Filmozercy.com | Forum
The Avengers (Seria) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: The Avengers (Seria) (/watek-the-avengers-seria)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: The Avengers (Seria) - KaMario - 05-09-2018

(05-09-2018, 09:31)Juby napisał(a):  Tylko 2,32 zł taniej, a będę musiał czekać na dostawę i jechać pół miasta, żeby to odebrać. U kolegi będę miał dziś po pracy.
bonito.pl przecież ma dostawę do kiosku Ruchu i nie trzeba jechać pół miasta Tongue
Ale skoro dobry kolega, to... byle tylko nie sprzedawał egzemplarzy po wypożyczeniach pracowniczych Wink

(05-09-2018, 09:58)GOLUMN napisał(a):  Ja dostałem dzisiaj maila z Media Markt że moje zamówienie zostało anulowane z powodu wyczerpania zapasów.!!!Zamówienie złożone i przyjęte 02.09!!!Jaja sobie normalnie robią!!!
Ja dzisiaj o 2:07 dostałem od MM maila o potwierdzeniu przyjęcia zamówienia. Teraz czekam na informację o możliwości odbioru.


RE: The Avengers (Seria) - Juby - 05-09-2018

Za dostawę do kiosku ruchu jest chyba dopłata, poza tym, nie mam kiosku po drodzę z pracy do mieszkania, a empik owszem. Wink O płycie po wypożyczeniach pracowniczych nie ma mowy, bo byłem tam już wczoraj wieczorem licząc na szybszy zakup i okazało się, że empik dał du... Film był dopiero w dzisiejszej dostawie.

Powtórzę @KaMario, wiem jak wygląda promocja na bonito, kupowałem już od nich, ale w tym wypadku dla tych dwóch złotych mniej po prostu się nie opłaca. Tongue

(05-09-2018, 09:53)Mateusz napisał(a):  Steelbooka poniżej stówki nigdzie nie ma i szybko nie będzie. Te wydanie trzymają u nas cenę bardzo długo.

Płytkę 3D i tak od razu będę chciał sprzedać, więc wyjdzie taniej. Muszę tylko sprawdzić, czy dobrze to wygląda na żywo, jeśli nie na tyle dobrze / lepiej od okładki w elite, to odpuszczam.


RE: The Avengers (Seria) - lukee - 05-09-2018

(05-09-2018, 10:29)Juby napisał(a):  Płytkę 3D i tak od razu będę chciał sprzedać, więc wyjdzie taniej.
Zawsze mnie dziwią takie praktyki i ludzie którzy kupią "pół wydania" i jeszcze bez oryginalnego opakowania. Czy zatem nie prościej Ci kupić zwykłe wydanie 2D bez takich kombinacji?


RE: The Avengers (Seria) - KaMario - 05-09-2018

(05-09-2018, 11:59)lukee napisał(a):  Zawsze mnie dziwią takie praktyki i ludzie którzy kupią "pół wydania" i jeszcze bez oryginalnego opakowania. Czy zatem nie prościej Ci kupić zwykłe wydanie 2D bez takich kombinacji?
Przecież zwykłe wydanie 2D jest i będzie zawsze droższe niż zakup niewiele droższego wydania 3D + 2D z odsprzedażą jednej płyty w nieoryginalnym opakowaniu z np. kserowaną okładką, co suma summarum wyjdzie bardzo tanio za sam film (biorąc jeszcze pod uwagę zakupy po znajomości z bonifikatą pracowniczą).
Mnie też to dziwi, ale jak kto woli...
Ja nie chciałbym mieć niekompletnego wydania, a też nie kręcą mnie zakupy płyt z odsprzedaży z rozkompletowanych wydań.


RE: The Avengers (Seria) - Juby - 05-09-2018

(05-09-2018, 11:59)lukee napisał(a):  Czy zatem nie prościej Ci kupić zwykłe wydanie 2D bez takich kombinacji?

