Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - promocje - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - promocje (/watek-sklepy-internetowe-promocje)



RE: Sklepy internetowe - promocje - KaMario - 07-06-2018

Dokładnie... należy sprawdzać ofertę stacjonarnych empików.
Wczoraj dostałem Kapitana Amerykę: Zimowy Żołnierz 3D za całe równe 9 zł Big Grin


RE: Sklepy internetowe - promocje - Juby - 07-06-2018

Kurczę, gdzie nie patrzę Powrót do przyszłości 3 za 5 dych, a akurat tej części mi brakuje. Muszę odwiedzić jakieś dalsze empiki, może tam się uda.


RE: Sklepy internetowe - promocje - lukee - 07-06-2018

W Łodzi Manufaktura i Galeria Łódzka nie ma po co jechać 2-3 pozycje przecenione typu Łotr 1 i Auta z cenami 20-30% taniej a głowne ceny 80-110. W Galerii cała półka filmów ale nic z nalepkami. Zapytałem pracownika czy ta wielka wyprzedaż to te całe 3 sztuki i ze zdziwioną miną odpowiedział mi że tak Big Grin Może jutro lub w sobotę sprawdzę pozostałe dwa ale tam na stanie ogólnie mają bardzo mało filmów BD więc pewnie poza jakimś 20% od ceny 110zł nic lepszego nie będzie. Mam nadzieje ,że w waszych miastach coś się uda bo niestety Łódź po raz kolejny porażka jeśli chodzi o te empikowe wyprzedaże.


RE: Sklepy internetowe - promocje - j.jacek - 07-06-2018

Warszawa pod względem dostępności może ciut lepsza ,ale też bez rewelacji ,pojedyncze sztuki filmów fabularnych,jedynie większa dostępność animacji 2D i 3D,
najniższą cenę za film, całe 3 zł zapłaciłem za "Jak wytresować smoka 2" 2D+3D,"Omen II" za 6 zł,"Strażnicy marzeń " 4 zł .Jest lista pozycji które są na przecenie,niestety pracownik nie chciał jej dalej udostępnić,z ciekawostek z tej że listy był pakiet Christophera Nolana za całe 22 zł ,niestety tylko dla wybranych (pracownicy i to nie wszyscy),nie szukajcie bo już go nigdzie nie ma.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mr.Hankey - 07-06-2018

W Warszawie na Glebockiej można wyłowić kilka ciekawych pozycji, między innymi Obrońcy Skarbów i Gwiezdne Wojny IV-VI w pakiecie - 90%.


RE: Sklepy internetowe - promocje - CivilWar - 07-06-2018

Empik Nowy Świat przy palmie:
Dynastia Tudorów Sezon1 -90%
Lego Przygoda 2 i 3D -90%
Wielki Gatsby -90%
Transformers 5 Steelbook -50%
Nocne Życie -50% etc.


RE: Sklepy internetowe - promocje - pred895 - 08-06-2018

A w Gdańsku opłaca się odwiedzić stacjonarne sklepy??


RE: Sklepy internetowe - promocje - Marioo - 08-06-2018

Idealne pytanie w dziale o promocjach w sklepach internetowych Wink


RE: Sklepy internetowe - promocje - KaMario - 08-06-2018

(08-06-2018, 05:42)pred895 napisał(a):  A w Gdańsku opłaca się odwiedzić stacjonarne sklepy??
(08-06-2018, 06:45)Marioo napisał(a):  Idealne pytanie w dziale o promocjach w sklepach internetowych
Trzeba się po prostu przejść po Gdańsku i... sprawdzić co oferują sklepy stacjonarne, wtedy będzie wiadomo, czy warto Big Grin


Sklepy internetowe - promocje - Montana - 08-06-2018

Jak coś było to już tego nie ma. Już na OLX i Allegro pełno filmów z tej promocji....