Filmozercy.com | Forum
Departament Sprzedaży - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+---- Dział: Giełda (https://forum.filmozercy.com/dzial-gielda)
+---- Wątek: Departament Sprzedaży (/watek-departament-sprzedazy)



RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 11-07-2019

(11-07-2019, 18:39)Glaeken napisał(a):  Smutna prawda jest taka, że poziom znajomości języka angielskiego w naszym kraju mocno kuleje.
Nawet napisy to mało, jeden wolał kupić dvd z Master and commander bo mu powiedziałem ,że lektora nie było na blu ray


RE: Departament Sprzedaży - ifeelveryblah - 11-07-2019

(09-07-2019, 18:30)Glaeken napisał(a):  Rzadkie/kolekcjonerskie/limitowane blu raye:

Rambo: Pierwsza Krew - lektor i napisy PL
Terminator 2: Dzień Sądu - lektor i napisy PL
Zielona Mila - 2xBD Diamond Luxe Edition - UK (brak PL)
Gremliny - 2xBD Diamond Luxe Edition - UK (brak PL)
Batman - 2xBD Diamond Luxe Edition - lektor i napisy PL
Terminator: Genisys - 2xBD 3D + 4xBD Filmarena Maniacs Collector Box - lektor i napisy PL
TITANIC - 2xBD 3D + 2xBD - lektor i napisy PL
W jaki sposób te filmy są nowe? Produkujesz je?


Departament Sprzedaży - Glaeken - 11-07-2019

Rozpakowane z folii i od tamtej pory stały na półce i zbierały kurz.

Wysłane z Samsung Galaxy S8+ przy użyciu Tapatalka


RE: Departament Sprzedaży - ifeelveryblah - 11-07-2019

Czyli są to filmy używane. Zmień te opisy bo to zwykłe oszustwo.


Departament Sprzedaży - Glaeken - 11-07-2019

Nom tak zrobię choć nie do konca zgadzam się z definicją "używane"... "nowe" też nie w pełni oddaje prawdę :/

Wysłane z Samsung Galaxy S8+ przy użyciu Tapatalka


RE: Departament Sprzedaży - Mierzwiak - 11-07-2019

(11-07-2019, 18:39)Glaeken napisał(a):  Bo z grubsza za tyle obecnie chodzi ten film.
Wydanie BD z paskudnym obrazem "warte" tyle co kilkanaście filmów UHD zamówionych z Włoch. Takie rzeczy tylko w Cebulandii Smile


RE: Departament Sprzedaży - Kirek - 11-07-2019

(11-07-2019, 18:39)Glaeken napisał(a):  Bo z grubsza za tyle obecnie chodzi ten film.
Chodzą to nie to samo co się sprzedają. Tutaj moim zdaniem działa efekt kosmicznych ofert dvdmax.pl. Ktoś chcący sprzedać film szuka wcześniej informacji w internecie, znajduje oferty dvdmax.pl które wystawia również na allegro pod różnymi nickami i zapala mu się lampka 'o kurcze też tyle chcę'. Ostatni przykład jaki obserwuję to kolekcja Petera Greenawaya 5xDVD, wystawiana standardowo za 600 PLN. Ostatnio ktoś wystawił w licytacji od 100 PLN i efekt był taki że nie było ofert. Oczywiście możliwe że, są tytuły, które się lepiej sprzedają ale 600 PLN za film na BD? No cóż może nie doceniam pasjonatów. W każdym razie Gleaken jeżeli sprzedasz ten film to będę wdzięczny jak napiszesz za ile udało się to zrobić. Może w sumie to jakiś pomysł na temat na forum, pochwal się za ile sprzedałeś film tylko z jakimś potwierdzeniem a nie przechwałką bez weryfikacji Wink


RE: Departament Sprzedaży - Glaeken - 12-07-2019

(11-07-2019, 22:37)Kirek napisał(a):  Chodzą to nie to samo co się sprzedają. Tutaj moim zdaniem działa efekt kosmicznych ofert dvdmax.pl. Ktoś chcący sprzedać film szuka wcześniej informacji w internecie, znajduje oferty dvdmax.pl które wystawia również na allegro pod różnymi nickami i zapala mu się lampka 'o kurcze też tyle chcę'. Ostatni przykład jaki obserwuję to kolekcja Petera Greenawaya 5xDVD, wystawiana standardowo za 600 PLN. Ostatnio ktoś wystawił w licytacji od 100 PLN i efekt był taki że nie było ofert. Oczywiście możliwe że, są tytuły, które się lepiej sprzedają ale 600 PLN za film na BD? No cóż może nie doceniam pasjonatów.
Wydaje mi się, że w tym przypadku dvdmax niewiele ma z tym wspólnego. Wygląda na to, że to wydanie filmu jest u nas po prostu mocno pożądane. Gdy wystawiałem swój film znalazłem na allegro taką oto ofertę: https://allegro.pl/oferta/terminator-2-blu-ray-8126181003
Takie ceny dotyczą także rzadkich wydań książek, komiksów itd. itp. więc powiedziałbym, że jest to dość normalne zjawisko - podstawy ekonomii: podaż vs popyt Wink

Ciekawostka: liczba wyświetleń mojej oferty T2 bije rekordy w porównaniu do wyświetleń każdego innego wystawionego przeze mnie na sprzedaż tytułu.

(11-07-2019, 22:37)Kirek napisał(a):  W każdym razie Gleaken jeżeli sprzedasz ten film to będę wdzięczny jak napiszesz za ile udało się to zrobić. Może w sumie to jakiś pomysł na temat na forum, pochwal się za ile sprzedałeś film tylko z jakimś potwierdzeniem a nie przechwałką bez weryfikacji Wink
Nie mam pomysłu jak to zrobić poza zwyczajną przechwałką. Jeżeli masz jakiś to daj znać.


RE: Departament Sprzedaży - Gieferg - 12-07-2019

Cytat:Nawiasem mówiąc kilka miechów temu wystawiłem Kill Bille monolithu w normalnej cenie

Też jakieś szalone ceny? Może powinienem kupić zagraniczne i dodać napisy/lektora, a to sprzedać w cholerę? Smile


RE: Departament Sprzedaży - Glaeken - 12-07-2019

O ile dobrze pamiętam to chyba za 100 pln poszły obie części. Ale na podstawie liczby zapytań i chęci rezerwacji odniosłem wrażenie, ze sprzedałem "za grosze" Big Grin