Filmozercy.com | Forum
Guns N Roses - Appetite For Democracy - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale)
+--- Wątek: Guns N Roses - Appetite For Democracy (/watek-guns-n-roses-appetite-for-democracy)



Guns N Roses - Appetite For Democracy - Gieferg - 27-12-2014

[Obrazek: 103760_large.jpg]

Niedawno pojawił się w polskich sklepach pierwszy od przeszło 20 lat oficjalnie wydany koncert Gunsów... no, czy też bardziej Axla i jego nowych kolegów, którzy grają pod tym szyldem, do tego (nie wiem po co) w "czyde". Pod względem jakości obrazu, jak to z koncertami bywa, jest raz lepiej, raz gorzej, ogólnie takie 3/5 to max, co do samego koncertu - setlista imponująca, w sumie z większych hitów zagrali wszystko (tylko Yesterdays zabrakło z moich ulubionych), Axl przez sporą część czasu nawet daje radę, a po różnych nagraniach z koncertów z ostatnich lat miałem co do tego spore obawy. Co prawda na Sweet Child O'Mine i You Could Be Mine brzmi chwilami jakby umierał, ale pierwszy z tych dwóch kawałków na żywo nawet dwadzieścia lat temu nie wychodził mu porównywalnie z wersją albumową. Reszta liczącej osiem osób ekipy spisuje się bez zarzutu. Ogólnie jestem zadowolony, prawdopodobnie ze wszystkich koncertów jakie mam na półce, do tego będę wracał najczęściej Smile

SETLIST:

1. "Chinese Democracy"
2. "Welcome to the Jungle"
3. "It's So Easy"
4. "Mr. Brownstone"
5. "Estranged"
6. "Rocket Queen"
7. "Live and Let Die"
8. "This I Love"
9. "Better"
10. "Motivation"
11. "Catcher in the Rye"
12. "Street of Dreams"
13. "You Could Be Mine"
14. "Sweet Child o' Mine"
15. "Another Brick in the Wall Part 2"
16. "November Rain"
17. "Objectify"
18. "Don't Cry"
19. "Civil War"
20. "The Seeker"
21. "Knockin' on Heaven's Door"
22. "Nightrain"
23. "Used to Love Her"
24. "Patience"
25. "Paradise City"


RE: Guns N Roses - Appetite For Democracy - spoon - 04-01-2015

Hm zachęciłeś... może sam się skuszę. Lubię sobie czasem posłuchać Gunsów.


RE: Guns N Roses - Appetite For Democracy - Woodju - 09-01-2015

Set lista bardzo podobna do koncertu w Rybniku na którym byłem.
Zakup obowiązkowy Smile


RE: Guns N Roses - Appetite For Democracy - Gieferg - 09-01-2015

Oni chyba od lat grają taki Best of + pewną ilość kawałków z ostatniej płyty (która się chyba ostatnio trochę zmniejszyła). więc na dobrą sprawę zawsze będzie podobny zestaw kawałków, a z ich tempem wydawania kolejnych płyt, pewnie taki stan rzeczy utrzyma się przez kolejną dekadę Tongue

Tymczasem Slash od czasu Made In Stoke ma już dwie kolejne płyty i jakby wydano na blu kolejny jego koncert to na pewno byłby na tyle odmienny od ostatniego, że warto by się było zainteresować (wnioskuję też po nagraniach z koncertów, które się walają po necie).


RE: Guns N Roses - Appetite For Democracy - innocentbuzztander - 19-08-2016

Oglądałem to raz, ale dla mnie GNR to stary skład. Tego nowego, co już go w sumie nie ma, to jakoś nie mogłem przetrawić.


RE: Guns N Roses - Appetite For Democracy - Gieferg - 20-08-2016

Mogliby znów wydać jakąś koncertówkę teraz, gdy Duff i Slash znowu są na pokładzie.


RE: Guns N Roses - Appetite For Democracy - innocentbuzztander - 20-08-2016

Całkiem możliwe że coś będzie. Chłopakom się fajnie gra razem, i przedłużyli trasę. Też liczę na jakieś wydawnictwo. No i najważniejsze że Axl wokalnie pierwsza klasa.