Filmozercy.com | Forum
Harry Potter (Seria) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Harry Potter (Seria) (/watek-harry-potter-seria)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Harry Potter Pełna Kolekcja Blu-ray - jakie szanse na zakup? - sebas - 22-11-2018

To chyba nie jest właściwe miejsce na  dyskusję na ten temat. Mamy przecież dział:
Giełda.
Wątek można było założyć właśnie w tamtym miejscu lub skorzystać z jakiegoś już tam istniejącego, przykładowo:
Kupie/poszukuję


RE: Harry Potter Pełna Kolekcja Blu-ray - jakie szanse na zakup? - Bykovsky - 22-11-2018

(22-11-2018, 12:06)lukee napisał(a):  
(22-11-2018, 11:44)Bykovsky napisał(a):  Faktycznie pozostaje mi tylko to wydanie BD + DVD, bo nówkę widziałem za 350 zł.
Sam sprawdzałem ostatnio bo naszła mnie tez ochota jakiś czas temu na uzbieranie filmów z Harrym. Najtajniej chyba jest tak jak piszesz za 350 zł. W http://www.bonito.pl z kodem DYKTANDO możesz jeszcze zbić 5% to wyjdzie trochę ponad 330 zł. Może w grudniu gdzieś coś przecenią pod kątem świąt itp ale to już nie wiem na kiedy potrzebujesz ten prezent.

Myślę właśnie o świętach - ale za wczasu.

Mogę też kupić po prostu zwykłe wydania Blu-ray osobno, ale box robi lepsze wrażenie. Będę szukał jeszcze.

Nie zamawiałem nigdy zza granicy - ale to raczej pewne, że nie ma co liczyć na angielskie wydania z polskimi napisami...?


RE: Harry Potter Pełna Kolekcja Blu-ray - jakie szanse na zakup? - KaMario - 22-11-2018

Wersje wszystkich części Harrego Pottera w wydaniach Blu-ray + dvd są to te same wersje filmów co z wcześniejszych pierwotnych wydań, a teraz z dołożonym dyskiem dvd z filmem. Mam je wszystkie w odrębnych wydaniach. Różnicę co do pierwotnych wydań (których nakład się skończył) stanowi jedynie grafika (nadruk) na płytach blu-ray w pierwszych 4 lub 5-ciu częściach oraz grafika wszystkich okładek jest nowa.


RE: Harry Potter Pełna Kolekcja Blu-ray - jakie szanse na zakup? - Bykovsky - 22-11-2018

(22-11-2018, 12:19)sebas napisał(a):  To chyba nie jest właściwe miejsce na  dyskusję na ten temat. Mamy przecież dział:
Giełda.
Wątek można było założyć właśnie w tamtym miejscu lub skorzystać z jakiegoś już tam istniejącego, przykładowo:
Kupie/poszukuję
Ten dział kojarzy mi się z używanymi rzeczami, z targowiskiem. Ja założyłem wątek pod kątem wydania specjalnego filmów Blu-ray z serii Harry Potter.

(22-11-2018, 12:51)KaMario napisał(a):  Wersje wszystkich części Harrego Pottera w wydaniach Blu-ray + dvd są to te same wersje filmów co z wcześniejszych pierwotnych wydań, a teraz z dołożonym dyskiem dvd z filmem. Mam je wszystkie w odrębnych wydaniach. Różnicę co do pierwotnych wydań (których nakład się skończył) stanowi jedynie grafika (nadruk) na płytach blu-ray w pierwszych 4 lub 5-ciu częściach oraz grafika wszystkich okładek jest nowa.

A co z dodatkami? Box z 11 płytami TYLKO Blu-ray zawiera dodatki.
Box 8x BD + 8x DVD nie zawiera dodatków, a po drugie... skoro ktoś kupuje Blu-ray, to po co mu DVD...? Nie mam nawet na czym odtworzyć DVD. Jakość pominę...

