Filmozercy.com | Forum
Małe co nieco od Wolfman - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Małe co nieco od Wolfman (/watek-male-co-nieco-od-wolfman)



RE: Małe co nieco od Wolfman - misfit - 07-09-2017

[Obrazek: T9n_Ko.gif]

To jednak polecam te orzechy - tym bardziej, że tych podwójnych zakupów jest duuużo więcej Big Grin


RE: Małe co nieco od Wolfman - Mister Tadeo - 07-09-2017

(06-09-2017, 23:10)wolfman napisał(a):  Normalnie jak wrócisz do miejsca zamieszkania po roku i masz wiele ważniejszych spraw niż pamiętanie jakiegoś głupiego filmu za 1,50 euro
Jak głupi, to po co kupujesz?

(06-09-2017, 23:10)wolfman napisał(a):  Wiem, że jak ktoś nie kradnie i nie piraci to rzecz trudno pojęta w Polsce
Strzeliłeś kulą w płot. Akurat jestem ostatnią osobą, którą można posądzać o piractwo. Oglądam i słucham tylko te rzeczy, które kupiłem w oryginalnych wydaniach na fizycznych nośnikach.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 07-09-2017

(07-09-2017, 09:07)Mister Tadeo napisał(a):  Strzeliłeś kulą w płot. Akurat jestem ostatnią osobą, którą można posądzać o piractwo. Oglądam i słucham tylko te rzeczy, które kupiłem w oryginalnych wydaniach na fizycznych nośnikach.
Nie pisałem tego o Tobie, ale ogólnie. Dlaczego niby pomyślałeś w ogóle , że sugeruję Ci piractwo? Cały czas coś kupujesz i wrzucasz na bieżąco. Toczyły się tu podobne dyskusje o pobieraniu testowaniu, oglądanie. Nic nie ściągam. Najwyżej kupię , obejrzę i sprzedam. Jak kupię dubla i kosztuje mnie 1,5 euro z Cex to nie mam o to żadnego bólu pośladów. Sprzeda się za 10 zł i po sprawie


RE: Małe co nieco od Wolfman - misfit - 07-09-2017

wolfman - ale tak bez żartów, czy zgodzisz się ze stwierdzeniem, że nie panujesz kompletnie nad swoim tematem biorąc pod uwagę, że:

1. Co najmniej 12 z 17 filmów UHD, które wczoraj zamieściłeś, prezentowałeś już wcześniej w tym temacie.
2. Steele z Niemiec w znakomitej większości było już prezentowane po 2, a nawet 3 razy (w liczbie blisko 20 sztuk).
3. Vikingów i Last Kingdom prezentowałeś już 12-05 i 23-06.
4. Pitbulla i American Gangster prezentowałeś już 14-02.
5. Extraordinary Adventures, Lady Snowblood, Misery, Oz Great and Powerful, Pan's Labyrinth, Rurouni Keshini, The Purge i wiele innych filmów również wcześniej prezentowałeś.
6. Hobbity też prezentowałeś już po 2, a niektóre części 3 razy. Przy okazji zapytam czym się różnią wydania UK od USA, że potrzebowałeś mieć je oba w steelu jeśli chodzi o 1 i 2 część ?


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 07-09-2017

(07-09-2017, 11:30)misfit napisał(a):  wolfman - ale tak bez żartów, czy zgodzisz się ze stwierdzeniem, że nie panujesz kompletnie nad swoim tematem biorąc pod uwagę, że:
mistif czy nie masz innych życiowych problemów ? Zastanawiałem się czy całą kolekcję nie wrzucić ponownie by mieć ją tu aktualną.
Hobbity z Usa się pozbywam, bo wolę tłuste wydania z Uk.
Czy jeszcze coś na tych zdjęciach przez co spać nie możesz?


RE: Małe co nieco od Wolfman - misfit - 07-09-2017

Takiej odpowiedzi właśnie się spodziewałem, ale cóż... przynajmniej próbowałem Smile


RE: Małe co nieco od Wolfman - pred895 - 07-09-2017

Myślę że Wolf spokojnie nadaje się do tego programu "Zbieracze" z chęcią zobaczyłbym ten bałagan zwany Domem Big Grin No chyba że za poszczególne magazyny rąbią znajomi przy okazji korzystający z nieogarniętego Inwentarza haha Big Grin


RE: Małe co nieco od Wolfman - Mister Tadeo - 07-09-2017

(07-09-2017, 12:51)pred895 napisał(a):  Myślę że Wolf spokojnie nadaje się do tego programu "Zbieracze"
A jest taki program?
To chyba na starym Forum była taka dyskusja kto jest prawdziwym kolekcjonerem, a kto tylko zbieraczem. Tam też (tzn. w tamtym topicu) zrobił się po jakimś czasie niezły bałagan, a wymiana zdań bywała czasami ostra.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Mefisto - 07-09-2017

ale Glengarry zazdroszczę - za ile?


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 07-09-2017

(07-09-2017, 20:23)Mefisto napisał(a):  ale Glengarry zazdroszczę - za ile?

Pamiętasz jak pisałem o tej okazji? Jak mi odpisałeś to gość podniósł cenę z 20 do 35 funta. Ten steel w folii jakby zaczął być rarytasem. Ja kupiłem za 20, ale 35 to już było za dużo.