Filmozercy.com | Forum
Steelbooki/Futurepacki - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Steelbooki/Futurepacki (/watek-steelbooki-futurepacki)



RE: Steelbooki/Futurepacki - Ula87 - 02-12-2015

Steelbook zamówiłam wczoraj z innego źródełka Smile


RE: Steelbooki/Futurepacki - Kapitan_kusiak - 03-12-2015

A skąd jeżeli to nie jest tajemnica?


RE: Steelbooki/Futurepacki - Danus - 03-12-2015

(23-10-2015, 15:18)Kirek napisał(a):  Dziękuję za wyjaśnienie.
To co jeszcze udało mi się zaobserwować przy różnych porównaniach przedstawianych w internecie to dla wydań dwupłytowych futurepack ma ich mocowanie rozmieszone na dwóch stronach natomiast steelbook na jednej w pozycji nakładającej się. Czy to jest reguła?

Grzbiet bardziej podoba mi się steelbooka (ciekawe jak wypada porównanie wytrzymałości łączeń grzbietów) ale jeżeli moja powyższa obserwacja by się potwierdziła to ze względu na wygodę obsługi przewagę zdobywa futurepack.



RE: Steelbooki/Futurepacki - Ula87 - 03-12-2015

(03-12-2015, 10:16)Kapitan_kusiak napisał(a):  A skąd jeżeli to nie jest tajemnica?

Od gościa, który sprowadził mi go zza granicy


RE: Steelbooki/Futurepacki - pred895 - 08-02-2016

No to się w końcu doczekałem jakiegoś kolekcjonerskiego wydania The Mist Smile Na zavvi ruszył pre-order na steelbooka. Uwaga grafa wieje trochę spojlerem , ale dla tych co już widzieli jak znalazł Smile

[Obrazek: 11243880-4444363308011055.jpg]
[Obrazek: 11243880-1234363308586173.jpg]
[Obrazek: 11243880-1754363308401841.jpg]
[Obrazek: 11243880-8434363308492354.jpg]


Klik >>
http://www.zavvi.com/blu-ray/the-mist-zavvi-exclusive-limited-edition-steelbook/11243880.html


Blu ray steelbooki wydane w Polsce i za granicą - Wolfman - 18-04-2016

Z wiadomych powodów blu ray. Przewaga ich nad dvd jest miażdżąca i głównie wychodzą na blu. To takie wyjaśnienie odnośnie dlaczego tylko blu.
W temacie proponuję wrzucać fotki i linki do sklepów (jeśli dostępny, linki z ebay, allegro odpadają) interesujących nas steelbooków. Także proszę o uwagi czy steel to kaszana typu Marsjanin - morda damona na całym steelu, brak  tytułu na froncie i z boku oraz czy steel ma nalepki z ratio wiekowym czy tłoczone. Jeśli opis z tyłu to nie jest j-card to info w jakim jest języku. W końcu dlaczego mamy przeglądać nasze kolekcje by coś znależć? Bez sensu. Od tego będzie ten temat. Najważniejsze jeśli steel jest z PL to oznaczamy, przy okazji jeśli jest to jakiś sklep internetowy (nie amazon, zavvi- free), dopisanie kosztów wysyłki nikogo nie zabije. Możecie wrzucać prywatne fotki (jednego steela , a nie 20 na foto, byle nie robione jakimś kapciem, skany również)

Na pierwszy ogień wrzucam tak , znowu Damon, ale tym razem steele wygladaja ciekawie.
Tożsamość Bournea
[Obrazek: 5g4kyoy.jpg]
Sklep

Krucjata Bournea
[Obrazek: Iuuo8kd.jpg]
Sklep

Oba w limitowanym nakładzie, ja tą serię mogę wielokrotnie oglądać jak Aliens Smile

Dzień Niepodległości
[Obrazek: HiEQivo.jpg]
Sklep

Po premierze zapewne wznowią. Nie jest limitowany. Na filmarena jest kolekcjonerka z PL, więc szansa na steela też jest.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Gieferg - 18-04-2016

Myślę, że jednak wystarczy nam jeden temat ogólny o steelbookach. Scalone.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 18-04-2016

ten temat dogorywa, a ja chciałem go przedstawić go z innego punktu. Tak by było wiadomo co warto kupić, gdzie za ile i z jakiego powodu. Patrząc na kolekcje ludzi to wydaja na to mnóstwo forsy i chcą wiedzieć, za ile , skąd czy fajny i itd. Ale jak uważasz.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Gieferg - 18-04-2016

Cytat:ten temat dogorywa
To postaraj się, żeby zamiast zdechnąć, ewoluował Smile
Ale tak na dobrą sprawę to jest niezły pomysł tylko... nie na temat na forum dyskusyjnym, tylko na jakąś stronę z katalogiem steelbooków, gdzie można by je wyszukiwać itd. (nie wiem jak tam się sprawa przedstawia na filmoskopie) W takiej postaci miałoby to sens, ale mając do dyspozycji tylko możliwości oferowane przez forum, sądzę, że spokojnie wystarczy nam jeden temat. Na forum i tak nikogo nie zmusisz, żeby się trzymał ściśle wyznaczonych norm katalogowania.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 18-04-2016

Nie chodzi o katalogowanie. Chodzi o zakupu i informacje. Chyba zauważyłeś ile ludzi się tym interesuje? Skąd masz, gdzie kopiłeś, za ile. Samo foto steela i such info nie wystarczy. Poza tym przecież nikt nie będzie wrzucał steelów sprzed lat. Interesuje nas to co wyszło niedawno i jest do kupienia w sklepie, oraz to co wyjdzie.
Poza tym jak mam zmieniać zasady, skoro temat nie ja założyłem.