Filmozercy.com | Forum
FilmoSkop - opinie i komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+---- Dział: FilmoSkop (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmoskop)
+---- Wątek: FilmoSkop - opinie i komentarze (/watek-filmoskop-opinie-i-komentarze)



RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Mateusz - 25-12-2016

Dodaliśmy w wydaniach rubrykę o nazwie Polska wersja, dzięki której można oznaczyć czy w wydaniu znajduje się polski dźwięk lub napisy bez dodawania płyt. Do wyboru są opcje: dźwięk, napisy, dźwięk i napisy i brak. We wszystkich wydaniach z polskiej dystrybucji z automatu wrzuciliśmy od razu dźwięk i napisy. Wiem, że zdarzają się wyjątki, ale wprowadzimy je już ręcznie. W najbliższych dniach będziemy też uzupełniać informacje o polskiej wersji w wydaniach z UK. Każdy użytkownik ma możliwość uzupełnienia tej rubryki, więc możecie śmiało działać. Od teraz filtrowanie wydań z polską wersją będzie odbywało się na podstawie danych umieszczonych w tej rubryce.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Mateusz - 27-12-2016

Mieliśmy małą awarię Filmoskopu, dlatego przez ponad dwie godziny był on wyłączony. Na szczęście wszystko już funkcjonuje, tak jak powinno. Awaria wynikła z naszego niedopatrzenia, bo w systemie można było przypisać dużą ilość produktów do jednego wydania, wpisując odpowiedni EAN, co ktoś nieświadomie aktywował, ale dzięki temu mogliśmy dostrzec problem i go zneutralizować.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Użytkownik usunięty64562 - 31-12-2016

Post usunięty


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Mateusz - 01-01-2017

Już jest.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Mateusz - 02-01-2017

Wchodzimy w Nowy Rok z wyczekiwanymi od dawna ofertami z Amazonu. Do bazy zostały dodane oferty z angielskiego oddziału, których wydania były już w bazie (jest ich ponad 8 tysięcy). Dzięki temu nie powstał niepotrzebny bałagan. Każdy użytkownik ma możliwość dodawania oferty z Amazonu, więc jeśli w bazie nie ma jakiegoś wydania to możecie w łatwy sposób je dodać. Pamiętajcie również o zaznaczaniu, czy w wydaniach jest polska wersja językowa. Zobaczymy jak to wszystko będzie funkcjonowało i w dalszej kolejności będziemy pracować nad wprowadzeniem ofert z innych oddziałów.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Marioo - 03-01-2017

Dobrze byłoby mieć możliwość zapisania na stałe kryteriów wyszukiwania, żebym za każdym razem nie musiał wchodzić i wybierać sklepy, z których chcę widzieć pozycje, a z których nie chcę.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - czarodziejmarx - 03-01-2017

(03-01-2017, 17:38)Marioo napisał(a):  Dobrze byłoby mieć możliwość zapisania na stałe kryteriów wyszukiwania, żebym za każdym razem nie musiał wchodzić i wybierać sklepy, z których chcę widzieć pozycje, a z których nie chcę.

Zakładki w przeglądarce? Ja sobie np. dodałem do zakładek wyszukiwanie spadków cen z polską wersją.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Mateusz - 04-01-2017

(03-01-2017, 17:38)Marioo napisał(a):  Dobrze byłoby mieć możliwość zapisania na stałe kryteriów wyszukiwania, żebym za każdym razem nie musiał wchodzić i wybierać sklepy, z których chcę widzieć pozycje, a z których nie chcę.

Wiemy, że taka opcja by się przydała, ale na razie musi Wam wystarczyć sposób, jaki podał czarodziejmarx, czyli dodanie sobie do zakładek strony z włączonymi filtrami. Tymczasem dodaliśmy na głównej stronie Filmoskopu ikonkę, która będzie pojawiać się przy każdym wydaniu, które ma polską wersję językową. Dzięki temu przeglądając ostatnie zmiany cen, możecie w łatwy sposób dostrzec wydania z lektorem lub napisami.


RE: Sugestie odnośnie forum - Kirek - 11-01-2017

(11-01-2017, 19:23)Mateusz napisał(a):  na stronie głównej w panelu Filmoskop wyświetlane są od dzisiaj tylko przeceny, w których spadek wynosi przynajmniej 15%.
Jest opcja aby w filmoskopie w kryterium wyszukiwania 'Zmiana cen:' wprowadzić analogiczną wartość czyli 'tylko spadek 15%+'?


RE: Sugestie odnośnie forum - misfit - 12-01-2017

Też bym prosił o taką opcję, a najlepiej gdyby samemu można było ustawić od jakiego % spadek ma być pokazywany, czy to 5, 10 czy 15%
No i jakby filtr zapamiętywał nasze własne ustawienia, a nie za każdym razem wracał do ustawień domyślnych to już w ogóle byłoby super Smile