Filmozercy.com | Forum
Małe co nieco od Wolfman - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Małe co nieco od Wolfman (/watek-male-co-nieco-od-wolfman)



RE: Małe co nieco od Wolfman - pred895 - 03-07-2016

Co to za wydanie Snowpiercer ??, napisy eng ma ??


RE: Małe co nieco od Wolfman - meaner - 03-07-2016

No, fajny up. Chociaż wiele filmów bym nie kupił bo wg. mnie na to nie zasługują.
Np. ten Shrek - koszmarna grafika + brak grafiki z tyłu. O remaku Fantastycznej Czwórki nawet nie wspomnę.
Top Gun tym droższym? czemu nie kupiłeś na amazon.com? Można było dostać go za 11$.
Na + Byliśmy Żołnierzami uwielbiam ten film.
Wzgórza mają oczy to futurepak?


RE: Małe co nieco od Wolfman - Mateusz - 03-07-2016

Sporo tego, ale czemu nie wziąłeś SW z Outletu? Cały czas można dostać wszystkie cześci po 39zł.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 03-07-2016

(03-07-2016, 16:01)Mateusz napisał(a):  Sporo tego, ale czemu nie wziąłeś SW z Outletu? Cały czas można dostać wszystkie cześci po 39zł.

Kupione za 220 z bluzą XL

(03-07-2016, 15:39)meaner napisał(a):  No, fajny up. Chociaż wiele filmów bym nie kupił bo wg. mnie na to nie zasługują.
Np. ten Shrek - koszmarna grafika + brak grafiki z tyłu. O remaku Fantastycznej Czwórki nawet nie wspomnę.  
Top Gun tym droższym? czemu nie kupiłeś na amazon.com? Można było dostać go za 11$.
Na + Byliśmy Żołnierzami uwielbiam ten film.
Wzgórza mają oczy to futurepak?

Za 5 funta FF, Shrek to nie mam nad czym myśleć. Wzgórza futurepak za 6


RE: Małe co nieco od Wolfman - Lukob - 03-07-2016

Możesz napisać skąd i za ile Armia Ciemności?


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 03-07-2016

(03-07-2016, 17:12)Lukob napisał(a):  Możesz napisać skąd i za ile Armia Ciemności?

W sklepach tego nie ma od dawna, tylko ebay. Od 150 zł nowy


RE: Małe co nieco od Wolfman - matwiko - 03-07-2016

Tak zapytam, jak relacje z najbliższymi, dziewczyna, żona... Smile bo widać sporo inwestujesz pewnie i czasu i kasy a wiemy jak to się czasem kończy.

No i jak poprzednicy, wielu z tych pozycji bym nigdy nie postawił na półce a inwestowanie dodatkowo w przypadku tych wydań w steelbooki jest co najmniej zastanawiające. No i czy na pewno będziesz miał czas wracać do tych 90% filmów?


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 03-07-2016

(03-07-2016, 18:15)matwiko napisał(a):  Tak zapytam, jak relacje z najbliższymi, dziewczyna, żona... Smile bo widać sporo inwestujesz pewnie i czasu i kasy a wiemy jak to się czasem kończy.

No i jak poprzednicy, wielu z tych pozycji bym nigdy nie postawił na półce a inwestowanie dodatkowo w przypadku tych wydań w steelbooki jest co najmniej zastanawiające. No i czy na pewno będziesz miał czas wracać do tych 90% filmów?

Dziwię się , że to akurat Ty zadajesz to pytanie? Kupujesz przecież filmy inwestując w przestarzałe wydania dvd, nie jeden raz więcej niż ja w steela na blu ray. O wydawaniu na "unikalne" polskie wydania nie wspomnę, które to na blu kosztuja w Uk mniej. Masz sporo filmów do których bym nigdy drugi raz nie wrócił, kupowanie ich kompletnie nie ma sensu dla mnie. Steel to co innego, utrzymują cenę, gdy się znudzi można odzyskać wkład Smile. Jak zauważyłeś kolekcjonerek z figurkami raczej nie kupuję, więc sporo zostaje kasy w portfelu. To co wydałem w przeciągu tych 3 mcy, odrobiłem w 2,5 tygodnia. Powoli nie mam co kupować z tych co by mnie interesowały. Kupowanie nowych to fraszka, aż tak dużo tego nie wychodzi. Bardzo mało kupuję zwykłych wydań, czekam na wydanie po premierze na jakiegoś steela, jeśli go nie ma, to biorę na wyprzedaży zwykłe, bo ciśnienia na nic nie mam. Jak spędzisz co wieczór godzinkę na polowaniu to sporo się udaje. Raz na zavvi miałem w koszyku 15-16 filmów za 10 funta, rano się budzę widzę cenę 5funta użyciem kodu miałem cenę 4,50 Smile. Mojej to nie przeszkadza, bo głodna nie chodzi, a na swoje hobby też wydaje.


RE: Małe co nieco od Wolfman - matwiko - 03-07-2016

No ale ja wydaje ok 100zł miesięcznie. A u Ciebie licząc średnio ok 40zł za film wychodzi grubo ponad 1000zł miesięcznie, bo wrzuciłeś ok 100 stelbooków ;P
Inwestuje w przestarzałe wydania dvd bo na BD nie ma tych filmów po polsku. Jeżeli coś jest to wole oczywiście i kupuje BD.
Co do powrotu do filmów pytałem bo sam mam ten problem i powoli zdaje sobie sprawę że większości już nie obejrzę. Głównie brak czasu.

"15-16 filmów za 10 funta, rano się budzę widzę cenę 5funta użyciem kodu miałem cenę 4,50"
4,50 funta za 16 filmów czy każdy po 4,50? coś nie chce mi się wierzyć Wink


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 03-07-2016

Daj spokój za wszystkie 4,50 , nie bądź naiwny Wink , po sztuce. Ja już nie patrzę na PL. Kupiłem sprzęt z dobrą karta muzyczną i graficzną więc dodaje w locie PL. Do każdego czasami wracam. Nowości kupuję niewiele, bo co raz mniej mnie interesuje i problem znika. Najlepsze filmy jakie wyszły chyba już nakręcili Wink