Filmozercy.com | Forum
kolekcja Remka - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: kolekcja Remka (/watek-kolekcja-remka)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: kolekcja Remka - meaner - 08-10-2016

Serdecznie witamy nowego kolegę na forum. Smile
Jak na dwa lata kupowania to już fajnych zbiorów się dorobiłeś. Nie jedna osoba chciałaby mieć takie filmy w swojej kolekcji.
Ale ja się pytam gdzie reszta Piratów i dwie części Thora? Nie chcesz kompletu? Wielki plus za magie systemu słonecznego. Nasz wszechświat daje radę w 3D? Są jakieś fajne efekty?

"ja prezentuje głównie steele, bo jest na co popatrzeć jeśli chodzi o grafikę"
Nie zawsze. Wink

*wolfi weź z łaski swojej przestań prawie w każdym temacie o kolekcji jak i filmie zachwalać steelbooki i przekonywać innych do ich kupowania. Na początku było to nawet do zaakceptowania ale już pomału zaczyna się robić nużące. W swojej kolekcji mam prawie już 250 steeli ale nie piszę ciągle jakie to są fajne. Smile


RE: kolekcja Remka - Wolfman - 08-10-2016

W czym to niby przeszkadza jeśli kogoś zachęcę z forum do zakupu steelów? Kilku mi się udało i zbierają. Więcej kolekcjonerów, więcej kolekcji na forum steelbooków z różnych wydań , różnych krajów. Tobie to jest nużące , bo zbierasz od dawna i masz 250 w kolekcji, ale niektórzy dopiero zaczynają z tym przygodę. Mnie nie interesuje sporo tematów, które też są powielane, ale mi to nie przeszkadza, kto co lubi. Nudne by było jakbyśmy oglądali u każdego tą samą kolekcję amarayów.


RE: kolekcja Remka - Remek - 08-10-2016

(08-10-2016, 19:56)wolfman napisał(a):  Akurat ten steel zbiorczy dla Bourna ma już kilka lat, steele z władcą dokładnie to wydanie co masz chodzi po 80 od sztuki Smile w empik.
Może i ma kilka lat ale jak zaczynałem przygodę z kolekcjonerstwem to kupowałem w zwykłym plastiku i zbytnio nie zwracałem uwagi na steelbooki, dopiero po jakimś czasie zakupiłem pierwszego steela i spodobały mi się te wydania a sporo filmów i m.in. Bourne'a i Władcę  już miałem w amarayu i już nie mam weny żeby wymieniać ale w sumie każdego filmu w steelu mieć nie muszę, jak wpadnie to ok, jeśli trafi się jakiś z filmem, który mnie interesuje i w rozsądnej dla mnie cenie to biorę bez wachania.

(08-10-2016, 20:45)meaner napisał(a):  Jak na dwa lata kupowania to już fajnych zbiorów się dorobiłeś. Nie jedna osoba chciałaby mieć takie filmy w swojej kolekcji.
Ale ja się pytam gdzie reszta Piratów i dwie części Thora? Nie chcesz kompletu? Wielki plus za magie systemu słonecznego. Nasz wszechświat daje radę w 3D? Są jakieś fajne efekty?

Dzięki za dobre słowo. Jeśli chodzi o Piratów to jedynka podoba mi się najbardziej a na pozostałe części nie mam aż tak dużego ciśnienia choć jak najbardziej kiedyś kupię tylko, że zawsze wypada coś innego i póki co na razie mam inne priorytety, Thora też jakoś odwlekałem a potem to już inne filmy do kupienia doszły, przyznam że nie jest to mój ulubiony bohater i pewnie dlatego tak zwlekam z zakupem ale jak się trafi w 3D w jakiejś fajnej cenie to pewnie zakupię. Nasz wszechświat w 3D ogląda się całkiem przyjemnie, oglądałem dosyć dawno i z tego co pamiętam to efektów wyjścia z ekranu jest niewiele, głównie głębia, jakichś większych fajerwerków nie ma ale jest ok.


RE: kolekcja Remka - slepy51 - 09-10-2016

Jest steel "Jaws", jest spokoSmile Oby tak dalej.


RE: kolekcja Remka - Wolfman - 09-10-2016

Thor 2 3D steela mam wystawionego, jak będziesz jakimś zainteresowany to napisz pw Smile


RE: kolekcja Remka - Remek - 09-10-2016

Ok wolfman pomyślimy, pomyślimy Smile


RE: kolekcja Remka - Wolfman - 09-10-2016

(09-10-2016, 12:22)Remek napisał(a):  Ok wolfman pomyślimy, pomyślimy Smile

Byle nie za długo, bo dziś ktoś klepnął 5 kolekcjonerek w tym dwa steele. Zakup z Zavvi to 150zł, jeszcze trochę i się wyprzeda. To będziesz szukał okazji po 300 zł Wink jak jedynka


RE: kolekcja Remka - Remek - 10-10-2016

Nowy nabytek, dziś odebrane z Empiku

[Obrazek: 09453804249669661961.jpg]

[Obrazek: 76896549213633143159_thumb.jpg]  [Obrazek: 53918491244719511847_thumb.jpg]


RE: kolekcja Remka - Wolfman - 10-10-2016

(09-10-2016, 12:22)Remek napisał(a):  Ok wolfman pomyślimy, pomyślimy Smile

Już nie ma co, poszło Smile


RE: kolekcja Remka - Remek - 10-10-2016

Ten steel Thora to chyba bez PL był? Bo ja tylko z polską wersją kupuję Wink