Filmozercy.com | Forum
Małe co nieco od Wolfman - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Małe co nieco od Wolfman (/watek-male-co-nieco-od-wolfman)



RE: Małe co nieco od Wolfman - Juby - 03-03-2019

(13-02-2019, 15:29)Wolfman napisał(a):  No Captain America , Avengers mają Pigi-13, ale w Uk mają 12 na pudełkach, a nie 15 jak Venom

No to niezła paranoja, bo ostatni Avengersi są bardziej krwawi i mroczniejsi niż Venom, w którym krew pojawia się może w 1-2 krótkich scenach.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Marioo - 03-03-2019

(03-03-2019, 03:25)dakatri.drache napisał(a):  Zoom? Spotkałem się raczej z negatywnymi opiniami na ich temat tutaj. Czyli że czasem warto u nich coś brać i paczki docierają? Big Grin

Słabo czytasz forum. Negatywne opinie dotyczą przesyłek do Polski, a Wolfman zamawia poza naszym krajem, gdzie najwidoczniej problem zaginięć nie występuje.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 04-03-2019

Zoom
po 10

[Obrazek: acXzyBv.jpg]

[Obrazek: QGoLBMd.jpg]


RE: Małe co nieco od Wolfman - misfit - 04-03-2019

Możemy tylko pozazdrościć - założyłbyś jakąś firmę pośredniczącą w dostarczaniu przesyłek z zoom dla filmożerców (i nie tylko)... Wink Big Grin


RE: Małe co nieco od Wolfman - yedi - 04-03-2019

(04-03-2019, 18:33)misfit napisał(a):  Możemy tylko pozazdrościć - założyłbyś jakąś firmę pośredniczącą w dostarczaniu przesyłek z zoom dla filmożerców (i nie tylko)... Wink Big Grin

Oj tak dobry pomysł ? znaczy się Good idea ?


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 04-03-2019

W sumie byłoby to zrealizowania. Odpalcie mi funta od filmu,pakiety po 2 funty , coś będę miał z tego całego bałaganu u siebie, chodzenia po punktach. Czasami przywiozą pocztą, czasami kurierem i muszę jechać 1 km po odbiór. Tu nie ma budynków z pocztą jak w Polsce. Mam PayPal PL i w Euro.
Z base.com też dostaję szybko, Zavvi wolniej niż Base czy Zoom o 2-3 dni. Mam rzecz jasna dostęp do bol.com dostawa w dobę. Ostatnio Matrix trylogia była za 35. Często są tam wyprzedaże i outlety. Należy pamiętać też , że inne rzeczy nie wysyłają do PL, a wysyłają do NL.
Za 2 tygodnie jadę do Polski to możecie zrobić zrzutkę, filmy dojdą na pewno. Oby durny listonosz nie zostawił ich jak 10 bd u sąsiadów , których nie ma od 4 dni. Odbijam się od drzwi. Podajcie info o zakupach w ogłoszeniach. Mail zostawiam tutaj alpha27@op.pl
Możecie zamawiać dla siebie , lub grupowo.
Na urlopie robię duży remanent i wyprzedam sporo rzeczy min chyba wszystkie animacje Disneya. Próbowałem i nie potrafię wysiedzieć do połowy.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 05-03-2019

Dziś dotarło
[Obrazek: XmsGyUj.jpg]
Z Zoom


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 12-03-2019

FA z Czech, jak widać steel świeci

[Obrazek: ku32eSP.jpg]

[Obrazek: 77eWvfx.jpg]


RE: Małe co nieco od Wolfman - Ethan - 13-03-2019

ten terminator ma obie wersje filmu?


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 13-03-2019

No masz info na pudełku jakie,