Filmozercy.com | Forum
Joker (2019) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Joker (2019) (/watek-joker-2019--2719)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Joker (2019) - Dziel - 02-02-2020

Czyli wychodzi na to, że tylko niemieckie wydanie 4K w steelbooku będzie miało polską wersję? Chciałbym dorwać gdzieś ten steelbook "ogień" z polską wersja ale u Niemców już dawno wyprzedany Wink


RE: Joker (2019) - MasterThief - 02-02-2020

Niemcy raczej jeszcze nie rozpoczęli przyjmowania pre-orderów, także w późniejszym czasie powinien być dostępny do zamówienia (z tego co widziałem to żadnej wersji zamówić nie można).


RE: Joker (2019) - pred895 - 07-02-2020

Ostatecznie zdecydowałem się na Włoskiego Steela 4k.
[Obrazek: 81GJW3LVXIL._SX466_.jpg]
Kierowałem się głownie okładką która w tym przypadku nie spoileruje za mocno całego filmu jak to ma miejsce na tej z płomieniami i samochodem, tyczy się to też tyłu. Obecna cena na amazon.it wynosi 25,99 euro co po doliczeniu kosztów przesyłki daje nam 128 pln, więc będzie to najtańsza  i chyba najatrakcyjniejsza oferta, bo jak już wydawać ponad 100 pln na film to już lepiej aby był w tym steelbooku niż po 2 miesiącach wkurzać się że można go dostać za 60 zł w jakiejś promocji a tyle z tą pozycją to nie wytrzymam Smile


RE: Joker (2019) - Dziel - 07-02-2020

Miałbyś 5€ taniej z kodem ILMIOSCONTO
Niby pisze, że kupon można wykorzystać przy kolejnym zamówieniu ale mi naliczylo rabat od razu przy składaniu zamówienia na preordery steelbooków Le Mans i Terminator Dark Fate.


RE: Joker (2019) - pred895 - 07-02-2020

Ten kod nie działa mi na tego steelbooka Tongue


RE: Joker (2019) - robsonm1978 - 10-02-2020

Joker steelbook 4k w polskiej wersji językowej na płycie Uhd i BluRay jest w Amazon Indie ale niestety nie można zrobić wysyłki do Polski i do Anglii. Może ma ktoś możliwość kupna?


RE: Joker (2019) - Pai-Chi-Wo - 10-02-2020

(10-02-2020, 18:15)robsonm1978 napisał(a):  Joker steelbook 4k w polskiej wersji językowej na płycie Uhd i BluRay jest w Amazon Indie ale niestety nie można zrobić wysyłki do Polski i do Anglii. Może ma ktoś możliwość kupna?
Jeśli to TO to jest to wydanie z Austrii. Smile
(na dole pisze Country of origin: Austria)
Czyli warto by poszukać nieco bliżej.  Big Grin
Jak kto znajdzie niech da tu znać.


RE: Joker (2019) - Pablo0909 - 11-02-2020

W austriackim i niemieckim Saturnie i MM można zamówić pre-order ale bez możliwości wysyłki poza te kraje. I data wydania jest 12 marzec, a więc taka sama jak i na amazonie.


RE: Joker (2019) - pred895 - 16-02-2020

Odpaliłem wczoraj BD na wielkim ekranie i to chyba jedno z najlepiej wyglądających wydań na rynku. Obraz pełen szczegółów, piękna paleta barw, wszystko wygląda prawie perfekcyjnie, seans wypadł lepiej niż w kinie bo siedziałem bliżej nie wspominając już o swoich ustawieniach kina itp. . Projekcja 4k to musi być równie mocarny odlot który odłożę na odpowiednią okazję. Tak czy inaczej jednak polecam wam mieć drugą opcje projekcji ulubionego filmu, bo to też inny rodzaj doznań.
[Obrazek: 42ea2c1334234904.jpg][Obrazek: bc38991334234907.jpg]
Tak wiem te fotki wyglądają koszmarnie i nie oddają tego co w rzeczywistości, ale nie mogłem się powstrzymać Smile


RE: Joker (2019) - Daras - 17-02-2020

To żeśmy się zgrali. Smile Je też w sobotę odpaliłem film na rzutniku Full HD, tyle że płytkę 4K (o takich kombinacjach pisałem trochę w wątku o projektorach). Pobawiłem się ustawieniami i uzyskałem namiastkę efektu HDR. Różnica względem jakości BD zauważalna.
Ty wiesz, że ekran 100 cali zaczyna być dla mnie mały. Przy takiej ostrości obrazu chciałoby się coś większego. Kurna, określone filmy warto oglądać tylko na dużych przekątnych. Dla mnie powrót do TV – o czym już kiedyś pisałem – odpada!