Filmozercy.com | Forum
Steelbooki/Futurepacki - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Steelbooki/Futurepacki (/watek-steelbooki-futurepacki)



RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 10-08-2018

Czy ja tu kogoś staram się przekonać. Napisałem, że są to symbole ściśle związane z tym filmem, dziwne po prostu , że dopiero teraz użyto ich na okładkach. Okładki bd z 1&2 są banalne wręcz, jakbym filmu nie znał to patrząc na okładkę Matrix 2 pomyślałbym , że to film o alfonsach , lub wariacja Facetów w czerni.
Hellboy kolego możesz nadrobić tanio , bo na Amazon masz za 10 funta


RE: Steelbooki/Futurepacki - meaner - 10-08-2018

Ehh, strasznie kombinują z tymi grafikami. Przecież jest tyle grafik, że na pewno dałoby się coś sensownego zrobić.
Jak nie kula to łyżka...

(10-08-2018, 13:02)wolfman napisał(a):  Okładki bd z 1&2 są banalne wręcz, jakbym filmu nie znał to patrząc na okładkę Matrix 2 pomyślałbym , że to film o alfonsach , lub wariacja Facetów w czerni.
Ta, a tutaj łyżka, klucze, kleks. Od razu wiadomo co to za filmy. Wink


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 10-08-2018

(10-08-2018, 14:19)meaner napisał(a):  Ta, a tutaj łyżka, klucze, kleks. Od razu wiadomo co to za filmy
Przeważająca zieleń, ciąg cyfr, zakrzywione przedmioty. Raczej się kojarzy z sf Wink Nie są idealne, ale lepsze od poprzednich. Ja robię wymianę.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Marioo - 10-08-2018

(10-08-2018, 14:47)wolfman napisał(a):  bo na Amazon masz za 10 funta

Confused


RE: Steelbooki/Futurepacki - paniron - 11-08-2018

Cos dla miłośników pudełek ;-)

Na Zavvi pojawi sie nowy steelbook filmu The Thing

Jest to ten sam wzór, który pojawił się we Włoszech w limicie 300 sztuk z lenticular slipcoverem. Ale to nie jest ta zremasterowana wersja od arrow.

[Obrazek: 11847643-1974601670341397.jpg]

I jeszcze jedno; wiem ze gdzieś to było wrzucane na forum, albo na główną:

Shout factory steelbook 3 dyskowy ze skanem 4K :

[Obrazek: TheThing.SB.BeautyShot.72dpi.png]


Także mamy jeżeli się nie mylę 4 steelbooki ktoś się ośmiela zebrać je wszystkie?? ;-)  meaner? Wolf?


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 11-08-2018

Wszystko pięknie, ale czy oni tak znany film nie mogą zrobić w 4k z hdr czyli po ludzku?


RE: Steelbooki/Futurepacki - paniron - 11-08-2018

Kilka filmów Carpentera na UHD jest już zapowiedzianych. W przypadku The Thing zanim pojawi się UHD najwyraźniej można zarobić dodatkowo, dzięki rozmaitym pudelkom ;-).


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 11-08-2018

Wolę grafikę z poprzedniego, ta jest za bardzo przerysowana. No i cała seria ich będzie, rózne filmy, widziałem zapowiedzi na Amazon.Poczekam na uhd, to nie Predatory i Aliens, bym tyle powielał.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Mateusz - 15-08-2018

Na Zavvi do oferty wrócił steelbook z Predatorem na 4K UHD. Na płytach oczywiście polska wersja.

http://filmozercy.com/wpis/predator-na-4k-uhd-i-wejscie-smoka-na-blu-ray-w-steelbookach-znowu-dostepne


RE: Steelbooki/Futurepacki - Użytkownik usunięty - 24-08-2018

Mam nadzieję, że nie odbiegnę zbytnio od tematu, gdy zapytam - po co kupować steelbooki, czy inne wydania kolekcjonerskie? Czy raczej - po co wy kupujecie? Bo ja nie Wink To nie prowokacja z mojej strony, bo ostatnio zacząłem się zastanawiać, czy czegoś po prostu w ten sposób nie tracę. Kolekcjonerstwo oczywiście rozumiem, choć sam opędzam się od tego stanu umysłu rękami i nogami. Owszem, kusi mnie niesamowicie, żeby mieć wypasione, ładnie wyglądające wydania, ale skoro tak naprawdę chodzi mi przede wszystkim o sam film, to jedyne kryterium, który się kieruję jest jego jakość (obrazu/dźwięku). Stąd zazwyczaj wybieram najbardziej podstawowe wydanie blu ray (ewentualnie wersję rozszerzoną, no ale tam jest po prostu więcej... filmu). Niespecjalnie też zależy mi na dodatkach, bo te najczęściej oglądam raz, z poczucia obowiązku raczej i więcej do nich nie wracam. A co kieruje wami, gdy decydujecie się na steelbook, czy inne wypasione wydania? No i co tracę ja, skupiając się na wersjach podstawowych?