Filmozercy.com | Forum
Oglądamy filmy z kolekcji... - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Oglądamy filmy z kolekcji... (/watek-ogladamy-filmy-z-kolekcji)



RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Wolfman - 04-03-2019

Matrix 4k 2&3 - kino kopane i sieczka. O ile dwójeczka się broni, bracia są fajnym przeciwnikiem . To po ich zgonie nie ma tam na co patrzeć. Widok tłustej dupy Fishburna w powietrzu i tej pozy wrył się w moją pamięć na stałe. Może czymś to wyczyszczę. Epicka muzyka w 3 i ten nudny kolejny pojedynek odebrał mi chęci do życia, bardziej niż gorączka.. Ta durnowata obrona czyli mechy? Rakiety sterowane radiowo jak roboty wroga? Zamiast walić bombami emp z przenośnych wyrzutni, okrętów tak by się blokowały i nawet przebić nie mogli bunkra, to oni pociski karabinowe i rakiety sterowane radiowo (emp je niszczyły) skuteczność żadna jak mechy. Generał to musiał być fanem mangi i dużych pocisków. Przewijałem do napisów i wylatuje to z kolekcji. 3/10. O pociskach emp nie wspomnę, które 1000/min powinny pokrywać krater i nic nie powinno wejść


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Wolfman - 04-03-2019

Robin Hood 4k Scota - świetny dobrze zrealizowany film, tak pokazujący to paskudne brudne średniowiecze i ten ostrzał z łuków podczas bitwy, że chciałoby się to obejrzeć z drzewa. Film się kończy szybko niestety. Po tym jak Robin Hood odzyskuje koronę, scenariusz idzie spać, a reszta ekipy robi sobie wolne od ciężkiej pracy i ja wyłączam film. 5/10 za godzinę, którą warto


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Juby - 05-03-2019

Nie umiesz edytować postów? Nie mogłeś dodać recenzji Robin Hooda do posta sprzed niespełna 4 godzin, skoro nikt inny nie odpisał w tym wątku?


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Wolfman - 05-03-2019

Jaką różnicę zrobił ci ten post więcej,że biadolisz


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Gieferg - 05-03-2019

To taki problem poprawić tego posta zamiast dalej śmiecić?
Po paru latach na forum wypadałoby się już nauczyć jego obsługi.


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Mr.Hankey - 05-03-2019

(04-03-2019, 20:18)Wolfman napisał(a):  Robin Hood 4k Scota
Skąd wydanie, czy jest tam polska wersja, no i jak obraz?


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Wolfman - 05-03-2019

Jakim cudem wciąż miotasz się z pytaniem o wersję? Teraz masz wszystko w filmoskopie, a jakie wydanie moje to u mnie w kolekcji.
Obraz jest szarobury, kolory zatęchłe jak cała godzina filmu , którą oglądam. Dalej już nie wiem, ale dla mnie warto było wydać te 10 funta

- Żółwie ninja 4k nabrały rumieńców w 4k z hdr, który je ładnie odświeżył. Efekt hdr i koloru na każdym kroku przez cały film. Warte update
- Jack Reacher 4k - mój ostatni seans nie pasujący tam mini karzeł Cruise zupełnie nie pasował do tej roli. Wersja 4k niczym mnie na kolana nie rzuciła
- Fast & furious 4k -  duża poprawa dźwięku od razu lepiej słychać poszczególne samochody, transfer na plus. Bd dawno nie oglądałem, ale nie rzuciła mi się tu szczególnie szeroka paleta + hdr. Dało się więcej, ale pewnie się nie chciało

- Cliffanger 4k  ostatatni seans to vhs. Co mi dziś przeszkadza
- naiwna muzyczka do połowy filmu gdy tylko widać dziadziusia ogólnie psuje odbiór całego filmu. Mogło być mrocznie
- wywołanie lawiny
- czy ta banda niedojd nie mogła ich kneblować?
- mogli przestać gadać o ich zabiciu przy samych zainteresowanych?
- posłuszny boss bandziorów na końcu mega głupie
- wyeliminować też rzeczy i byłby świetny film 6.5/10


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Pablo0909 - 05-03-2019

Cliffhanger powstał prawie 30 lat temu, dlaczego miałby być taki, jak dzisiejsze filmy? Ma swój klimat, chętnie do niego usiądę, bo jeszcze nie oglądałem UHD. Od stycznia stoi na półce Big Grin Tongue


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Wolfman - 05-03-2019

(05-03-2019, 21:57)Pablo0909 napisał(a):  Cliffhanger powstał prawie 30 lat temu, dlaczego miałby być taki, jak dzisiejsze filmy?
Jak ktoś coś pisze podobnego to przypomina mi się genialny Nagi instynkt. Cliff epatował brutalnością, ale nie miał mrocznego klimatu


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Pablo0909 - 06-03-2019

Mrocznego nie miał, ale miał swój klimat czyli oryginalny jak na tamte lata. No i są to dwa różne gatunki, więc trudno je ze sobą zestawiać do porównania Wink