Filmozercy.com | Forum
The Avengers (Seria) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: The Avengers (Seria) (/watek-the-avengers-seria)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: The Avengers (Seria) - MasterThief - 01-09-2018

(01-09-2018, 10:10)meaner napisał(a):  Ja mam, kasę pobrali 28ego i jak na razie wisi i czekam na wysyłkę.

Hmm czyli tak jak u mnie, pobrali we wtorek i nadal zero informacji o wysyłce.


RE: The Avengers (Seria) - tomovieja - 02-09-2018

Zamawiał ktoś steelbooka przez Saturn.pl/MediaMarkt.pl? Orientujecie się kiedy wysyłka przez te sklepy? Dają radę jak empik z wysyłką czy raczej kiepsko?


RE: The Avengers (Seria) - Mateusz - 02-09-2018

Rozumiem, że zamawiałeś wysyłkę do domu? W przypadku pre-orderów z odbiorem w sklepach MM przeważnie wydanie można odebrać w dniu premiery lub nawet wcześniej.


RE: The Avengers (Seria) - tomovieja - 03-09-2018

(02-09-2018, 13:30)Mateusz napisał(a):  Rozumiem, że zamawiałeś wysyłkę do domu? W przypadku pre-orderów z odbiorem w sklepach MM przeważnie wydanie można odebrać w dniu premiery lub nawet wcześniej.
No to elegancko, bo wybrałem właśnie opcję z odbiorem w sklepie:-)


RE: The Avengers (Seria) - meaner - 03-09-2018

(01-09-2018, 10:33)MasterThief napisał(a):  
(01-09-2018, 10:10)meaner napisał(a):  Ja mam, kasę pobrali 28ego i jak na razie wisi i czekam na wysyłkę.

Hmm czyli tak jak u mnie, pobrali we wtorek i nadal zero informacji o wysyłce.
Dzisiaj wysłali mi paczkę. Przewidywana data dostarczenia 10-17 wrzesień.


RE: The Avengers (Seria) - MasterThief - 03-09-2018

No mi też dopiero dzisiaj wysłano film, nie spodziewam się go wcześniej niż we wtorek za tydzień. Zavvi tłumaczyło mi w mailu, że mieli w centrali opóźnienia w wysyłkach paczek i tak się narobiło Smile


RE: The Avengers (Seria) - Uatu_TheWatcher - 03-09-2018

A' propos "Steelbooków Blu-Ray" filmu "Avengers: Infinity War". Do dnia premiery filmu na nośnikach "DVD" i "Blu-Ray" pozostało niecałe dwa dni, więc chciałem się dowiedzieć, jakie polskie sklepy internetowe typu "Dvdmax", "Saturn" itp., mają w swej ofercie niniejszy "Steelbook" z polskimi napisami i całymi rozszerzeniami, a nie tylko samą wersję "Blu-Ray" 2D bądź 3D?

Czy takowy "Steelbook" najnowszych "Avengers" wyglądałby następująco, jak na infografice zamieszczonej poniżej? (Chyba wszystko na to wskazuje):

[Obrazek: large_avengers-steelbook.jpg?lm=1532949866]


RE: The Avengers (Seria) - MasterThief - 03-09-2018

Tak, polski steelbook cechuje się m.in. tymi idiotycznymi miniaturkami postaci na brzegu Tongue Głównie Saturn/MediaMarkt.


RE: The Avengers (Seria) - tomovieja - 04-09-2018

Aczkolwiek,na razie na dzień przed premierą status zamówienia na Saturn.pl jeszcze się nie zmienił, także jakby ktoś już miał jakiś cynk, że wysyłają to niech się pochwaliWink "Tomb raider" na przykład widziałem w stacjonarnym Saturnie co najmniej dzień przed oficjalną premierą,więc pewnie wtedy też były gotowe do odbioru z zamówień przedsprzedażowych...


RE: The Avengers (Seria) - KaMario - 04-09-2018

Zamówienia przedsprzedażowe w MM / Saturn są z regóły do odbioru w dniu premiery nawet, jeżeli na półce już leżą do sprzedaży np. dwa dni przed premierą. Takie praktyki stosują niestety w Bydgoszczy. Już nie raz w MM brałem z półki i prosiłem o realizację zamówienia internetowego.