Filmozercy.com | Forum
Interstellar - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Interstellar (/watek-interstellar)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Interstellar - matwiko - 08-04-2015

Informacja dla posiadaczy mniejszych telewizorów. Miałem okazję oglądać dvd na 32 calach. Jakość była znakomita. Żadnych pikseli czy artefaktow. Dla tych którym dvd wystarcza, polecam, bardzo dobrze skompresowane dvd.


RE: Interstellar - pred895 - 08-04-2015

(08-04-2015, 21:20)igoriev napisał(a):  Myślicie, że będzie jeszcze okazja wyrwać sztukę Digibooka w normalnej cenie? Na allegro są dwa w tym jeden za 799zł Big Grin A może film wyjdzie w jakiejś jeszcze fajniejszej wersji?

Wyszukaj na empik.pl >> dostępność w salonach. U mnie jeszcze w kilku pisze , że mają ostatnie sztuki na stanie Tongue


RE: Interstellar - igoriev - 08-04-2015

Rzeczywiście! Dzięki za przypomnienie. Jutro z rana sprawdzę Wink

EDIT: Sprawdziłem i dorwałem ostatnią sztukę na Bielanach Wink


RE: Interstellar - MovieShelter - 06-11-2015

Interstellar w wersji Chińskiej, Ultimate Box Set od HDZeta.

Jeden z moich ulubionych filmów ostatnich lat, nareszcie doczekał się steelbooka, który posiada art ten sam co jest na NeoPacku i Digibooku.
Steel zrobiony na połysk, w dwóch opcjach -> Full Slip oraz Lenticular. Obie wersje ciekawe, chociaż ta z obrazem 3D jest głęboka i wyrazista i jest moim faworytem.
Sam box posiada jeszcze soundtrack oraz składanego robocika TARS, zrobione z metalowej blaszki, na której jest numer edycji. Pomysłowe i cieszyWink

Na pełny unboxing zapraszam tutaj: http://movieshelter.blogspot.com/2015/11/interstellar-ultimate-steelbook-box-set.html


RE: Interstellar - pred895 - 07-11-2015

Tarsik bardzo fajny Gratulacje Smile


RE: Interstellar - Ula87 - 07-11-2015

Coś pięknego...Heart


RE: Interstellar - Kirek - 13-11-2017

(04-02-2015, 13:50)Mierzwiak napisał(a):  Poza tym sceny IMAX będą w wersji pełnoekranowej.
Wczoraj pierwszy raz oglądałem ten film w domu. Kurcze trochę irytowała ta częsta zmiana kadrowania. W każdym razie wyglądało to na zamierzony efekt. Sekwencje w pomieszczeniach 2.40:1 a na zewnątrz 1.78:1. Natomiast z dodatków wynika bardziej prozaiczny przyczyna. 2.40:1 jest w scenach gdzie nie udało się operatorowi wepchnąć z kamerą IMAX, której gabaryty są większe od standardowych kamer.

Jak wyglądało to w kinach? Powiem szczerze nie pamiętam czyli wtedy przypuszczalnie mnie to nie irytowało. Czyżby to efekt uboczny przynależności do filmożerców i podprogowego zwracania uwagi na takie szczegóły  Wink

A żeby post nie był tylko o moim marudzeniu to warto wspomnieć, że 18 grudnia premierę będzie miało polskie wydanie 4K.

[Obrazek: large_Interstellar-4KUHD-3D-DRUK-7321999...1509875402]
[klikając w okładkę przejdziesz do opisu wydania na stronie Galapagos]


RE: Interstellar - Gieferg - 13-11-2017

Cytat:Jak wyglądało to w kinach?

Zdaje się, że tylko w Imaxie był zmienny AR.


RE: Interstellar - Kirek - 13-11-2017

To by też mogło tłumaczyć, dlaczego nie irytowało mnie w kinie Smile. Tylko w takim razie skoro do kin przygotowali wersje ze stałym AR to dziwne, że na BD wybrali opcję ze zmiennym (zakładam, że wszystkie wydania tak mają). Ciekawe jaki wariant wybiorą na wydanie 4K.


RE: Interstellar - meaner - 13-11-2017

Cytat:Wersje językowe filmu: czeskie, angielskie, polskie, rosyjskie, tureckie, macedońskie, niemieckie, włoskie, japońskie, francuskie, portugalskie, hiszpańskie
Dźwięk wersji oryginalnej filmu: 5.1 DTS HDMA
Napisy: rumuńskie, chińskie, koreańskie, japońskie, angielskie, polskie, węgierskie, rosyjskie, arabskie, tureckie, chorwackie, czeskie, greckie, francuskie, holenderskie, duńskie, fińskie, norweskie, niemieckie, portugalskie, hiszpańskie, hebrajskie, włoskie, szwedzki
Mmmm, wydanie wspólne na całą europę. Smile Zawsze można oczekiwać jakiejś fajnej promocji za granicą.