Filmozercy.com | Forum
Planeta małp - seria - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy--13)
+--- Wątek: Planeta małp - seria (/watek-planeta-malp-seria--995)

Strony: 1 2 3


Planeta małp - seria - meaner - 09-12-2016





Kolejna, już trzecia część o konflikcie pomiędzy ludźmi a inteligentnymi małpami. Uwielbiam poprzednie dwie części więc liczę na to iż ta również mnie nie zawiedzie. Wizyta w kinie dla mnie obowiązkowa.


RE: Wojna o planetę małp (2017) - pred895 - 09-12-2016

Boskie !!! nie mogę się pozbierać takie to jest zajebiste Big Grin ja chcę już wiosnę :>


RE: Wojna o planetę małp (2017) - Mateusz - 09-12-2016

Lubię dwie pierwsze części, ale seans trojki pewnie zaliczę dopiero na Blu-ray. Serio nie wiem czym ten trailer tak ludzi zachwycił.


RE: Wojna o planetę małp (2017) - kryst007 - 09-12-2016

Poprzednia część była dla mnie męczarnią (przynajmniej od połowy) i mam nadzieję, że ta część będzie trzymała porządny poziom "Genezy...", jak "Ewolucji...".


RE: Planeta małp - seria - Gieferg - 10-12-2016

Pierwszą częśc polubiłem po drugim seansie, który miał miejsce po tym jak wpadł mi do kolekcji blu-ray za 20 zeta. Niestety w przypadku drugiego na drugi seans jakoś nigdy się nie zdecydowałem i wciąż nie mam takowego w planach. Film był mocno nijaki i niczym mnie nie zachwycił. Co się zaś tyczy nadchodzącej trójki...

Z jednej strony niby zapowiada się lepiej od dość nijakiej dwójki (no i ma AR jak należy), z drugiej - zapowiada się na powtórkę z dość nijakiej dwójki.

Krótko - Nie czekam i nie wiem czym tu się jarać. Obejrzy się kiedyś tam, przy okazji.
Next, please!


RE: Planeta małp - seria - Kapitan_kusiak - 12-12-2016

Mam jeden poważny problem z tą serią (co nie zmienia, że ją lubię, bo na tle wielu nijakich produkcji i mizernych rebootów przedstawia się naprawdę bardzo dobrze) - czemu, do jasnej ciasnej, w każdym kolejnym filmie mamy nowego ludzkiego głównego bohatera, którego musimy poznawać od nowa. Nie czepiam się Woody'ego Harrelsona, ani sposobu wyjaśnienia braku Jamesa Franco w drugiej części (był logiczny), ale w jaki sposób zamierzają wytłumaczyć brak Jasona Clarke? Z tego co widziałem, nie figuruje w obsadzie filmu, więc nie ma co liczyć na ukrycie jego postaci w pierwszym zwiastunie.


RE: Planeta małp - seria - Mateusz - 12-12-2016

Brak tego samego ludzkiego bohatera jest podyktowany tym, że to ma być film o małpach, a nie o ludziach. Głównym bohaterem jest tutaj Caesar i to on ma brylować na plakatach.


RE: Planeta małp - seria - Kapitan_kusiak - 31-03-2017

Dlatego można było Clarke'a uśmiercić gdzieś w pierwszych 20-30 minutach filmu, ale żeby chociaż był.

Ps. Jest kolejny zwiastun:





RE: Planeta małp - seria - Gieferg - 31-03-2017

Zupełnie po mnie spływa. Zdaje się, że wojna ludzi z inteligentnymi małpami to jednak nie jest dla mnie specjalnie ekscytujący temat.


RE: Planeta małp - seria - paniron - 12-07-2017

Jestem już po seansie. Lubię te serie i nie zawiodłem się przy okazji trzeciej części.
Dobra przeciwwaga dla innych serii typu szybcy i wściekły ;-)

Kilka motywów muzycznych zwróciło moja uwagę, a to się rzadko zdarza, wiec soundtrack biorę w ciemno.

Uwielbiam Serkisa, ciekawe jak wypadnie w roli reżysera, bo chyba dwa jego filmy wychodza wkrótce.