Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - promocje - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - promocje (/watek-sklepy-internetowe-promocje)



RE: Sklepy internetowe - promocje - Regis - 11-12-2014

Masz rację, moja wina, 3D było jakoś dziwnie wciśnięte w tytuł na Saturn i Media... czyli okazja tylko w stosunku do Merlina itp. Sorry

Widocznie takie same ceny obniżone są w MM i Saturn... bo Hansel i Gretel: Łowcy czarownic tez są w takiej cenie. Jestem pewien że jeszcze tydzień temu były w okolicach 90 PLN


RE: Sklepy internetowe - promocje - TomaszG - 11-12-2014

W Saturnie/MM często przez neta mają niższe ceny niż w markecie, a swoją drogą to w listopadzie podwyższyli w marketach ceny filmów, które były cały rok po 49,99 zł właśnie.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Teabing - 11-12-2014

Bluedvd jest trochę jak Internet Explorer, strasznie zamula z promocjami przecież jakieś 85% tych pozycji była nawet o połowę tańsza podczas ostatnich promocji Big Grin


RE: Sklepy internetowe - promocje - Regis - 11-12-2014

Odnośnie promocji na Muve.pl własnie mnie załatwili ze Skyfall:

Jest nam bardzo przykro, ale otrzymaliśmy informację z magazynu o uszkodzonej partii w dostawie produktu Skyfall Steelbook (Blu-ray). Próbowaliśmy zamawiać go z innych źródeł, jednak w tym momencie jest on niedostępny u wszystkich naszych dostawców. W takim wypadku jesteśmy zmuszeni anulować obecne zamówienie, należną sumę zwrócimy w ciągu 3-5 dni roboczych z powrotem na konto z którego płatność wyszła. Bardzo przepraszamy za kłopot.

Ale się wykręcili.... a jak wasze zamówienia?

BTW. to chyba bezprawne takie anulowanie transakcji kiedy już zapłaciłem... w końcu to umowa kupna/sprzedaży


RE: Sklepy internetowe - promocje - mati007kom - 11-12-2014

Mi dziś doszło zamówienie. Ale obcy 3 i 4 które zamówiłem wczoraj rano jeszcze nie zostały wysłane.

[Obrazek: b6b95a371390238.jpg]


RE: Sklepy internetowe - promocje - gm50 - 11-12-2014

U mnie ze Skyfall to samo. Zaproponowali zamianę na inny towar albo anulowanie produktu z zamówieniaSad.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mateusz - 11-12-2014

Znowu efekt Filmożerców Big Grin Za mało towaru za dużo chętnych, mój egzemplarz wczoraj wysłali, dzisiaj powinien dotrzeć.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Horvath - 11-12-2014

(11-12-2014, 11:41)Mateusz napisał(a):  Znowu efekt Filmożerców Big Grin Za mało towaru za dużo chętnych, mój egzemplarz wczoraj wysłali, dzisiaj powinien dotrzeć.
I to jest argument przeciwko powiadamianiu smsem o promocjach  Big Grin   im więcej osób o niej wie tym cześciej takie sytuacje bedą sie powtarzać.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Nakf - 11-12-2014

Dla tych co jeszcze nie mają dość Big Grin sklep Arrowa ma kilka promocji - standardowo sporo tytułów po 7.99£ oraz steelbooki po 9.99£, ale dodatkowo także Bundle Offer - 3 wybrane tytuły za 20 funtów. Wysyłka do Polski to 3 funty + 0.65 za każdy kolejny przedmiot. Bundle są liczone jako 1 film. Bezpłatna wysyłka od 50 funtów w górę.

Promocja jest o tyle dobra, że od każdego zakupionego pakietu dostaje się 20% całej kwoty z powrotem w postaci punktów, które można wykorzystać na kolejnego "bundla" Smile Tylko jego zamówienie jest nieco skomplikowane - w skrócie trzeba dodać do koszyka Bundle, a nie konkretne tytuły. Kilkanaście minut po złożeniu zamówienia przychodzi mail z linkiem do wyboru filmów: http://www.arrowfilms.co.uk/bundle/  Dalej jest już z górki.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mateusz - 11-12-2014

(11-12-2014, 11:51)Horvath napisał(a):  I to jest argument przeciwko powiadamianiu smsem o promocjach  Big Grin   im więcej osób o niej wie tym cześciej takie sytuacje bedą sie powtarzać.

Czy ja wiem czy jest to argument przeciwko, zależy jak się na to spojrzy. Teraz promocję docierają do osób, które często zaglądają na portal albo akurat trafią w momencie promocji. Przy subskrypcji SMS o promocjach zostaną powiadomieni też Ci, którzy nie są akurat online i da, im to, chociaż szansę na dostanie przecenionych filmów. Inna sprawa, że zawsze szybsi będą Ci co są online. Dalsze dyskusję na ten temat w odpowiednim temacie. Wink