Filmozercy.com | Forum
Departament Sprzedaży - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+---- Dział: Giełda (https://forum.filmozercy.com/dzial-gielda)
+---- Wątek: Departament Sprzedaży (/watek-departament-sprzedazy)



RE: Departament Sprzedaży - laware - 10-05-2020

(10-05-2020, 09:37)Pablo0909 napisał(a):  Lato się zbliża, ale pamiętajcie, że po lecie, zawsze nadchodzi jesień, długie wieczory i... dobry czas na oglądanie, pora zrobić zapasy Wink  Filmy BD (Amaray):
1-2 szt= 13 zł wysyłka
3-4 szt.= 6,50 zł wysyłka
5 i więcej= dokładam wg. swojego widzi mi się 1 BD i wysyłka gratis. Wysyłka do paczkomatów i (niechętnie) kurier.

Steelbooki i UHD bez zmian- "twarde" negocjacje i nie ma zlituj Cool  Big Grin

Fajnie jakbyś wrzucił jakieś zdjęcia tego co Ci zostało Wink


RE: Departament Sprzedaży - Mefisto - 10-05-2020

Spoko, jeszcze się odezwę, ale najpierw sprzedam nerkę Smile


RE: Departament Sprzedaży - Pablo0909 - 10-05-2020

(10-05-2020, 11:46)laware napisał(a):  
(10-05-2020, 09:37)Pablo0909 napisał(a):  Lato się zbliża, ale pamiętajcie, że po lecie, zawsze nadchodzi jesień, długie wieczory i... dobry czas na oglądanie, pora zrobić zapasy Wink  Filmy BD (Amaray):
1-2 szt= 13 zł wysyłka
3-4 szt.= 6,50 zł wysyłka
5 i więcej= dokładam wg. swojego widzi mi się 1 BD i wysyłka gratis. Wysyłka do paczkomatów i (niechętnie) kurier.

Steelbooki i UHD bez zmian- "twarde" negocjacje i nie ma zlituj Cool  Big Grin

Fajnie jakbyś wrzucił jakieś zdjęcia tego co Ci zostało Wink

Miałem nie odp. ale... Czy naprawdę jest jakiś kłopot kliknąć baner Filmoskop-->Kolekcje użytkowników--> wpisujesz nick użytkownika, dodajesz stronę do zakładek i każdego dnia, w każdej minucie swego uroczego życia masz dostęp do tej tajemnej wiedzy Wink  A teraz zamknij oczy i wyobraź, że jesteś na moim miejscu i spełniasz prośbę laware i zaczyna się:
" a zboku mogę prosić?, nie z tego boku, z drugiego, a wyjmij okładkę, bo nie jestem pewny, a pod kątem możesz, coś światło za mocne, możesz w ciemniejszym miejscu robić, słaby chyba masz aparat, nie masz lepszego, ja bym lepsze robił" itd., itd. Do tego oczywiście dochodzi czas, który musiałbym poświęcić na zrobienie min. 1500 zdjęć, wstawienie ich, rozsyłanie itp.
Ale, że z reguły jestem cierpliwy, więc służę pomocą i wskażę drogę na skróty Smile   Filmy na sprzedaż.

(10-05-2020, 12:34)Mefisto napisał(a):  Spoko, jeszcze się odezwę, ale najpierw sprzedam nerkę Smile

Biere w ciemno Big Grin Big Grin


RE: Departament Sprzedaży - laware - 10-05-2020

Pablo0909, czyli rozumiem, że po każdej sprzedaży aktualizujesz tą listę?


RE: Departament Sprzedaży - prodarek - 10-05-2020

Odpowiedz na to pytanie jest tak oczywista że chyba nie trzeba o to pytać, skoro sam się na tą listę powołuje Smile


RE: Departament Sprzedaży - Pablo0909 - 10-05-2020

(10-05-2020, 15:44)laware napisał(a):  Pablo0909, czyli rozumiem, że po każdej sprzedaży aktualizujesz tą listę?

Tak, sprzedaną pozycję usuwam z Filmoskopu Smile


RE: Departament Sprzedaży - kaiser83@interia.pl - 10-05-2020

Zamienię 2 steelbooki 4k captain Ameryka cz. 1 i 2 z zaavi oraz dorzucę jeszcze kilka starszych steelow w foliach, za avengers lenticular z zaavi w folii. Jak ktoś ma to kaiser83@interia.pl.


RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 10-05-2020

Inne posiadasz w folii? Tak to kolekcjonujesz? Ja posiadam wszystko, ale otworzyłem


RE: Departament Sprzedaży - kaiser83@interia.pl - 11-05-2020

Większość zagranicznych mam w foliach, polskie steelbooki jeśli nie mam kopii amaray, jak najbardziej otwieram i ładuja od razu w zapasowych foliach.


RE: Departament Sprzedaży - Glaeken - 11-05-2020

(10-05-2020, 15:28)Pablo0909 napisał(a):  Czy naprawdę jest jakiś kłopot kliknąć baner Filmoskop-->Kolekcje użytkowników--> wpisujesz nick użytkownika, dodajesz stronę do zakładek i każdego dnia, w każdej minucie swego uroczego życia masz dostęp do tej tajemnej wiedzy Wink
Jest kłopot bo wielu wydań nie ma, a niektóre tam zawarte mają błedy (bajzel w postaci duplikatów grzecznie pominę). Zdecydowanie wolę sam zrobić zdjęcia + ew. dodatkowe zdjęcia na życzenie. Jeżeli ktoś ma tonę filmów na sprzedaż to może to jest jakimś rozwiązaniem ale dla mnie nie.

Poza tym ponad 80% moich kupujacych jest z zewnatrz i nie slyszalo ani jie korzysta z zadnych filmoskopow.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka