Filmozercy.com | Forum
Obcy - seria - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Obcy - seria (/watek-obcy-seria)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


RE: Obcy - seria - Regis - 14-05-2017

Ciekawe jaka będzie specyfikacja wydania. Myślicie że to płyty z jakiegoś sklepowego wydania?


RE: Obcy - seria - Mateusz - 14-05-2017

Na zdjęciach poglądowych są płyty ze starego wydania, więc nie robiłbym sobie nadziei na lektora.


RE: Obcy - seria - Verrax - 14-05-2017

Na 99,99% będą to po prostu stare płyty - a kolejna wizualizacja całkowicie gasi też malutką nadzieję na to, że dostaniemy specjalne edycje w boxach. Są to po prostu amaraye z nowymi okładkami, których grzbiety układają się w jedną grafikę (i są przy okazji ponumerowane). Dla mnie nie ma tu czego szukać, zostaję przy swoim starym brytyjskim Anthology. Tongue

[Obrazek: 3faTLIZ.png]



RE: Obcy - seria - Mateusz - 14-05-2017

Fajnie, że będzie panorama na grzbietach. Cena jest przystępna, więc chętnie kupie wszystkie numery i mam nadzieję, że to nie jest ostatnia taka kolekcja na Blu-ray w kioskach.


RE: Obcy - seria - Gieferg - 14-05-2017

Cytat: całkowicie gasi też malutką nadzieję na to, że dostaniemy specjalne edycje w boxach
Nie wiem jak ktokolwiek mógł miec choćby najmniejszą nadzieję, że dostaniemy coś takiego za grosze w kiosku Tongue


Nie mam na BD tylko AVP-R (tylko DVD z jakiegoś kosza z promocją) ale nawet gdy mogłem kupić kiedyś w realu za 20 zł, to jakoś się nie zdecydowałem, więc tym bardziej i teraz nie ma takiej opcji. Alieny mam już dawno w wersjach z lektorem (w tym także SE Aliens), więc na chwilę obecną czekam tylko na premierę Covenant - przynajmniej tego filmu nie pohańbili dubbingiem, no ale pewnie na BD dadzą Borowca, który podobnie jak w Deadpoolu będzie zamieniał wszystkie obecne w napisach "chuje" na "fiuty" i czytał złagodzone jak tylko się da tłumaczenie. A może nie?


RE: Obcy - seria - Verrax - 14-05-2017

(14-05-2017, 14:51)Gieferg napisał(a):  Nie wiem jak ktokolwiek mógł miec choćby najmniejszą nadzieję, że dostaniemy coś takiego za grosze w kiosku

Bo początkowo myślałem że koszty numerów tej serii będą kształtować się jak niektóre droższe kioskowe kolekcje - i 29,99 zł będzie kosztować tylko pierwszy tom, a kolejne już co najmniej dwa razy tyle. No ale okazało się że 29,99 zł kosztować ma każda część, szczegóły są już znane, a o jakimkolwiek gdybaniu można zapomnieć. Big Grin

Swoją drogą ciekawi mnie czy podzieli to los różnorakich kolekcji DVD, czyli masy zwrotów i późniejszy (np. po roku) drastyczny spadek ceny "w drugim obiegu" - jakieś 2-5 złotych za sztukę na lokalnym bazarze/w sklepikach "wszystko za X złotych"/na serwisach aukcyjnych i ogłoszeniowych. Czas pokaże.


RE: Obcy - seria - Mateusz - 14-05-2017

Wątpię, żeby ta kolekcja nie wypaliła. W kinach grają nowego Aliena, cena jest dobra, a patrząc na to co się dzieje na rynku kolekcji komiksowych ( co chwilę pojawia się nowa, albo obecne są przedłużane w nieskończoność), to jestem spokojny. Raczej upatruję w tej kolekcji szansę na rozpoczęcie trendu kioskowych kolekcji Blu-ray, dlatego będę się starał zebrać wszystkie siedem filmów. Polski rynek powinien być już na to przygotowany, no chyba, że przestrzelili mocno z nakładem, ale nie sądzę.


RE: Obcy - seria - meaner - 14-05-2017

No to dystrybutor nieźle zaskoczył. 29,99zł za każdy film na Blu-ray to świetna cena. Po tyle obecnie są w kioskach filmy na DVD.
Ciekawe jak będzie ze sprzedażą. Oby była na satysfakcjonującym poziomie dla dystrybutora to być może doczekamy się kolejnych kolekcji. Oby... Smile

Osobiście może się zainteresuję tylko 1 i 2 częścią Aliena + AVP.


RE: Obcy - seria - Mister Tadeo - 14-05-2017

A może Imperial tą kolekcją chce przygotować grunt pod wydanie Blu "Alien Covenant"? Sprawdzić czy jest duży popyt? I jak to wypali, to może doczekamy się wydania niczym nie ustępującego zachodnim edycjom. Ciekaw jestem jakiej wielkości będą te plakaty i na jakim papierze. Czy będą włożone luzem (oby) czy trzeba je będzie wydzierać jak kartki z zeszytu. Jutro się przekonamy z prezentacji na Stronie.


RE: Obcy - seria - Wolfman - 14-05-2017

(14-05-2017, 15:20)meaner napisał(a):  No to dystrybutor nieźle zaskoczył. 29,99zł za każdy film na Blu-ray to świetna cena

W Polsce Big Grin zapomniałeś dodać. Film ogólnie jest już tani jak barszcz. Czekam na wypasioną wersję w 4k uhd

https://www.amazon.co.uk/Alien-Anthology-Films-Blu-ray-Disc-x/dp/B006MGB31Q/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1494778072&sr=8-2&keywords=blu+ray+alien