order ( XBOX ONE)

(09-10-2019, 21:57)Gieferg napisał(a):  Jakby Red Dead Redemption II było na PC
Będzie 5 listopada.

Grywałem kiedyś więcej, o wiele więcej. Teraz są ważniejsze sprawy, dzieciaki, rodzina, a rozrywka typu granie to może max 5% z tego wszystkiego. Jeszcze posiadam w "kolekcji" - Call of duty WWII (XBOX 360)- fajna sprawa bo mogę grać w tą grę na jedynce, tak samo jak w Wiedźmina 2. Jak jeszcze miałem 360, to przegrałem na niej setki gier, najlepsze to COD, i MOH. Jakaś historia z PC była, ale to rzeczy typu Return to Castle Wolfenstein,  AvP, Warcraft, MOH, i praktycznie chyba tyle. Za MP nie przepadam, zawsze SP. Ot, cała historia z grami. Bez szałuSmile.


RE: Kolekcja gier i ostatnie zakupy - Wolfman - 15-10-2019

W końcu po długim zastanawianiu się kupiłem tą edycję

[Obrazek: Jx9YjWH.jpg]

Link


RE: Kolekcja gier i ostatnie zakupy - Wolfman - 08-11-2019

Ktoś czekał na nową grę Kojimy? Kolekcjonerka w drodze, a dziś mam to do grani
Luigi 3 polecam. Efekty dźwiękowe miażdżą jak w jakimś filmie akcji
[Obrazek: 6hDOvLj.jpg]


RE: Kolekcja gier i ostatnie zakupy - piti198 - 08-12-2019

A ja mam taką kolekcję gier na PS4 i na PCta, które z chęcią bym sprzedał. Ponieważ nie ma tematu sprzedaży gier, to napisałem w tym poście przy okazji prezentowania swojej kolekcji.
Jeśli źle umieściłem mojego posta, to proszę o przeniesienie go do odpowiedniego działu.
[Obrazek: XiCIeyF.jpg]
[Obrazek: Sds2PQH.jpg]
[Obrazek: b3gK4bm.jpg]


RE: Kolekcja gier i ostatnie zakupy - Wolfman - 13-12-2019

Ostatnie nabytki, w związku z nadchodzącą drugą częścią, która miała być w lutym drobiłem się jedynki . No ale może dopracują jak Death Stranding to będzie super
[Obrazek: QVXQ7oA.jpg]
Oczywiście kupiłem full complet ze wszystkim w pudle
No i moje ulubione klasyki dorwałem w folii fabrycznej
[Obrazek: l3oxGhm.jpg]

Panowie jak kupujecie gry, a gra tu co drugi to wrzućcie kolekcje, niech wątek rozwija.