Filmozercy.com | Forum
DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd (/watek-dvd-blu-ray-unikaty-rzadkosci-itd)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Ula87 - 05-12-2015

Człowieka słonia są bodaj 4-5 sztuk na allegro. Fakt, ceny są wysokie, ale film jest dostępny. Podobnie jak choćby Chłopiec w paskastej pożamie - cena wysoka, ale kupić można, więc czy to jest unikat?


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Panaes - 05-12-2015

(03-12-2015, 22:33)kew97 napisał(a):  Dzięki za info. Na allegro nie ma ani jednej sztuki Smile A co do poszukiwań rzadkich wydań polecam także śledzić olx. Tam kupiłem "Pociąg do Darjeeling" za 8 zł i to nie tak dawno, bo w marcu tego roku, a wtedy był już unikatem. Z innych rzadkich wydań, które upolowałem na olx to m. in. "Sok z żuka" za 14 zł i "Pi" za 9 zł. Nawet "Las Vegas Parano" było kilka miesięcy temu wystawione za 6 zł, ale niestety  było już sprzedane. Najlepiej szukać też w opisach, bo najczęściej takie perełki trafiają się gdy sprzedawcy wystawiają wszystko co mają hurtowo w jednym ogłoszeniu.

Sprawdzam od czasu do czasu. Sam kupiłem "Berlin Calling" na OLX właśnie, za dobry pieniądz oczywiście. Tylko, że tam panuję jakiś taki chaos... Zwłaszcza jeśli idzie o przeszukiwanie tzw. pakietów.


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - matwiko - 06-12-2015

(04-12-2015, 02:46)Szczepan600 napisał(a):  O cholera dzięki wam dowiaduję się ile tych rzadkości posiadam :-D.

A posiadasz wszytko z tej mojej listy? Wink Jak tak to szacun!

To wspaniałe życie - Capry
Dersu Uzała - Kurosawy
Twarzą w twarz - Bergmana
Zabriskie Point - Antonioniego
Trzeci człowiek - Carola Reeda
Pogarda - Godarta
Niebo nad Berlinem - Wendersa
Nocny portier - Liliany Cavani
Strach na wróble - Schatzberga
Europa europa - Holland
Siekierezada - Leszczyńskiego
Prawo i pięść - Hoffmana

Dzięki za info o Trzech facetach z Teksasu. Tego filmu Andersona mi brakowało. To musi być jakieś wznowienie bo i w Saturnie i Media jest nagle dostępny a od lat był wyprzedany

Tego boxu Wajdy faktycznie dawno nie widziałem. Ale wszystkie jego filmy były wznawiane i nie problem skompletować jego filmografie, więc za unikatowa można uznać co najwyżej tekturkę tego boxu ;P


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Kuba - 06-12-2015

(06-12-2015, 17:24)matwiko napisał(a):  Tego boxu Wajdy faktycznie dawno nie widziałem. Ale wszystkie jego filmy były wznawiane i nie problem skompletować jego filmografie, więc za unikatowa można uznać co najwyżej tekturkę tego boxu ;P

Skoro niektórzy zbierają slipcovery, to my możemy zbierać tekturki z boxów. Big Grin


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Szczepan600 - 06-12-2015

Matwiko... Na DVD Brakuje mi chyba 4... Ale jeśli wliczymy VHS to juz tylko dwóch.


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - matwiko - 06-12-2015

(06-12-2015, 18:02)Kuba napisał(a):  Skoro niektórzy zbierają slipcovery, to my możemy zbierać tekturki z boxów. Big Grin

No ba! Kiedyś kupiłem sam kartonik zbiorczy do pakietu filmów Bessona. MIałem większość jego DVD a dokupywałem pozostałe i zapytałem czy taki w sklepie internetowym posiadają. No i dorzucili gratis Wink


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - kew97 - 09-12-2015

Kolejny unikat to "Samochody, które zjadły Paryż" Petera Weira. Wydany przez Monolith teraz nie ma go nigdzie.


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - sin - 15-12-2015

a co z filmami Paramountu z początków ery DVD w Polsce np. Najlepszą obroną jest atak, Atomowy Autobus czy Uprowadzenie?


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Wolfman - 30-12-2015

Coś mi się wydaję , że Pandorum jest unikatem na blu ray. Przypadkiem wpadło mi w ręce


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Panaes - 30-12-2015

(09-12-2015, 08:47)kew97 napisał(a):  Kolejny unikat to "Samochody, które zjadły Paryż" Petera Weira. Wydany przez Monolith teraz nie ma go nigdzie.

Bez problemu na Allegro.