Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - promocje - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - promocje (/watek-sklepy-internetowe-promocje)



RE: Sklepy internetowe - promocje - Verrax - 21-10-2014

Jako że na samym zavvi nie ma zdjęcia tego wydania (a ktoś podobnie jak ja myślał że to zwykły amarayowy boxset) służę pomocą: Link do szczegółowych zdjęć
Niezła promocja. Tongue


RE: Sklepy internetowe - promocje - gm50 - 22-10-2014

Na włoskim amazonie promocja 3 w cenie 2 na steelbooki. W ofercie promocyjnej m.in.:
Legenda
Bilardzista
Najdłuższy dzień
Ścieżka strachu
Wolverine 3D
Goldfinger
Wszystkie wymienione filmy najprawdopodobniej zawierają polską wersję językową (Wolverine tylko w filmie w wersji 3d).
Link do promocji


RE: Sklepy internetowe - promocje - TomaszG - 23-10-2014

W dzisiejszym newsletterze Empik.com pojawił się kod -20%, który obejmuje wszystkie filmy w ofercie przy zakupie pow. 100 zł
- przykładowo Kolekcja Spielberga kosztuje z kodem 223,19 zł, kod jest jednorazowy.


RE: Sklepy internetowe - promocje - gm50 - 23-10-2014

(23-10-2014, 06:43)TomaszG napisał(a):  W dzisiejszym newsletterze Empik.com pojawił się kod -20%, który obejmuje wszystkie filmy w ofercie
- przykładowo Kolekcja Spielberga kosztuje z kodem 223,19 zł, kod jest jednorazowy.
Na merlinie ta sama kolekcja z kodem VISA20145 kosztuje 195,99 zł.


RE: Sklepy internetowe - promocje - TomaszG - 23-10-2014

Faktycznie, więc lepiej zamówić z Merlina Smile
Przyznam, że tam nie szukałem - na Empiku miałem promocyjne środki i faktycznie zapłaciłem tylko 144 zł.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mateusz - 23-10-2014

Możecie podać ten kod do empiku?


RE: Sklepy internetowe - promocje - TomaszG - 23-10-2014

(23-10-2014, 09:24)Mateusz napisał(a):  Możecie podać ten kod do empiku?
fdsq77
ważny do 26.10
kod jednorazowy
i jeszcze jedno - w Empiku rabat jest liczony od ceny faktycznej, a nie "przekreślonej" jak np. w Merlinie


RE: Sklepy internetowe - promocje - Kapitan_kusiak - 23-10-2014

(23-10-2014, 09:47)TomaszG napisał(a):  i jeszcze jedno - w Empiku rabat jest liczony od ceny faktycznej, a nie "przekreślonej" jak np. w Merlinie

W Merlinie, z tego co mi wiadomo, to po prostu wybiera przy kilku promocjach tę, która daje najniższą cenę a nie kumuluje promocje. No chyba, że się coś ostatnio pozmieniało ...


RE: Sklepy internetowe - promocje - TomaszG - 23-10-2014

Chodziło mi o to, że jeżeli - przykładowo: w Empik.com jest cena sprzedaży 275 zł, a obok przekreślona 300 zł, to rabat będzie liczony od 275 zł.
W Merlinie jest dokładnie na odwrót. Ma to duże znaczenie, gdy ta pierwotna przekreślona cena jest z kosmosu.
Co do kumulacji promocji - generalnie masz rację, ale zdarzały się promocje, gdy się promocje kumulowały np. 2 lata temu mieli promocję procentową, a oprócz tego jak płaciłeś kartą PKO BP/Inteligo to naliczał się dodatkowy rabat 20 czy 25% już od cen promocyjnych.


RE: Sklepy internetowe - promocje - faccalto - 23-10-2014

Kolego właśnie sprawdzałem i ten kod jest liczony niestety od ceny bez rabatu (nie przekreślonej), czyli wyższej. Niekiedy jednak wychodzi to korzystnie, bo saga Star Wars jest wówczas za 223 zł.