Filmozercy.com | Forum
DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd (/watek-dvd-blu-ray-unikaty-rzadkosci-itd)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - matwiko - 14-02-2018

Kurde wolfman jestem kolekcjonetem i jak każdy kolekcjoner czy to znaczków czy monet chce mieć całą wydaną serie. Nie chodzi żeby zdobyć film w jakiejkolwiek formie. Czerwona Klasyka kina radzieckiego to unikatowa seria. Nie czaisz bazy kolekcjonowania? Film sobie mogę w necie obejrzeć. W tym jest cała frajda zbierania że możesz na półce postawić kompletną serie i do tego dążysz.


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Ethan - 14-02-2018

Super wygladaly te wydania. Zreszta seria sputnika w tych cienkich kartonikach tez bardzo fajna


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Wolfman - 14-02-2018

(14-02-2018, 21:15)matwiko napisał(a):  Nie czaisz bazy kolekcjonowania?
Mogłeś napisać, że szukasz dla pudełka, nie dla filmu


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - matwiko - 14-02-2018

Dla filmu w tym konkretnym pudełku Wink bo filmu nie znam i chciałbym obejrzeć, oraz chciałbym go mieć w kolekcji bo mam już wszystkie filmy Kurosawy oraz chciałbym aby uzupełnił konkretną serie. Może to skomplikowane i sam tego nie rozumiem ale po prostu czuje że chcę konkretnie to wydanie Wink


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Ethan - 14-02-2018

Sam poluję, bo udało mi się ostatnio z Sobowtórem i teraz czas na to Smile


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - paniron - 08-03-2018

Witam,

Nie umialem znalesc lepszego tematu, wiec zapytam tutaj ;-)

powerhousefilms wydaje nowy box:

THE TALL T (1957)
DECISION AT SUNDOWN (1957)
BUCHANAN RIDES ALONE (1958)
RIDE LONESOME (1959)
COMANCHE STATION (1960)

Podobno pierszy raz te filmy beda dostepne na blu, fotka ponizej; cena:£42.99

[Obrazek: 062_BOETTICHER_3D_72dpi_transp_1143px.pn...amp;w=1000]

Sa tu jacys fani westernow?
Nie znam tych filmow, a opisy na filmweb sugeruja raczej srednia rozrywke. Ktos moze cos polecic, lub odwrotnie...?

Mam od nich (powerhousefilms) te 3 boxy Harryhausena i jestem zadowolony, bardzo fajne wydania, a i filmy da sie przemeczyc ;-)


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Mefisto - 08-03-2018

Wow, jestem pod wrażeniem, że ktoś się w ogóle za to wziął. Ale tak jak w przypadku Harryhausena to raczej pozycja dla fanów gatunku (szczególnie, że cena konkretna), względnie poszerzania horyzontów historii. Nie jest to złe kino, ale specyficzne. Ja chętnie przytulę, gdy będę cierpiał na nadmiar gotówki.


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - paniron - 08-03-2018

(08-03-2018, 14:04)Mefisto napisał(a):  Wow, jestem pod wrażeniem, że ktoś się w ogóle za to wziął. Ale tak jak w przypadku Harryhausena to raczej pozycja dla fanów gatunku (szczególnie, że cena konkretna), względnie poszerzania horyzontów historii. Nie jest to złe kino, ale specyficzne. Ja chętnie przytulę, gdy będę cierpiał na nadmiar gotówki.

Nie wydaje mi sie, zeby cena byla wygorowana; w tym samym przedziale mieszcza sie wczesniejsze ich boxy wspomnianego Harryhausena (po trzy filmy w kazdym). Tutaj mamy ich piec i podobno pierwszy raz na blu, wiec jak dla mnie cenowo ''do przezycia'' ;-)

Martwie sie tylko o jakosc merytoryczna. Czesc filmow z boxow, ktore posiadam z tej wytworni, widzialem juz wczesniej i chcialem je miec, a przy okazji zalapaly sie tez i inne pozycje.
Tutaj to troche kot w worku ;-) Pomysle, jak amazon uk tez to wystawi i bede mogl kupic jeszcze taniej...


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Filmożerca Alan - 08-03-2018

Jak dla mnie to warto wziąć. Nie oglądałem, ale można trafić na perełki <3. Jak się nie spodoba to odprzedasz. Takie przygody z kinem są najlepsze


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Mefisto - 09-03-2018

(08-03-2018, 18:18)paniron napisał(a):  Nie wydaje mi sie, zeby cena byla wygorowana

No wiesz, ja muszę patrzeć na wszystko z pozycji Polaka-cebulaka, ergo mnożyć wszystko przez 4 wzwyż. W tym wypadku za 5 filmów i książeczkę musiałbym wysupłać jakieś 220 zł w zależności od kursu - niby niedużo, ale jednak.

(08-03-2018, 18:18)paniron napisał(a):  Pomysle, jak amazon uk tez to wystawi i bede mogl kupic jeszcze taniej...

wystawił, za... 60 funtów Big Grin