Filmozercy.com | Forum
Steelbooki/Futurepacki - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Steelbooki/Futurepacki (/watek-steelbooki-futurepacki)



RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 01-10-2016

Sprawdziłem wydanie syfiate ;/ Moje polskie z okładką hologram z cdp ładniejsze. Szkoda , że już nie ma takich nakładek jakie kiedyś robili.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Gieferg - 01-10-2016

(01-10-2016, 02:40)wolfman napisał(a):  Sprawdziłem wydanie syfiate ;/ Moje polskie z okładką hologram z cdp ładniejsze. Szkoda , że już nie ma takich nakładek jakie kiedyś robili.


Po pierwsze - jakie CDP?
Po drugie - polskie chyba nie ma wersji rozszerzonej.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 01-10-2016

Nie wydał tego arcydzieła Cd project? Nie pamiętam nawet. Rozszerzonej nawet nie dałbym rady obejrzeć. Kupiłem to za 20zł przy okazji czegoś tam. Chyba to jedyny steel jaki nie szukałem z tej serii


RE: Steelbooki/Futurepacki - Gieferg - 01-10-2016

Ten film nie wchodzi w skład żadnej serii, a że jest od Warnera, więc u nas wydał Galapagos.


RE: Steelbooki/Futurepacki - meaner - 01-10-2016

Co z Blade'm? Też jest na podstawie Marvel Comics.
Tylko z nim będziesz miał lekki problem zebrać całą kolekcję po fajnej cenie ponieważ jest lekka trudność z dostępnością.
Blade - ta część była dostępna tylko w Japonii i w Kanadzie.
Blade 2 - Japonia, Niemcy (MM Exclusive), UK (ale tutaj data premiery jest ciągle przekładana)
Blade Trinity - Japonia, Niemcy (MM Exclusive), UK (tutaj również data premiery jest ciągle przekładana)


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 01-10-2016

(01-10-2016, 11:21)meaner napisał(a):  Co z Blade'm? Też jest na podstawie Marvel Comics.
Tylko z nim będziesz miał lekki problem zebrać całą kolekcję po fajnej cenie ponieważ jest lekka trudność z dostępnością.
Blade -  ta część była dostępna tylko w Japonii i w Kanadzie.
Blade 2 - Japonia, Niemcy (MM Exclusive), UK (ale tutaj data premiery jest ciągle przekładana)
Blade Trinity - Japonia, Niemcy (MM Exclusive), UK (tutaj również data premiery jest ciągle przekładana)

Jakby patrzeć na to to mógłbym wypisać Predatora steela (4), Aliens, AvP (6 razem) i itd. Tutaj się skupiłem na obcisłych gaciach z super mocami. W końcu były crossovery (komiksy) i Supcio z Obcymi walczył, ale nie to mi chodziło.
Co do samego Blade 2 ja to widzę na Zavvi od roku w preorderze. Nawet go nie szukam obecnie, bo sensownie go nie wydali i jest to już stary steel. Jak ktoś wyda od razu całą serię najlepiej z ładnym magnesem to biorę. Underworld potrafili wydać w całości , jest zapowiedź, to niech tak samo Blade wydadzą. Jaki to w ogolę sens jest wydawania od środka jakąś serię? Z Residentami też dziwacznie robią wznowili piątkę i dwójkę, podczas gdy poprzedni się walał (5) im jeszcze na sklepie i to z samym obrazem 2D, podczas gdy np Czesi wydali go od razu porządnie z 3D.


RE: Steelbooki/Futurepacki - meaner - 01-10-2016

Na dzień dzisiejszy raczej się nie doczekasz w UK trylogii w jednym steelu ponieważ prawa do 1 części ma Warner a do 2 i 3 EIV (Entertainment in Video). Dlatego również na tą chwilę wiszą preordery na zavvi tylko do 2 i 3 części.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 01-10-2016

Nie szukałem w jednym, kupiłbym pojedyncze i to najlepiej europejskie. Blade może przed premierą , a raczej na pewno będzie do kupienia. Nie ma info , że nakład 500 do 2000 sztuk.
Jessica Jones też nie wiem czy wrzucić w listę zakupów.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Kirek - 04-10-2016

Nowa pozycja opisana w Filmoskopie:

"Incepcja" ("Inception") reż. Christopher Nolan
Wydanie czeskie [2BD lektor+napisy PL]

[Obrazek: thumb-lg-122275-incepcja.jpg]

Więcej szczegółów po kliknięciu w okładkę.
Aktualnie dostępny w czeskiej filmarenie w cenie 599 Kč lub polskim bluedvd w cenie 129,89 PLN.
UWAGA: Egzemplarz który dostałem z filmareny (zamówiony 30 września) posiada karty kolekcjonerskie, które zgodnie z opisem na stronie sklepu są dołączane do wyczerpania zapasów.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 04-10-2016

Węgierskie również posiada PL. Szkoda, że dystrybutor u nas tego nie wydał