Filmozercy.com | Forum
FilmoSkop - opinie i komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+---- Dział: FilmoSkop (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmoskop)
+---- Wątek: FilmoSkop - opinie i komentarze (/watek-filmoskop-opinie-i-komentarze)



RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - mk1976 - 17-03-2016

(16-03-2016, 23:51)wolfman napisał(a):  Oferty sklepowe na dvd? Jest to sens?

Niebieska sekta w natarciu. Co trzeba zrobić aby nie być narazonym na kontakt z kretynska twórczością tego pana?


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - kew97 - 17-03-2016

(16-03-2016, 23:51)wolfman napisał(a):  Oferty sklepowe na dvd? Jest to sens?

Czy ty w każdym wątku musisz pisać o tym, że DVD to gówno (nie dosłownie). To, że ty już nie kupujesz filmów na tym nośniku od 2005 (co też już pisałeś kilka razy i nie wiem po co tym się szczycić), nie znaczy, że wszyscy też. Co zresztą powinieneś zauważyć jak obserwujesz forum. Cały czas obrażasz ten nośnik jakby coś Ci zrobił a przy okazji czujesz się lepszy od innych, bo już go nie kupujesz od 2005 (celowe powtórzenie, aby zwiększyć częstotliwość powtarzania tego samego tak jak ty). Boli Cię, że inni kupują DVD a to nie twój interes co kto kupuje. Nikt nie powiedział, że masz korzystać z ofert DVD jak pojawią się na filmoskopie.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Marioo - 17-03-2016

(16-03-2016, 23:51)wolfman napisał(a):  Oferty sklepowe na dvd? Jest to sens?

Oczywiście, że jest sens, nawet z kilku powodów. Choćby dlatego, że wielu filmów nie ma u nas na blu i wtedy z pomocą przychodzi DVD. Nawet jak gdzieś za granicą jest wydanie blu, to najczęściej bez wersji PL, a wielu na tym zależy i wtedy też z pomocą przychodzi DVD. Więc warto byłoby mieć pod ręką możliwość wyszukiwania filmów na tym nośniku.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Kirek - 17-03-2016

(16-03-2016, 22:58)matwiko napisał(a):  Czy sortowanie widoku kolekcji mogłoby być ustawione z automatu alfabetycznie? Kolejność dodania jest niefortunna. Jak wchodzę na kolekcję to troszkę irytuje że zawsze przypomina co ostatnio oddałem. Wolę widzieć całość kolekcji alfabetycznie lub w kolejności zakupu a nie dodania.
Ja bym tą sugestię rozszerzył do: Czy można dodać funkcjonalność wyboru domyślnego sposobu sortowania dla swojej kolekcji? (przy okazji mogłoby to być też domyślne sortowanie gdy ktoś inny przegląda naszą kolekcję). Matwiko chciałby sortowanie alfabetyczne, ja używam 'Od najstarszej daty zakupu' (wstawiam tam spreparowane daty i dzięki temu uzyskuję sortowanie reżyserami Wink ) możliwe że inni użytkownicy preferują jeszcze inne więc możliwość wyboru domyślnego sortowania pozwoli każdemu uzyskać oczekiwany efekt a gdyby udało się zrealizować opcję z nawiasu to również pozwoliłoby przedstawiać swoją kolekcję innym w sposób, który według nas jest najbardziej odpowiedni.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Gieferg - 17-03-2016

mk1976 napisał(a):co trzeba zrobić aby nie być narazonym na kontakt z kretynska twórczością tego pana?

Dodaj do ignorowanych i nie czytaj. W tym wypadku to dobry pomysł bo i tak nic ciekawego nie stracisz.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Wolfman - 17-03-2016

(17-03-2016, 00:19)mk1976 napisał(a):  
(16-03-2016, 23:51)wolfman napisał(a):  Oferty sklepowe na dvd? Jest to sens?

Niebieska sekta w natarciu. Co trzeba zrobić aby nie być narazonym na kontakt z kretynska twórczością tego pana?

