Filmozercy.com | Forum
Małe co nieco od Wolfman - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Małe co nieco od Wolfman (/watek-male-co-nieco-od-wolfman)



RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 22-03-2019

(22-03-2019, 23:10)Mr.Hankey napisał(a):  Wracasz do czasów DVD?
No jakoś to trzeba na czymś obejrzeć. Blu ryjka nikt nie chce mi sprzedać Sad


RE: Małe co nieco od Wolfman - Daras - 22-03-2019

EDIT:
(22-03-2019, 23:25)Wolfman napisał(a):  
(22-03-2019, 23:10)Mr.Hankey napisał(a):  Wracasz do czasów DVD?
No jakoś to trzeba na czymś obejrzeć. Blu ryjka nikt nie chce mi sprzedać Sad

Kurna, masz u mnie punkcik reputacyjny za nabycie tego krążka DVD (nawiązuję do wątku o polskich filmach, które warto kupić). Oczywiście to nie stanowi promocji formatu! Wink Chodzi mi o Twoją postawę, która „rozwala”. Kolekcjoner Wolfman, zamiast zasysać z netu „Dom zły” (nakład BD raczej wyczerpany), ma ochotę obejrzeć Smarzowskiego z legalnego nośnika fizycznego. Powtórzę – KURNA! Shy
Ja czynię podobnie. Blush

Na marginesie. Od lat zauważam, że trza się spieszyć z zakupami określonych polskich filmów na BD.

P.S.
Gratuluję „Zatoichiego”.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 23-03-2019

(22-03-2019, 23:50)Daras napisał(a):  Na marginesie. Od lat zauważam, że trza się spieszyć z zakupami określonych polskich filmów na BD.
X - lat temu nie siedziałem na żadnym forum tego typu, bo i nie było. Nie wiadomo było co będzie unikatem i że ci dystrybutorzy będą padać jak muchy. Potem zaczyna się szukanie. Z netu nic nie pobieram, nie ma bd, to kupię dvd.


RE: Małe co nieco od Wolfman - Gieferg - 23-03-2019

Cytat:X - lat temu nie siedziałem na żadnym forum tego typu, bo i nie było.

Forum istnieje praktycznie od 10 lat (a i wcześniej było gdzie o tym gadać), ty tu jesteś od ilu - trzech?


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 23-03-2019

To forum jest od 10 lat, a sam masz konto od 2014? 10 lat temu to większość kupowała dvd


RE: Małe co nieco od Wolfman - Gieferg - 23-03-2019

Działamy od dekady, to forum jest kontynuacją nieistniejącego już forum KolekcjonerDVD.
Od początku okresu ożywionej działalności starego forum część osób kupowała Blu-ray, sam zacząłem w 2010.
Przed 2009 też było gdzie gadać o wydaniach bo jakoś robiłem to na kilku forach (HDTV Polska, KMF, czy świętej pamięci Movieforum - na każdym były działy poświęcone wydaniom filmów) odkąd kupuję filmy czyli od 2005 roku. Tak więc nie tyle nie było takiego miejsca, co nie wiedziałeś, że takowe istnieje Tongue


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 23-03-2019

Filmożerców mi znalazło w wyszukiwarce jak coś szukałem. A tamtego to mi nigdy nie pokazało ani razu w żadnym temacie co szukałem. Więc nie wchodziłem. Zresztą 10 lat temu nie było co za bardzo szukać filmów było i tak mało


RE: Małe co nieco od Wolfman - Gieferg - 23-03-2019

LOLWTF Big Grin

Cytat:Filmożerców mi znalazło w wyszukiwarce jak coś szukałem.
I niech ten dzień będzie przeklęty na wieki XD


RE: Małe co nieco od Wolfman - Wolfman - 23-03-2019

Nie przejmuję się, większość przeklina datę , w której się zarejestrowałeś Big Grin


RE: Małe co nieco od Wolfman - Nfsfan83 - 23-03-2019

Wolfman i DVD świat się kończy Wink A zatem powiadam Wam, że przyjdzie taki dzień... oj przyjdzie... gdy wrócicie do DVD formatu... Big Grin