Filmozercy.com | Forum
Półeczki Jubego - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Półeczki Jubego (/watek-poleczki-jubego)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


Półeczki Jubego - Juby - 24-12-2015

Słowo "skromna" nie znalazło się przypadkiem w nazwie tematu. Przez wiele lat kupowaliśmy filmy na spółkę z braćmi, więc całkowicie swoich filmów miałem niewiele (wciąż mam, patrząc na wasze kolekcje), ale po dzisiejszych prezentach znalezionych pod choinką uznałem, że w sumie mogę się pochwalić tym co mam.

[Obrazek: 3348f6509966954.jpg]

Mam obecnie 34 filmy na blu. DVD więcej, ale uznałem, że nie będę tu o nich pisać [EDIT: zmian zdania], bo i tak kupuję już tylko filmy na nowszym nośniku [EDIT: bzdura Wink]. Między Blu-ray'ami trzymam jeszcze w amarayach "Star Wars: Despecialized Edition" w 720p [EDIT: Już nie]. Kolekcja rośnie bardzo powoli, ale myślę, że mam już sporą część filmów, których absolutnie muszę mieć na półce i z większości tego co mam jestem bardzo zadowolony.


Z dzisiaj:
[Obrazek: 3b054bf015.jpg]


RE: Juby (skromna klekcja blu-ray) - matwiko - 24-12-2015

Prezenty rano? To o której macie wigile? Smile czy to jakiś amerykański zwyczaj (ale u nich chyba prezenty rano ale następnego dnia)
Despecjalized Star Wars chyba też sobie wypale, Han musi strzelać pierwszySmile


RE: Juby (skromna klekcja blu-ray) - Juby - 24-12-2015

No taka jest u mnie tradycja, nikt nie czeka do wieczora, prezenty leżą pod choinką od rana. Wink


RE: Juby (skromna klekcja blu-ray) - matwiko - 24-12-2015

No ale wedug tradycji to dziś się dopiero ubiera choinkę ;P

Zauważyłem że masz Terminatora 3 na VHS, to jets to wydanie Full Frame gdzie widać piersi Pani Loken?


RE: Juby (skromna klekcja blu-ray) - Juby - 24-12-2015

U mnie w domu choinkę ubiera się wieczorem przed Wigilią.

Tak, T3 jest w 4:3, dlatego ciągle mam go w kolekcji.


RE: Juby (skromna klekcja blu-ray) - Gieferg - 25-12-2015

W wigilię nie ma czasu na ubieranie choinki Tongue

(24-12-2015, 15:07)matwiko napisał(a):  Zauważyłem że masz Terminatora 3 na VHS, to jets to wydanie Full Frame gdzie widać piersi Pani Loken?

To samo jest na amerykańskim Fullscreen DVD. Mam to wiem Tongue


RE: Juby (skromna klekcja blu-ray) - Juby - 02-01-2016

[Obrazek: 429a45501d.jpg]

Seria (póki co) kompletna. Leżało w koszu w MediaMarkt za 19,99 zł. Średni akcyjniak, cienka kontynuacja Bourne'ów z Damonem, ale po kinie było 5/10, przed kolejnym filmem z Damonem powtarzam wszystkie więc i temu dam drugą szansę. Może podejdzie mi lepiej.


RE: Juby (skromna klekcja blu-ray) - Juby - 17-05-2016

Prezent na urodziny:
[Obrazek: a2f66b510127311.jpg]

Smile

Saga znów kompletna. Z powtórką pewnie poczekam do pierwszego trailera ósemki, na razie włączyłem tylko kilka scen i film wygląda cudownie w full HD! Jutro obejrzę wszystkie dodatki.


RE: Juby (skromna klekcja blu-ray) - Gieferg - 17-05-2016

Ciekaw jestem czy tylko mnie Wan działa na nerwy. W tym pierwszym, półgodzinnym filmiku gada o swoim własnym filmie jak podjarany dzieciak, głównie tłumacząc widzowi to, co ten i tak powinien wiedzieć po seansie Tongue Reszty mi się na razie nie chciało oglądać.

Z powtórką filmu bym nie czekał, za drugim razem się to znacznie lepiej ogląda.


RE: Juby (skromna klekcja blu-ray) - Juby - 18-05-2016

Nie wątpię. Ale mam w tej chwili zaplanowane już jakieś 15-16 nowych filmów do obejrzenia w ciągu najbliższego miesiąca (w tym dwa wypady do kina w tym tygodniu), więc nie wiem czy znajdę czas na powtarzanie F&F7.

A to, że film będzie oglądało mi się lepiej niż w kinie jestem pewny. Wiem już co mnie czeka, a zatem nie będzie rozczarowania, a wczorajsze obejrzenie walki The Rock vs. Statham przypomniało mi jak dobrze się bawię na tych głupotach. Smile