Filmozercy.com | Forum
Steelbooki/Futurepacki - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Steelbooki/Futurepacki (/watek-steelbooki-futurepacki)



RE: Steelbooki/Futurepacki - meaner - 10-09-2016

A dlaczego mają być wyjątkowe? Ot normalna cena za steela. Smile


Steelbooki/Futurepacki - Montana - 10-09-2016

A ty wcześniej nie wiedziałeś jak te steele wyglądają czy co? Jak zamawiałeś to myślałeś ze beda bardziej wyjątkowe ze względu na cenę? Nigdy cię nie zrozumiem Tongue


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 10-09-2016

(10-09-2016, 14:04)Montana napisał(a):  A ty wcześniej nie wiedziałeś jak te steele wyglądają czy co? Jak zamawiałeś to myślałeś ze beda bardziej wyjątkowe ze względu na cenę? Nigdy cię nie zrozumiem Tongue

Poważnie? W zasadzie powinieneś mi odpowiedzieć na to pytanie bo skupujesz takie rzeczy. Przy San andreas jest nawet notka , podobnie jak z Mad max
SAN ANDREAS 3D FILMARENA Ltd 1/4 Slip Blu-Ray Steelbook, 500 ONLY
Nie widzisz , że mają ang j-cardy? Nie czeskie i Mad max nie jest to future pack. Myślałem , że otrzymam odpowiedź gdzie jest numeracja i czy mają jakieś dodatki w środku. Zwykły dodruk nie ma j-card często, a jak ma to po czesku. Liczyłem , że taki zapaleniec filmareny posiada większą wiedzę Smile


Steelbooki/Futurepacki - Montana - 10-09-2016

Ale co tu wyjaśniać? To są ZWYKŁE steelbooki nic specjalnego. To ze oni napiszą ze 500szt tylko to nic nie zmienia bo to nawet numerowane edycje nie są. Tylko ciebie informują ze maja taki nakład tylko ze w innych czeskich sklepach tez kupisz te edycje.
Ja skupuje ale wersje FAC... Jak wejdziesz w zakładkę FAC tam masz edycje które są w podobnej cenie ale maja slipy, karty, pocztówki, albumy itp. wiec jeżeli chcesz kupić "wyjątkowe" wersje to tylko tam reszta to zwykle steele które kupisz wszędzie...


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 10-09-2016

No , ale po nakładzie 500 sztuk wychodzą bez j-carda po angielsku jeśli dobrze rozumiem?


Steelbooki/Futurepacki - Montana - 10-09-2016

Nie wiem moim zdaniem zawsze jest jcard ale czy jcard (a raczej 1/4 slip) to coś specjalnego dla ciebie czym należy sie w ogole przejmować? Jezeli kupujesz steelbook to dostajesz steelbook tylko filmy w zakładce FAC maja jeszcze rożne dodatki. Ty kupując te 2 steele myślałeś ze dostaniesz cos wiecej niz tylko steelbook?


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 10-09-2016

Nie, ale z filmarena pisali , że są numerowane. No i napisów nie trzeba dorabiać


RE: Steelbooki/Futurepacki - meaner - 10-09-2016

Gdzie napisali, że są numerowane? W San Andreas widzę, że pisze, że jest w limiecie 500sztuk ale, że jest numerowany nie mogę znaleźć.

To są zwykłe steele tylko w określonym limicie. W Czechach tak jak w Polsce w sprzedaży były chyba tylko futurepaki. Ale jak to z FilmAreną bywa dostają w określonym limicie własną pulę steelbooków. Czyli po wyczerpaniu nakładu nie wyjdzie reedycja tylko steelbooki są wyprzedane. Tak jak obecnie San Andreas.

(10-09-2016, 16:06)Montana napisał(a):  Tylko ciebie informują ze maja taki nakład tylko ze w innych czeskich sklepach tez kupisz te edycje.
Oj nie zawsze tak jest. Jest wiele filmów które kupisz w steelu tylko w FilmArenie. Np. wiele filmów z FilmArena Collection które próżno szukać w innych sklepach. Oczywiście mówię tylko o steelbookach. Również omawiane filmy MadMax i San Andreas nie dostaniesz nigdzie indziej niż FA.

Natomiast ogólnie co do j-cardów to z nimi jest różnie. Nie raz dostałem po angielsku a innym razem po czesku. Nie wiem od czego to zależy.  

Cytat:No i napisów nie trzeba dorabiać
Gdzie? Do czego?


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 10-09-2016

No do tych filmów, wszystkie cztery mają napisy. Te dwa były najdroższe, tamte po 70zł kupiłem. Taniej niż na tej FA.
W aukcjach były często opisy , że po 500 sztuk. Na FA to potwierdzili mi nawet. Ale póki co nie mam ich w domu i chciałem podpytać


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 13-09-2016

Battlestar Galactica nie wyszedł w steelach? Które wydanie najbardziej polecacie?