Zwykłe wydanie najtaniej w polszy dostanę za 7 dych. Wersję 2D+3D dwie dychy drożej, a potem może uda się sprzedać płytę 3D za 3 dychy = wyjdzie taniej. Poza tym, grafiki na okładkach wydań 2D+3D ostatnio trafiają się fajniejsze od samych 2D (patrz Captain America: Civil War) i na 2D dają w najgorszej jakości amarayach, zamiast elite. Wolę kupić wydanie ładniejsze dla mojego oka.


RE: The Avengers (Seria) - Gieferg - 05-09-2018

(05-09-2018, 11:59)lukee napisał(a):  Czy zatem nie prościej Ci kupić zwykłe wydanie 2D bez takich kombinacji?

Prościej na pewno, ale nie taniej.


RE: The Avengers (Seria) - MasterThief - 05-09-2018

Czasami nie ogarniam facebookowego profilu Galapagos Big Grin We wczorajszym poście ze zdjęciem steelbooka kilka osób jawnie skrytykowało sprawę z wykastrowanym wydaniem BD 2D Infinity War. Osoba prowadząca stronę na wszystkie wiadomości odpisała, że to nie od nich zależy specyfikacja filmu, po czym wszystkie krytykujące komentarze zostały ukryte (lub usunięte, w sumie sam nie wiem) Big Grin Zupełnie jakby nie chcieli, żeby ludzie dowiedzieli się, że wydanie BD zostało w Polsce wykastrowane Wink


RE: The Avengers (Seria) - radef - 06-09-2018

(05-09-2018, 18:12)MasterThief napisał(a):  Osoba prowadząca stronę na wszystkie wiadomości odpisała, że to nie od nich zależy specyfikacja filmu,
A to akurat jest prawda - Galapagos nie ma żadnego wpływu na DVD/Blu-Ray od Disneya.
W przeciwieństwie do Warnera, gdzie np. Galapagos wydaje dwudyskowe DVD (z dodatkami z Blu-Rayów), dużo częściej są tłumaczone drugie płyty BD, więc wydaje mi się, że tam coś mogą ugrać.


RE: The Avengers (Seria) - Juby - 06-09-2018

Sprawa steelbook / elite wyjasniła się sama. MediaMarkt w Łódzkiej Manufakturze dał ciała, nie wystawiono w nim (nie dostali jeszcze?) filmu w ogóle, więc kupiłem podstawowe wydanie. Jestem po wszystkich dodatkach i... żenada, jedne z najgorszych materiałów jakie widziałem! Sad Dużo klepania się pleckach jakie to było przedsięwzięcie, że tylu bohaterów w jednym filmie, itd. + typowo trailerowy montaż przez połowę czasu trwania. Reportaże, poza dosłownie kilkoma fajnymi ujęciami z planu i dwoma interesującymi infomracjami (1. na blisko 3000 ujęć, z których składa się film, ponad 2900 zawierało CGI, co jest chyba nowym rekordem, 2. tworzenie planu w Wakandzie) są beznadziejne, sceny wycięte to nie są prawdziwe sceny wycięte (a liczyłe na spotkanie Bannera z Nataszą) tylko rozszerzone/alternatywne wersje scen, które znajdują się w filmie, a gagów tyle co kot napłakał.

Dzisiaj wieczorem powtórka, a w weekend może uda się powtórzyć jeszcze raz, z komentarzem.


The Avengers (Seria) - Sokal - 06-09-2018

U mnie zawitał steelbook. Nic specjalnego w sumie. Aczkolwiek w preorderze kosztował 109 zeta, więc spoko.

Skandalem jest dźwięk. Na 3d DTS-HD HR. Na 2d DD. To jest żenada. Oczywiscie jest na kartoniku napis "najwyższa jakość obrazu i dźwięku".

Z dobrych wiadomości, 3d wygląda bardzo spoko, nawet mimo stałego AR (pasy). I w sumie szkoda, bo przeciez w IMAX było super, więc moglo byc jeszcze lepiej.