Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - promocje - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - promocje (/watek-sklepy-internetowe-promocje)



RE: Sklepy internetowe - promocje - Marioo - 16-12-2014

(16-12-2014, 15:30)Szczepan600 napisał(a):  Miałem pobranie. Co do maila... nie mój był krótszy. Tylko info co anulują itp.

To chyba był ten mail, co wszyscy dostali, ale to okazało się błędem systemu, a przynajmniej tak wyjaśniała po zapytaniu przeze mnie (i jeszcze kogoś) p. Kucharska. Natomiast dzisiejszy mail jest już długi i z obszernym wyjaśnieniem i skoro zamówienie zniknęło z listy, a film nie jest już dostępny, to nie liczę, że jednak do mnie dojdzie (wybrałem paczkomat).


RE: Sklepy internetowe - promocje - meaner - 16-12-2014

(16-12-2014, 19:04)Mefisto napisał(a):  nie wiem, u mnie na tej ultimie niby zamówienie widnieje jako wysłane, ale po kliknięciu w numer paczki okazuje się, że taki numer nie istnieje - zwariować można

Spróbuj wpisać ręcznie numer przesyłki na stronie do śledzenia. Wczoraj tak miałem z moją paczką po kliknięciu na link od ultimy wyskakiwało, że nie ma takiej paczki a kiedy wpisałem ręcznie wszystko było ok.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mefisto - 16-12-2014

Już próbowałem Tongue


RE: Sklepy internetowe - promocje - spoon - 17-12-2014

(16-12-2014, 14:43)Montana napisał(a):  Kurde juz nie ma herkulesa ani samolotów Tongue dodałem do koszyka a jak przeszedłem dalej to wyskoczył błąd...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Samoloty znów się zrobiły dostępne, łap póki są.


Sklepy internetowe - promocje - Montana - 17-12-2014

Miałem w koszu i mi zarezerwowało Smile złożyłem zamowienie ale nie zapłaciłem bo nie mogłem znaleźć bzwbk :/ a złożyłem zamowienie nie zakładając konta i dupa niec nie moge wyszukać jaki nr zamówienia itp. Będę musiał zadzwonić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Sklepy internetowe - promocje - huball - 17-12-2014

Na ksiegarniawarszawa.pl znowu dostępne w niższej cenie:
Król Lew 3D
John Carter
Inne wracają ale w wyższych cenach.


RE: Sklepy internetowe - promocje - misiek222 - 17-12-2014

Witam, czy ktoś jeszcze może potwierdzić że w sklepie Media Expert odliczają kolejne 80% od ceny promocyjnej? Mam mieć odbiór osobisty w sklepie.


RE: Sklepy internetowe - promocje - spoon - 17-12-2014

Cytat:Niestety nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia na XXXXX , nakład na wszystkie filmy był bardzo mały i się wyczerpał. Na chwilę obecną żaden z naszych dostawców nie ma tych pozycji i w najbliższym czasie nie możemy liczyć na uzupełnienia. Przykro nam, ale musimy anulować zamówienie.

Poprosimy o podanie numeru konta do wykonania zwortu.

Przepraszamy za problem,
Księgarnia Warszawa

Tyle w temacie Wink


RE: Sklepy internetowe - promocje - mati007kom - 17-12-2014

U mnie przed chwilą to samo.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Dusia - 17-12-2014

U mnie to samo, szkoda nerwów na te ostatnie pseudo-promocje. Brak synchronizacji pomiędzy sklepami i dostawcą. Wystawiają towar, którego nie ma na stanie, wspaniała metoda prowadzenia biznesu .