Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - promocje - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - promocje (/watek-sklepy-internetowe-promocje)



RE: Sklepy internetowe - promocje - DaveM - 01-12-2018

U mnie to samo, heh. Tak się zastanawiam, czy naprawdę tak trudno jest stworzyć algorytm, który by wiedział, że ma na stanie 5 sztuk i nie pokazywałby, że dostępne jakby sie skończyły?!


RE: Sklepy internetowe - promocje - Ethan - 01-12-2018

Czyli ta akcja byla sciema albo wyslali jakiemus dvdmaxowi ktory bedzie xa chwile wystawial na allegro za 299zl.


RE: Sklepy internetowe - promocje - pred895 - 02-12-2018

Nie docenili filmozercow i dali dupy po całości Tongue Ja wziąłem jedna pozycje od Tor i na razie widzę że realizują :-P


RE: Sklepy internetowe - promocje - kryst007 - 02-12-2018

Też mi anulowali zamówienie kolekcjonerskiego wydania "Ostatniej rodziny" za 6 zł, a już tak się nastawiłem Tongue Jeszcze jak patrzę na to, że nie jestem jedynym któremu się to stało to jestem tak wkurzony, że już nic u Gandalfa nie mam zamiaru kupować.


RE: Sklepy internetowe - promocje - kondzioff - 02-12-2018

U mnie ta sama sytuacja, szkoda, bardzo słabe podejście do klienta z ich strony.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Wolfman - 02-12-2018

Pewnie smutny pan z działu sprzedaży miał do wyboru , albo zwrot kasy z własnej kieszeni w celu wyrównania strat i wysyłka, albo dopłacanie każdemu po 20 złotych w postaci bonu


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mefisto - 02-12-2018

Nie wiem skąd to zdziwienie. To nie pierwszy taki przypadek w polskim sklepie. Z tego co kojarzę z historii tego i poprzedniego forum, to chyba tylko pakiet Bonda postanowili zrealizować. A biorąc pod uwagę, że wszystkie filmy TORu i tak są u nich na kanale, to nie ma o co drzeć szat.


RE: Sklepy internetowe - promocje - dakatri.drache - 02-12-2018

Czyli wszelkich produktów na promocji nie powinno sie od nich zamawiać i w ogóle się nie dziwić że sklep anuluje zakup opłaconego towaru oraz stwierdzić że to w ogóle żaden problem bo te filmy są na necie? Dodgy

Dla mnie to jest mega porażka wizerunkowa dla sklepu i totalny brak zaufania od tej pory. Frustrująca sprawa, no ale może faktycznie to normalne jest u nas.


Sklepy internetowe - promocje - Sokal - 02-12-2018

Super deklaracja. Czyli jak wrzucą coś w MEGA SUPER CENIE, najtaniej w Polsce i sieci w ogóle, to nie skorzystasz? Jasne.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mefisto - 02-12-2018

Nie pamiętam kiedy ostatni raz kupiłem coś w polskim sklepie, ale na pewno odbyło się to fizycznie, na zasadzie mam w rękach - w razie co w kasie awantura. Przez neta nigdy podobnych promocji nie tykałem - delikatne obniżki, zdarzało się, ale promocje, które od lat ewidentnie przerastają naszych wydawców? Nigga, please. Oczywiście nie wspominam już o tym, że i tak gros rodzimych wydań w porównaniu do zagranicznych, to jak niebo i ziemia, więc czasem wolę dopłacić tam, niż kupić coś taniej tutaj - zwłaszcza kiedy lektor mi nie jest do niczego potrzebny. To się nazywa doświadczenie.