W jaki inny sposób mam zadać pytanie byś nie musiał kretyńsko komentować pytań?
Spytam inaczej skoro 90% dvd ma ceny 5-10-20 zł, w kiosku, marketach, sklepach wielobranżowych to jaki sens jest powiadamiania o obniżce cenowej o 1-2zł i zaśmiecanie tym filmoskopu? Chyba, że będą filtry bym nie musiał nawet tego oglądać.

(17-03-2016, 08:03)Marioo napisał(a):  
(16-03-2016, 23:51)wolfman napisał(a):  Oferty sklepowe na dvd? Jest to sens?

Oczywiście, że jest sens, nawet z kilku powodów. Choćby dlatego, że wielu filmów nie ma u nas na blu i wtedy z pomocą przychodzi DVD. Nawet jak gdzieś za granicą jest wydanie blu, to najczęściej bez wersji PL, a wielu na tym zależy i wtedy też z pomocą przychodzi DVD. Więc warto byłoby mieć pod ręką możliwość wyszukiwania filmów na tym nośniku.

Pełna zgoda, że sporo wychodzi tylko na dvd w Polsce. Ściągam zza granicy, albo nie kupuję wcale. Piłem głownie do cen i promocji jeśli chodzi o dvd co napisałem wyżej.

(17-03-2016, 15:44)Gieferg napisał(a):  
mk1976 napisał(a):co trzeba zrobić aby nie być narazonym na kontakt z kretynska twórczością tego pana?

Dodaj do ignorowanych i nie czytaj. W tym wypadku to dobry pomysł bo i tak nic ciekawego nie stracisz.

większość twojej twórczości to przytyki więc też nikt tu nic nie straci jak zrobi to samo


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Mateusz - 17-03-2016

(17-03-2016, 16:29)wolfman napisał(a):  Chyba, że będą filtry bym nie musiał nawet tego oglądać.

Jeśli będziemy dodawać DVD, to właśnie z takimi filtrami żeby każdy użytkownik mógł na stałe ustawić sobie czy chce widzieć te oferty.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Wolfman - 17-03-2016

(17-03-2016, 16:47)Mateusz napisał(a):  
(17-03-2016, 16:29)wolfman napisał(a):  Chyba, że będą filtry bym nie musiał nawet tego oglądać.

Jeśli będziemy dodawać DVD, to właśnie z takimi filtrami żeby każdy użytkownik mógł na stałe ustawić sobie czy chce widzieć te oferty.

Dziękuję za informację. Czyli filtr o rodzaju promocji na dvd też będzie? Bo serio nie chciałbym katować oczu widokiem zbicia ceny z aż 5 złoty na 4 złote co chwila w danym sklepie. Stworzenie samego katalogu jest w porządku.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - kew97 - 17-03-2016

Masz rację lepiej nie katuj oczu, bo chyba już źle z nimi. Ja jestem bardzo ciekawy gdzie Ty takie tanie filmy w sklepach widzisz, owszem zdarzają się czasem, ale to nie jest norma żeby film kosztował 5 zł. Może zorientuj się w danym temacie zanim coś napiszesz. Tak będzie najlepiej dla wszystkich, i dla Ciebie, i dla użytkowników tego forum, którzy muszą czytać po raz kolejny te same głupoty, które wypisujesz. Wiedza nie boli, ignorancja owszem, może Ciebie nie, ale ludzi, którzy muszą czytać Twoje posty tak.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - matwiko - 17-03-2016

No ok. Ale co z tym sortowaniem. Udałoby się coś takiego wprowadzić? Smile

Wolfman. Nie byłoby zgrzytów gdybyś lepiej i pełnymi zdaniami formułował posty. Najlepiej po polsku. No i nie musisz zabierać głosu w każdym wątku. Tu nie ma nagrody za ilość nabitych postow :p Aktualizację kolekcji też lepiej robić raz na jakiś czas a nie zbyt często aby nie zmęczyć użytkowników.