Czy są jakieś wersje poszczególnych filmów TYLKO Blu-ray, sprzedawane osobno, ale z dodatkami do poszczególnego filmu? Wtedy kupiłbym 8 filmów osobno i jakoś zapakował.


RE: Harry Potter Pełna Kolekcja Blu-ray - jakie szanse na zakup? - KaMario - 22-11-2018

Z tego co pamiętam, to na każdej płycie blu-ray są dostępne również dodatki.
Nie wszystkie części Harrego Pottera nawet pierwotnie były wydaniami dwupłytowymi - tylko Książę Półkrwi i Insygnia śmierci część 1 i 2.

Wystarczy poszperać w Filmoskopie: http://filmozercy.com/filmoskop/editions/?distributors%5B0%5D=5&sortby=added_desc&release_date_from=&release_date_to=&search=harry+potter&page=3 - 3 strony z polskimi wydaniami od dystrybutora Galapagos.

W tej chwili osobno są wyłącznie w sprzedaży wydania dwupłytowe blu-ray z dvd.
Chyba, że jeszcze gdzieś z drugiej ręki jednopłytowe wcześniejsze wydania... nie wiem.


RE: Harry Potter (Seria) - KaMario - 22-11-2018

Tak dla uściślenia (sprawdziłem po powrocie do domu) - płyty dvd w obecnych wydaniach dwupłytowych Harrego Pottera zawierają wułącznie dodatki związane z tworzeniem Swiata Harrego Pottera. Na tych dodatkowych płytach dvd nie ma filmów. Filmy są na płytach Blu-ray.

(22-11-2018, 12:52)Bykovsky napisał(a):  Nie mam nawet na czym odtworzyć DVD. Jakość pominę...
A to wielka ciekawostka??? Big Grin Przecież każdy odtwarzacz Blu-ray jest kompatybilny formatowo wstecz - czyli czyta dvd.


RE: Harry Potter (Seria) - Wolfman - 22-11-2018

(22-11-2018, 12:52)Bykovsky napisał(a):  Ten dział kojarzy mi się z używanymi rzeczami, z targowiskiem. Ja założyłem wątek pod kątem wydania specjalnego filmów Blu-ray z serii Harry Potter
Normalnie padłem dwukrotnie
[Obrazek: QnJZkWE.jpg]

W dodatku kolega nie ma na czym odtworzyć dvd, bo posiada czytnik blu. Tragedia. Wiedz, że dvd dodają jako gratis i możesz je odsprzedać, to odrobisz trochę zakup


RE: Harry Potter (Seria) - lukee - 22-11-2018

(22-11-2018, 16:55)wolfman napisał(a):  W dodatku kolega nie ma na czym odtworzyć dvd, bo posiada czytnik blu. Tragedia. Wiedz, że dvd dodają jako gratis i możesz je odsprzedać, to odrobisz trochę zakup
Tak kupi żonie na gwiazdkę wydanie specjalne całej serii i odsprzeda dodatkowe płyty dla odzyskania części kasy …. to jest dopiero tragedia wymyśleć taka myśl.


RE: Harry Potter (Seria) - Wolfman - 22-11-2018

(22-11-2018, 17:58)lukee napisał(a):  to jest dopiero tragedia wymyśleć taka myśl.
Tragedia to nie dostrzegać w tym ironii....


RE: Harry Potter (Seria) - meaner - 22-11-2018

Elegancki boxik z Francji z 8 filmami na Blu. Steelbooki WEA z unikalną połyskującą grafiką (wszędzie jest mat).
[Obrazek: Harry_Potter_8_Film_Collection_Amazon_Ex...255D_1.JPG]

[Obrazek: Harry_Potter_8_Film_Collection_Amazon_Ex...55D_11.JPG][Obrazek: Harry_Potter_8_Film_Collection_Amazon_Ex...55D_13.JPG]