Filmozercy.com | Forum
Małe co nieco od Wolfman - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Małe co nieco od Wolfman (/watek-male-co-nieco-od-wolfman)



RE: Małe co nieco od Wolfman - czuubakka - 31-03-2017

Ty w ogóle oglądasz te filmy, czy kupujesz tylko bo fajne opakowanie, w folię czy inną ochronę i na półkę Wink


RE: Małe co nieco od Wolfman - pred895 - 31-03-2017

Oglądanie to jedno, Wolf nawet przez jakiś czas fizycznie ich nie ma, bo to zdjęcia porobione przez jego przyjaciół porozrzucanych po całym świecie Big Grin Nawet jak już będzie je fizycznie miał, to nie jest w stanie stwierdzić kiedy to obejrzy. No, ale kto co lubi Wink


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 31-03-2017

Akurat to wszystko to posiadam fizycznie i sam robiłem fotki jak nie na pudłach kartonowych to na poradnikach i po co mam je otwierać do fotek? Otwieram jak mi się chce oglądać. Było tylko kilkanaście sztuk robionych przez kogoś i 95% steeli spłynęło już na mój adres.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Emdziu - 22-04-2017

Masz xboxa i playke ?


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 22-04-2017

(22-04-2017, 23:01)Emdziu napisał(a):  Masz xboxa i playke ?
Mam raczej 90% konsol jakie wyszły w kolekcji.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Vendo - 23-04-2017

Niezły up (Steel'e) chociaż większość filmów nie w moim guście. Jeżeli chodzi o konsole, to w dzisiejszych czasach posiadać zarówno ps'a jak i xboxa to żaden wyczyn Tongue.

W ramach powstania filmu głośno teraz o tym Ghost in the Shell, a ja nawet nie wiem o co dokładnie chodzi w anime Tongue. Muszę się za to w końcu zabrać bo słyszałem same pochlebne opinie Wink.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Emdziu - 23-04-2017

Niezle . Moglbys kiedys wrzucic w ramach ciekawostki zdjecia konsol kolekcji i gier . Szczegolnie interesuje mnie ps4 :p


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 23-04-2017

(23-04-2017, 11:06)Emdziu napisał(a):  Niezle . Moglbys kiedys wrzucic w ramach ciekawostki zdjecia konsol kolekcji i gier . Szczegolnie interesuje mnie ps4 :p

Ale co dokładnie masz na myśli, gry chcesz oglądać , czy konsolę? Jeśli chodzi o konsolę posiadam limitowany egz MGS 5 z grą


RE: Małe co nieco od Wolfman - Emdziu - 23-04-2017

Gry jakie masz w kolekcji np na ps4 bo sam zbieram wlasnie na ps4 juz mam z 55 na plytach fizyczne .


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 23-04-2017

Na ps4 posiadam głównie kolekcjonerki, limitowane edycje i wydaniach w steelach. Czyli rzeczy, które schodzą z rynku i trudno potem kupić.Nie zbieram używek jak pewnie zauważyłeś.  Podejrzewam więc , że posiadasz więcej płyt niż ja. Grę przechodzę i wylatuje na sprzedaż. Plejszrot i xpudło mają to do siebie , że ich gry są bezwartościowe i wszystko z biegiem czasu uzupełniam za 30-50zł w folii, które wyszły tylko w zwykłych. W przypadku tej konsoli to jeszcze za wcześnie. Nintendo to inna bajka, nawet zwykłe edycje są w niskich nakładach. Znika z rynku i potem jest tylko wznowienie, więc tych zwykłych edycji na Wii i Wii U mam bardzo dużo.
Każdy exclusive na ps4 mam w edycji kolekcjonerskiej.

[Obrazek: 5BCo1MF.jpg]