Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - promocje - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - promocje (/watek-sklepy-internetowe-promocje)



RE: Sklepy internetowe - promocje - lukee - 06-06-2018

Zapytaam jeszcze bo może ktoś z was ma. Korci mnie steel transformersów ostatni rycerz za 59. Czy jest wart tej ceny? Teoretycznie prawie połowa ceny z innych sklepów.


RE: Sklepy internetowe - promocje - KaMario - 06-06-2018

W stacjonarnych sklepach to nigdy nie kupuję ponownie foliowanych filmów, ale niestety z empik.com to już nie mam wpływu na to, co mi przyślą w paczce.


RE: Sklepy internetowe - promocje - MoviePsycho - 06-06-2018

Za 10 zeta i tak warto nawet jak był oglądany przez pracownika. Poza tym wcale nie jest powiedziane, że taki dostaniesz.


RE: Sklepy internetowe - promocje - KaMario - 06-06-2018

Oglądany jak oglądany... byle nie był porysowany albo z tłustymi odciskami palców.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Wolfman - 06-06-2018

(06-06-2018, 12:37)lukee napisał(a):  Zapytaam jeszcze bo może ktoś z was ma. Korci mnie steel transformersów ostatni rycerz za 59. Czy jest wart tej ceny?
Czemu nie? Steele nie wpadają do wyprzedaży po 20 zł, chyba , że ostatnie nie kompletne sztuki czy coś w ten deseń. Jeśli jest tam 3D to tym bardziej. Transy mają niezłe 3D


RE: Sklepy internetowe - promocje - KaMario - 06-06-2018

(06-06-2018, 13:01)wolfman napisał(a):  
(06-06-2018, 12:37)lukee napisał(a):  Zapytaam jeszcze bo może ktoś z was ma. Korci mnie steel transformersów ostatni rycerz za 59. Czy jest wart tej ceny?
Czemu nie? Steele nie wpadają do wyprzedaży po 20 zł, chyba , że ostatnie nie kompletne sztuki czy coś w ten deseń. Jeśli jest tam 3D to tym bardziej. Transy mają niezłe 3D
Tam nie ma 3D, to jest wersja jednopłytowa. Mam ją w swojej kolekcji. Ładny jest, ale wielkiego szału nie robi. Są inne ładniejsze.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Kirek - 06-06-2018

Panowie robicie syf w temacie dotyczącym promocji.
- jest już temat o jakości sprzedawanych filmów jako nowe, po co to wałkować kolejny raz w tym temacie
- Pytanie o jakość wydania transformers proponuję zadać w temacie dotyczącym wydań tej serii i sprawdzić filmoskop, może akurat jest opisane wydanie wraz z fotkami poglądowymi.


Sklepy internetowe - promocje - Montana - 06-06-2018

Jak to empik teraz zamówienia mi anulował.... Sprawdźcie swoje


RE: Sklepy internetowe - promocje - kliw - 06-06-2018

Mi częściowo też anulował. Wypadły wszystkie pozycje za 9,99 w tym 2 bajki i Niepokonany.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mloddey - 06-06-2018

Wyrzucili mi z zamówienia "Starcie Tytanów", ale dorwałem ten film dziś stacjonarnie -90% (za 7 zł) oraz "Wielkiego Gatsby'ego" -90% (Toruń Copernicus). Były też Pottery i kilka innych tytułów, które były za 10 zł na stronie. Sprawdzajcie sklepy stacjonarne. Wink