Filmozercy.com | Forum
Małe co nieco od Wolfman - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Małe co nieco od Wolfman (/watek-male-co-nieco-od-wolfman)



RE: Małe co nieco od Wolfman - legolas91 - 06-09-2017

Za ile wyrwałeś obecność ?


RE: Małe co nieco od Wolfman - Mateusz - 06-09-2017

No wolfman pozamiatałeś. Miałem wrzucać swoją "mega" aktualizacje, ale mi przeszło. Big Grin Co to za wydanie Strażników? Nie kojarzę go.


RE: Małe co nieco od Wolfman - meaner - 06-09-2017

Aktualka fajna tylko mam wrażenie, że te filmy widziałem już w poprzednich postach. Wink
Chyba w końcu zakupy z całego roku dotarły na miejsce Big Grin

Kurde ja nadal czekam z zakupem Obecności 2 w steelu. Cena po tylu miesiącach od premiery nadal utrzymuje się na absurdalnym poziomie.

Strażnicy to lenti z zavvi.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 06-09-2017

(06-09-2017, 14:59)legolas91 napisał(a):  Za ile wyrwałeś obecność ?
Nie pamiętam, bo kupiłem na premierę.

(06-09-2017, 17:10)meaner napisał(a):  Kurde ja nadal czekam z zakupem Obecności 2 w steelu. Cena po tylu miesiącach od premiery nadal utrzymuje się na absurdalnym poziomie.

Było na alledrogo po 80-90 w folii od jednego sprzedawcy. Miał kilka sztuk.


(06-09-2017, 16:01)Mateusz napisał(a):  Miałem wrzucać swoją "mega" aktualizacje, ale mi przeszło.

Czekaj coś mi się przykleiło do buta i chyba tego nie wrzucałem.

[Obrazek: NTzZvYS.jpg]

[Obrazek: qfRzFN9.jpg]

[Obrazek: tV8PmVM.jpg]

[Obrazek: gkGNlRG.jpg]

[Obrazek: fq83zM3.jpg]


RE: Małe co nieco od Wolfman - shaman72 - 06-09-2017

Kilka ciekawych pozycji ustrzelonych - gratki wolfman Wink


RE: Małe co nieco od Wolfman - misfit - 06-09-2017

(06-09-2017, 17:56)wolfman napisał(a):  Czekaj coś mi się przykleiło do buta i chyba tego nie wrzucałem.

Niemal wszystko z tego już zamieszczałeś wcześniej, podobnie jak znaczną część poprzedniej aktualizacji.
Zdarza Ci się też kupować filmy w plastiku, które wcześniej kupiłeś w steelu.
Polecam orzechy na pamięć Smile


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 06-09-2017

(06-09-2017, 19:28)misfit napisał(a):  Niemal wszystko z tego już zamieszczałeś wcześniej, podobnie jak znaczną część poprzedniej aktualizacji.
Ta, to niemal wszystko to niemieckie steele na foto wielkości znaczka pocztowego.
(06-09-2017, 19:28)misfit napisał(a):  Zdarza Ci się też kupować filmy w plastiku, które wcześniej kupiłeś w steelu.
Dlaczego nie? W promocji są tanie i mają wbudowane napisy. Do podmiany jak znalazł.
(06-09-2017, 19:28)misfit napisał(a):  Polecam orzechy na pamięć
Wszystko ma swój cel.


RE: Małe co nieco od Wolfman - misfit - 06-09-2017

(06-09-2017, 20:52)wolfman napisał(a):  
(06-09-2017, 19:28)misfit napisał(a):  Niemal wszystko z tego już zamieszczałeś wcześniej, podobnie jak znaczną część poprzedniej aktualizacji.
Ta, to niemal wszystko to niemieckie steele na foto wielkości znaczka pocztowego.

Nie, niemal wszystkie UHD wcześniej wrzucałeś i nie tylko
Np. [Obrazek: NTzZvYS.jpg]

[Obrazek: 13eTom4.jpg] [Obrazek: sjbzc1b.jpg] [Obrazek: eaowLDW.jpg]

Chociaż nie... wygląda na to, że Konga dwa razy kupiłeś. I nie tylko. Tutaj np. zdublowany Starship Troopers.

(06-09-2017, 19:28)misfit napisał(a):  Zdarza Ci się też kupować filmy w plastiku, które wcześniej kupiłeś w steelu.
Cytat:Dlaczego nie? W promocji są tanie i mają wbudowane napisy. Do podmiany jak znalazł.

Przykładowo Kingdom of Heaven. Najpierw wrzuciłeś steela Ultimate Edition, a później amaray'a Director's Cut. W obu nie ma pl napisów.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Mister Tadeo - 06-09-2017

Tych filmów starczy do oglądania na długie miesiące. Do tego jeszcze dodatki. Masz na to czas?
I jak można nie wiedzieć, że już wcześniej się kupiło dany film i nabyć go ponownie?


RE: Małe co nieco od Wolfman - robsonm1978 - 06-09-2017

Pewnie urodzony handlarz :-)