Filmozercy.com | Forum
Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział techniczny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-techniczny)
+--- Wątek: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady (/watek-jaki-telewizor-wybrac-pytania-i-porady)



RE: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady - pred895 - 15-10-2017

Może to być równocześnie skuchą i smutnym rozczarowaniem w punkcie ratalnym. Miałem tak z tym Sony na którego polowałem i udało mi się go dorwać w podobnej promocji ( przecena bodaj z 9 tys na 8200 zł w MediaMarkt). Raty obliczyli mi takie że oddałbym im prawie drugie tyle w odsetkach. Tak więc najpierw radziłbym dopytać jak stoi sytuacja w punkcie ratalnym a dopiero potem otwierać szampana Tongue A jeżeli ktoś chce to kupić za gotówkę to rzeczywiście super sprawa mój 65xe9005 wychodzi wtedy za 7700 zł Wink


RE: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady - Mierzwiak - 15-10-2017

Nie no, wiadomo że jak coś to tylko raty 0% z obowiązkowym rozszerzeniem gwarancji (szkoda że nie byłem taki mądry jak do swojej plazmy za 3 tys. dopłaciłem 2 tys. w odsetkach i ubezpieczeniu kredytu), ale w MM te raty 0% chyba nie zawsze są dostępne.


RE: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady - pred895 - 15-10-2017

Przy takiej pormocjii raczej na 100% odbijają to sobie właśnie na złodziejskich ratach Tongue


RE: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady - shaman72 - 15-10-2017

Paręnaście lat temu , jak kupowałem plazmę w euro - agd, pani w okienku ratalnym również mówiła mi ,że ubezpieczenie jest konieczne aby uzyskać kredyt. Wysłałem, ją wtedy" na drzewo" i powiedziałem,że pójdę do konkurencji.Kazała poczekać i zadzwoniła do banku i o dziwo zgoda była w przeciągu paru minut Wink Frajerów szukają, którzy więcej zapłacą za ubezpieczenie.


RE: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady - pred895 - 15-10-2017

Ubezpieczenie ubezpieczeniem, tak jak mówisz zawsze możesz siłą rzeczy z niego zrezygnować, tutaj bardziej rozchodzi się o odsetki które ci dopieprzą jak weźmiesz ten TV w ich specjalnej promocji. Nie chce mi się wierzyć, że dostaniesz na to teraz raty 0 % Tongue Na stronie nic nie pisze a w większości przypadków reklamują taką opcję, więc na 100 % dowalają karne odsetki śmierci i wyjdą przy tym na swoje albo i lepiejTongue


RE: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady - shaman72 - 15-10-2017

Nic nie ma za darmo.Gdzieś muszą sobie odbić tą promocję Wink
Zawsze możesz dokupić dodatkową gwarancje i za 2 lata, jak pojawi się lepszy model, potraktować stary z buta (czyt: uszkodzenie gwarancyjne) Big Grin


RE: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady - pred895 - 15-10-2017

Rozumiem że muszą sobie jakoś odbić promocje ale proszę Cię przy cenie 8200 za TV - raty 36x obliczyli mi ze muszę im oddać 14500 - to ja za przeproszeniem pierdolę taką promocję Big Grin


RE: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady - shaman72 - 15-10-2017

Dżizas!!Jak, to obliczyłeś,że tyle wyszło ??


RE: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady - Mierzwiak - 15-10-2017

Symulacja na stronie dla OLEDa za 9998 na 36 rat pokazuje ratę 327,70 co daje 11797,20.

14 tys za telewizor za 8200? Coś tu nie gra Smile


RE: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady - Wolfman - 15-10-2017

Raty są raczej 20x0%. Nie słyszałem nic o żadnych na 3 lata. Ponadto ubezpieczenie warto brać. Gdyż sprzęt ma wartość przez 5 lat taką jaką zapłaciłeś. Celowo wziąłem tv z wystawki z przeceną o 1/3 by mi padł w ciągu 2-4 lat i wymienię go na lepszy model za friko. Normalnie za 2 lata jego wartość z 8 koła będzie 4 lub poniżej.