Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: TV czy projektor? Na czym oglądacie filmy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(05-12-2021, 13:49)pred895 napisał(a): [ -> ]to już chyba z piętnasty seans, tak bardzo go lubię.
Skoro tak, to polecam rewelacyjny serial "For All Mankind", póki co nie do kupienia z tego co wiem Sad


Znam znam, to chyba najlepiej poprowadzony serial jeśli chodzi o alternatywną rzeczywistość i na dodatek o tematyce podboju kosmosu. Mega, również czekam na fizyczny nośnik i trzeci sezon Smile
A znacie jakieś produkcje Apple Original, które później pojawiły się na nośnikach fizycznych ? Smile
@ pred895
Tego epsonka za ile wyrwałeś? nowy ze sklepu?
Nowy za 6697 z https://www.tophifi.pl/

Fotki tego nie oddają, ale co tam Tongue
[Obrazek: ME5HBWA_t.JPG] [Obrazek: ME5HBWF_t.JPG] [Obrazek: ME5HBWI_t.JPG] [Obrazek: ME5HBWM_t.JPG] [Obrazek: ME5HBWR_t.JPG] [Obrazek: ME5HBX6_t.JPG] [Obrazek: ME5HBXC_t.JPG] [Obrazek: ME5HBXH_t.JPG] [Obrazek: ME5HBXP_t.JPG] [Obrazek: ME5HBXU_t.JPG]
Spoko, w ciemno się na niego zdecydowałeś?
Poczytałem trochę recenzji, z tego co widzę ma ten sam silnik jeśli chodzi o 4k shifting co TW9400 i kontrast też nie zgorszy. Warunki mam odpowiednie, tak więc zdecydowałem się wydać nieco mniej i też się cieszyć przy równie dobrym rezultacie.
Jakiś czas temu, nie wiem, może kilka tygodni temu, wyskoczyła mi na moim OLEDzie LG B8 aktualizacja softu do wersji 05.40.09. Do tej pory nie rzuciło mi się to w oczy, ale wczoraj trafiłem na odpowiedni film i tak oto Matrix na UHD pokazał mi, jak koszmarny black crush mam teraz w trybie Dolby Vision. Po wyłączeniu DV w ustawieniach odtwarzacza sprawdziłem jak się ma sprawa w HDR10 i tam problem nie występuje.

Rozwiązaniem jest zwiększenie jasności (czyli poziomu czerni) ze standardowego 50 na 55.

Brawo Dolby, brawo LG!
Tak to niestety bywa, że nowe jest wrogiem dobrego. Zdarza się, że aktualizacja coś tam naprawia a inne psuje.
Nie do końca idealny temat, ale lepszego nie znalazłem. Może mała rzecz, ale najnowszy soft (5.20.7) dla LG C9 pozwala wyłączyć ten ohydny komunikat "no signal", który zasłania obrazy w tle. A miało ponoć tego już nie być na C9tkach Smile