Filmozercy.com | Forum
Interstellar - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Interstellar (/watek-interstellar)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Interstellar - TomaszG - 27-03-2015

Nie wiem czy były jakieś boje Czechów z Warnerem i Ty chyba również nie Smile
Z kolei na Filmarena było tylko 300 egz. digibooka, a u nas sądząc po tym jak długo leżał na stronie Empiku, dużo więcej.
Dyskusja jest w sumie bezprzedmiotowa, bo za kilka dni zobaczymy co pojawi się w sklepach MM/Saturn.


RE: Interstellar - Haqu - 27-03-2015

Mam nadzieje, ze digi bedzie do dostania jeszcze


RE: Interstellar - MovieShelter - 27-03-2015

(26-03-2015, 23:00)Montana napisał(a):  http://video.fnac.com/a8126297/Interstellar-Coffret-Collector-Blu-Ray-Steelbook-Edition-Speciale-Fnac-Matthew-McConaughey-Blu-Ray

Gdzie takie coś jeszcze można dostać? Sad

Wyprzedane, wiec tylko Ebay. Ja bym radzil jednak poczekac na jaks inna kolekcjonerke. Wydaje mi sie ze swiat cos jeszcze wypusci. FIlm byl popularny, wiec spodziewalbym sie czegos ciekawszego za pol roku. Mysle ze Niemcy albo Japonia cos zrobia.

Napewno chinski HDZeta wypusci steela z bajerami...ale steelb bedzie mial ten sam art co i swiatowe wydanie. Za to slip bedzie innychWink


RE: Interstellar - Cisek - 27-03-2015

(27-03-2015, 12:18)TomaszG napisał(a):  Nie wiem czy były jakieś boje Czechów z Warnerem i Ty chyba również nie Smile
Z kolei na Filmarena było tylko 300 egz. digibooka, a u nas sądząc po tym jak długo leżał na stronie Empiku, dużo więcej.
Dyskusja jest w sumie bezprzedmiotowa, bo za kilka dni zobaczymy co pojawi się w sklepach MM/Saturn.

Ech. Gdybym nie wiedział, tobym nie pisał, nie imputuj mi, że zmyślam Smile .

W pewnym momencie czeski steelbook wisiał na włosku. Pierwotnie planowane były standardowe edycje, czyli zwykła, futurepack i digibook. Filmarena i Magic Box (przedstawiciel Warnera w Czechach) stworzyli swój własny projekt i wysłali do Warnera z nadzieją na wyrażenie pozwolenia na produkcję. Długo czekali na zgodę, bo wszystko wokół "Interstellar" jest nadzorowane i kontrolowane przez zespół kreatywny pod wodzą Nolana, są bardzo restrykcyjne ograniczenia również w zakresie edycyjnym.

Podsumowując - to będzie ich autorska, numerowana edycja (chociaż od tych wydarzeń, od lutego sporo się zmieniło, pierwotny pomysł zakładał bogatsze wydanie, ale wtedy czas oczekiwania na wyprodukowanie poszczególnych elementów byłby zbyt długi i zdecydowali się na steela 1/4 slip).

[Obrazek: recenze_baleni_1885_3.jpg]
[Obrazek: recenze_baleni_1885_4.jpg]


RE: Interstellar - TomaszG - 27-03-2015

Fajna legenda, ale nieprawdziwa. Może i Czesi planowali coś ekstra, ale ten steelbook który się u nich ukazuje nie jest żadną autorską wersją wg ich projektu.
To standardowy steelbook, który ukazuje się jako exclusive w kilku różnych krajach i wszędzie wygląda dokładnie tak samo.
Nie tylko nie jest to więc ich autorska edycja, ale nie jest również numerowana, chociaż oczywiście jest limitowana Smile


RE: Interstellar - Cisek - 27-03-2015

(27-03-2015, 13:36)TomaszG napisał(a):  Fajna legenda, ale nieprawdziwa. Może i Czesi planowali coś ekstra, ale ten steelbook który się u nich ukazuje nie jest żadną autorską wersją wg ich projektu.
To standardowy steelbook, który ukazuje się jako exclusive w kilku różnych krajach i wszędzie wygląda dokładnie tak samo.
Nie tylko nie jest to więc ich autorska edycja, ale nie jest również numerowana, chociaż oczywiście jest limitowana Smile

Ech uparciuch, jasne, że sam steelbook nie jest wyjątkowy dla tamtego rynku - to autorska edycja w sensie, że lokalny oddział dystrybutora razem z jednym, konkretnym sklepem musiał o nią walczyć, Warner jej nie planował. Napisałem na końcu, że miała przypominać projektowane przez nich kolekcjonerki full slip (zawierać tekturową obwolutę, kartę, pocztówki itd. wg. ich projektu), ale nie zdążyliby z premierą o czasie, więc puścili samego steela.

Podsumowując, bo odleciałeś od meritum - Czesi ze sklepu film-arena sami sobie to wydanie wyprosili, więc to JEST sugestia, że zarówno my, Portugalczycy i jeszcze pewnie wiele krajów z mniej obrotnymi dystrybutorami, sklepami i mniej rozwiniętymi rynkami, o steelbooku będziemy mogli pomarzyć.


RE: Interstellar - Mefisto - 27-03-2015

(27-03-2015, 12:59)MovieShelter napisał(a):  Napewno chinski HDZeta wypusci steela z bajerami...ale steelb bedzie mial ten sam art co i swiatowe wydanie. Za to slip bedzie innychWink

O ile nie będzie wydania z robotem, digi w zupełności mi wystarczy Cool


RE: Interstellar - MovieShelter - 27-03-2015

(27-03-2015, 15:19)Mefisto napisał(a):  
(27-03-2015, 12:59)MovieShelter napisał(a):  Napewno chinski HDZeta wypusci steela z bajerami...ale steelb bedzie mial ten sam art co i swiatowe wydanie. Za to slip bedzie innychWink

O ile nie będzie wydania z robotem, digi w zupełności mi wystarczy Cool

Hehehe Smile HDzeta jest bardzo konserwatywna. Znajac ich upodobania w kwestii wydan SILVER LINE, czyli Steelbook jest taki jak wszedzie, to dodaja tylko Slipa z Lenticularem, czyli 3D okladka. Educja posiada karte z numerem.
Co jeszcze moga dodac -> ksiazeczka, pocztowki...wiecej fanaberi sie nie spodziewam.


RE: Interstellar - pred895 - 27-03-2015

Z tego co widzę to na allegro można dostać jeszcze tego digi Tongue jak w pon lub we wtorek nie będzie go w empiku to trzeba bedzie tam kupic Tongue
Digi lajf >>



szkoda ze nie zrobiłem pre-ordera w empiku Sad


RE: Interstellar - robsonm1978 - 28-03-2015

Ktoś był może w media albo w Saturn i widział w sprzedaży Interstellar , czy jednak trzeba czekać do wtorku :-)