Filmozercy.com | Forum
Departament Sprzedaży - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+---- Dział: Giełda (https://forum.filmozercy.com/dzial-gielda)
+---- Wątek: Departament Sprzedaży (/watek-departament-sprzedazy)



RE: Departament Sprzedaży - Kirek - 11-05-2020

(11-05-2020, 06:47)Glaeken napisał(a):  Jest kłopot bo wielu wydań nie ma
Nic nie stoi na przeszkodzie abyś je dodał.

(11-05-2020, 06:47)Glaeken napisał(a):  niektóre tam zawarte mają błedy (bajzel w postaci duplikatów grzecznie pominę).
Zapraszam do pomocy w ogarnianiu bajzlu. Zgłoś się do Mateusza o uprawnienia moderatora Filmoskopu, każda para rąk do pomocy mile widziana Smile


RE: Departament Sprzedaży - Gieferg - 11-05-2020

(10-05-2020, 16:53)Pablo0909 napisał(a):  
(10-05-2020, 15:44)laware napisał(a):  Pablo0909, czyli rozumiem, że po każdej sprzedaży aktualizujesz tą listę?

Tak, sprzedaną pozycję usuwam z Filmoskopu Smile

Chyba, że jest to "Eraser" Big Grin


RE: Departament Sprzedaży - Pablo0909 - 11-05-2020

(11-05-2020, 07:36)Gieferg napisał(a):  Chyba, że jest to "Eraser"  Big Grin

Aż sprawdziłem Tongue  Ale go nie ma Smile

(11-05-2020, 06:47)Glaeken napisał(a):  
(10-05-2020, 15:28)Pablo0909 napisał(a):  Czy naprawdę jest jakiś kłopot kliknąć baner Filmoskop-->Kolekcje użytkowników--> wpisujesz nick użytkownika, dodajesz stronę do zakładek i każdego dnia, w każdej minucie swego uroczego życia masz dostęp do tej tajemnej wiedzy Wink
Jest kłopot bo wielu wydań nie ma, a niektóre tam zawarte mają błedy (bajzel w postaci duplikatów grzecznie pominę). Zdecydowanie wolę sam zrobić zdjęcia + ew. dodatkowe zdjęcia na życzenie. Jeżeli ktoś ma tonę filmów na sprzedaż to może to jest jakimś rozwiązaniem ale dla mnie nie.

Poza tym ponad 80% moich kupujacych jest z zewnatrz i nie slyszalo ani jie korzysta z zadnych filmoskopow.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka

Akurat w Filmoskopie są wszystkie filmy, które chcę sprzedać. Jeśli czegoś nie ma na mojej liście, to znaczy, że tego nie ma. Ty, jeśli zajmujesz się handlem zawodowo, możesz nawet sobie studio fotograficzne założyć, zatrudnić fotografa, nic mi do tego Smile  Ja sprzedam to , co posiadam i tyle. Zresztą, jakoś nikt nie narzeka na brak zdjęć. Ba, nawet nie wspomniał nikt o tym.


RE: Departament Sprzedaży - Gieferg - 11-05-2020

Ja tylko powiem, że metoda z filmoskopem jako listą filmów na sprzedaż jest spoko.
Kupiłem 6 filmów, jak coś nie wiedziałem, to dopytałem, a ceny są takie, że nie wypada narzekać na cokolwiek.


RE: Departament Sprzedaży - Pablo0909 - 11-05-2020

No właśnie- " jak coś nie wiedziałem, to dopytałem"- koniec języka za przewodnika, niejedna babcia tak mówiła, kto słuchał babci, ten wie Big Grin  Wink


RE: Departament Sprzedaży - pearlzfan - 11-05-2020

(11-05-2020, 06:47)Glaeken napisał(a):  Jeżeli ktoś ma tonę filmów na sprzedaż to może to jest jakimś rozwiązaniem ale dla mnie nie.
No tak się składa, że pablo0909 ma akurat tonę filmów na sprzedaż, a to, że ty byś zrobił inaczej... who cares? Jaki to ma związek z wyprzedażą u pablo?

Dodam tylko, podobnie jak Gieferg, że dokonałem już u pablo 3 zakupów i za każdym razem, jeśli miałem pytania, to sprzedający bez problemu udzielał dodatkowych informacji.


RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 11-05-2020

(11-05-2020, 05:40)kaiser83@interia.pl napisał(a):  polskie steelbooki jeśli nie mam kopii amaray, jak najbardziej otwieram i ładuja od razu w zapasowych foliach.
To tylko polskie otwierasz? To hardkorowo.

Wystawiłem masę płyt, które niektórzy szukają ceny od 15-30. Jak macie pytania czy zakup poza to pytać przez allegro z dopiskiem, że z forum

https://allegro.pl/uzytkownik/Iceman_27?bmatch=baseline-al-product-cl-eyesa2-dict43-uni-1-5-0318


RE: Departament Sprzedaży - prodarek - 11-05-2020

Hehe jak popatrzyłem na te twoje piórniki na płyty to przypomniały mi się czasy filmów na płytach CD 700MB podpisanych markerem Big Grin


RE: Departament Sprzedaży - Glaeken - 11-05-2020

(11-05-2020, 07:22)Kirek napisał(a):  Nic nie stoi na przeszkodzie abyś je dodał.
(11-05-2020, 07:22)Kirek napisał(a):  Zapraszam do pomocy w ogarnianiu bajzlu. Zgłoś się do Mateusza o uprawnienia moderatora Filmoskopu, każda para rąk do pomocy mile widziana Smile
Parę raz coś tam dodałem bo nie znalazłem jakiegoś wydania więc chyba jakieś uprawnienia mam. Nie wiem skąd i dlaczego bo o nie chyba nie zabiegałem Big Grin Nie wiem też czy poprawnie dodałem... no ale wygląda na to, że nad tym nie ma żadnej kontroli - gdzie kucharek sześć.... Wink Coś dodam, ktoś inny wejdzie i to skasuje, albo coś zmieni, niekoniecznie poprawnie... so why bother?
(11-05-2020, 08:20)pearlzfan napisał(a):  Jaki to ma związek z wyprzedażą u pablo?
Odnoszę wrażenie, że jest ciśnienie na korzystanie z filmoskopu ktory nie do konca każdemu odpowiada. Konkretnie z Pablem to nie ma nic wspólnego, najwyrazniej zadbał oto żeby dane wydan ktore posiada byly poprawnie odzwierciwdlone na filmoskopie. Ja z kolei nie przykładam do tego zbytniej wagi bo natrafiam na syf który mnie znichęca do filmoskopu.

Przepraszam za offtop.



Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Departament Sprzedaży - Pablo0909 - 11-05-2020

Filmoskop jest po prostu wygodą Smile Nie zauważyłem, abyś podawał np. dystrybutora, datę wydania, o EAN nie wspominając. A w Filmoskopie to wszystko jest Smile