Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - promocje - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - promocje (/watek-sklepy-internetowe-promocje)



RE: Sklepy internetowe - promocje - CivilWar - 29-12-2017

(29-12-2017, 15:27)Mateusz napisał(a):  Jakiś komunikat się pojawia? Daj screena.

Oprócz tego komunikatu na czerwono to nic.

(29-12-2017, 15:58)CivilWar napisał(a):  
(29-12-2017, 15:27)Mateusz napisał(a):  Jakiś komunikat się pojawia? Daj screena.

Oprócz tego komunikatu na czerwono to nic.



RE: Sklepy internetowe - promocje - walsinats - 29-12-2017

(29-12-2017, 13:34)Mierzwiak napisał(a):  Sprawdźcie u siebie, u mnie francuski amazon nalicza mi w koszyku rabat wysokości €10.
Coś trzeba wpisywać? bo u mnie nie działa a sprawdzałem na kilku pozycjach.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mateusz - 29-12-2017

CivilWar cena zmienia się dopiero w ostatnim etapie zamówienia. Tam powinno być OK. Walsinats ta promocja dotyczy tylko osób, które kupiły coś ostatnio na francuskim Amazonie i dostały od nich maila z powiadomieniem o rabacie.


RE: Sklepy internetowe - promocje - walsinats - 29-12-2017

(29-12-2017, 16:16)Mateusz napisał(a):  CivilWar
Dzięki.


RE: Sklepy internetowe - promocje - wachi40 - 29-12-2017

Chyba coś Włosi juz kombinują z boxem Spidermana bo przestała działać na niego promocja

Sprawdzałem przed chwilą i juz promocja nie wchodzi


Coś im sie ogólnie spieprzyło bo wrzuciłem inne produkty z 3 za 50% i też nie zniża ceny


RE: Sklepy internetowe - promocje - CivilWar - 29-12-2017

Czy ktoś planuje skorzystać z promocji na Amazon.it "3 tytuły=-50%"? Zależy mi tylko na trylogii Spider-Mana 4K. Może dam radę się podłączyć go kogoś zamawiającego?

(29-12-2017, 16:46)wachi40 napisał(a):  Chyba coś Włosi juz kombinują z boxem Spidermana bo przestała działać na niego promocja

Sprawdzałem przed chwilą i juz promocja nie wchodzi


Coś im sie ogólnie spieprzyło bo wrzuciłem inne produkty z 3 za 50% i też nie zniża ceny

To kiepsko


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mierzwiak - 29-12-2017

Rabat nalicza na samym końcu, tam gdzie klikasz ostatni przycisk którym składasz zamówienie. Dla zabawy dodałem do koszyka trzy trylogie, nalicza 50% rabatu. Screen w załączniku.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mateusz - 29-12-2017

Spider-Man niby podrożał, ale w koszyku mam jedną sztukę i dalej pokazuje €43 i łapie się do promocji. Shy


RE: Sklepy internetowe - promocje - wachi40 - 29-12-2017

(29-12-2017, 16:54)Mierzwiak napisał(a):  Rabat nalicza na samym końcu, tam gdzie klikasz ostatni przycisk którym składasz zamówienie. Dla zabawy dodałem do koszyka trzy trylogie, nalicza 50% rabatu. Screen w załączniku.

Wiem że na końcu dopiero jest promocja naliczana
Też dla sprawdzenia sobie wrzucałem towary z tej promocji i u mnie w tej chwili promocja nie działa Sad
Nawet sie z konta wylogowywałem i nic to nie daje
Dzisiaj kupowałem w tej promocji i nie było żadnych problemów Huh


RE: Sklepy internetowe - promocje - CivilWar - 29-12-2017

Zamówione Smile