Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - promocje - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - promocje (/watek-sklepy-internetowe-promocje)



RE: Sklepy internetowe - promocje - lukee - 06-06-2018

Ciekawe czy ta promocja też za pare dni pojawi się w salonach gdzie pewnie było by w kazdym coś innego. Trzeba monitować. Teraz np na stronce mają Jurasic World z koszulką za 49zł a przy poprzednich wyprzedażach na stronie nie obniżali tego za to w salonie swoim w Łodzi widziałem. Więc może i tam pojawią się takie promocje np jak minie ta netowa promka. Może jakiś pracownik Empiku na forum ? Wink


RE: Sklepy internetowe - promocje - MoviePsycho - 06-06-2018

(06-06-2018, 11:45)MarianPaz napisał(a):  
(06-06-2018, 11:20)MoviePsycho napisał(a):  Promocja filmostrady "2 za 26,99" wróciła, więc moze coś więcej się pojawi i tym razem.
Po dodaniu do koszyka zalicza oba filmy więc nie jest to 2 w cenie 1, a przynajmniej w tym momencie.

Promocja się zakończyła, ale kilka dni temu mozna było kupić "2 tytuły za 26,99". Parę tygodni temu było to samo, więc kto poprzednim razem nie kupił miał drugą szansę Wink


RE: Sklepy internetowe - promocje - MarianPaz - 06-06-2018

Załapałem się na tą pierwszą promocję, więc myślałem że będzie kolejna okazja. Teraz przydała by się promocja 3 w cenie 2, zwłaszcza że w Empiku pojawiają się polskie filmy od Studia TOR


RE: Sklepy internetowe - promocje - Wolfman - 06-06-2018

Spokojnie niedługo te filmy będą w dvdmax i itp sklepach po obniżonej cenie z promocji Empik


RE: Sklepy internetowe - promocje - lukee - 06-06-2018

(06-06-2018, 12:03)wolfman napisał(a):  Spokojnie niedługo te filmy będą w dvdmax i itp sklepach po obniżonej cenie z promocji Empik
Tylko pewnie nie za 10zł


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mateusz - 06-06-2018

(06-06-2018, 12:03)wolfman napisał(a):  Spokojnie niedługo te filmy będą w dvdmax i itp sklepach po obniżonej cenie z promocji Empik

To nie była obniżka dystrybutora, tylko wyprzedaż Empiku, którą robią raz na jakiś czas.


RE: Sklepy internetowe - promocje - KaMario - 06-06-2018

Oby tylko te pojedyncze egzemplarze po 10 zł nie okazały się filmami z wypożyczeń przez pracowników dla tzw. celów edukacyjnych, z reklamacji i zwrotów klientów, ponownie foliowane folią termokurczliwą.
Jeśli chodzi o empik jest to bardzo prawdopodobne... niestety.


Sklepy internetowe - promocje - Montana - 06-06-2018

(06-06-2018, 12:23)KaMario napisał(a):  Oby tylko te pojedyncze egzemplarze po 10 zł nie okazały się filmami z wypożyczeń przez pracowników dla tzw. celów edukacyjnych, z reklamacji i zwrotów klientów, ponownie foliowane folią termokurczliwą.
Jeśli chodzi o empik jest to bardzo prawdopodobne... niestety.


A jeżeli chodzi o tą wyprzedaż to w takim stanie jest większość filmów. Steelbooki mogą być nawet uszkodzone...


RE: Sklepy internetowe - promocje - KaMario - 06-06-2018

Dokładnie.
Z empikiem już miałem wiele tego typu doświadczeń z podsyłaniem w zamówieniach filmów w takim stanie, a steelboki to dosłownie aż strach u nich kupować, bo nawet często nowości mają poobijane.
Na szczęście uznają reklamacje, bo już miałem całkiem niedawno dwa takie przypadki z nazwijmy to "nie do końca nowymi" produktami, nie wspominając o wielu wcześniejszych.


Sklepy internetowe - promocje - Montana - 06-06-2018

Ja miałem tylko styczność z takim stanem w stacjonarnych sklepach przy takich promocjach. Więc widzisz co kupujesz.