Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: TV czy projektor? Na czym oglądacie filmy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałem się przywitać bo to mój pierwszy post na forum. Prześledziłem ten wątek od początku. Dużo ciekawych dla mnie tematów poruszyliście. W trakcie czytania chciało się wrzucić swoje 5 gr . Niestety niektóre posty są z przed paru lat? więc nie ma co odgrzewać. W kwestii tv czy projektor rok temu zdecydowałem się na przesiadke na projektor. Pozdrawiam zatem
Jak wygląda u was czas oglądania? U mnie licznik pokazuje po roku ~2200 godzin wyświetlonych, wychodzi ok 6 godzin dziennie to dla mnie szok, chyba że na weekendy nabija.
Witaj bracie.
Ja skazany jestem tylko na soboty lub dni świąteczne. W tygodniu brak mi czasu na oglądanie filmów. W weekend z ciekawości sprawdzę stan licznika, ale nie spodziewam się wysokich wartości.
Kolega nabył DLP czy LCD?
Marketingowo D-ILA  Blush
(06-11-2022, 19:00)Alvy napisał(a): [ -> ]Jak wygląda u was czas oglądania? U mnie licznik pokazuje po roku ~2200 godzin wyświetlonych, wychodzi ok 6 godzin dziennie to dla mnie szok, chyba że na weekendy nabija.

Ładny wynik.
Ja z ciekawości sprawdziłem na moim TV OLED, na którym oglądam tylko filmy z płyt i wyszła mi średnia 2 godziny dziennie Smile
No czyli 1 film dziennie prawidłowo Smile
U mnie ta średnia to jednak nie jest wiarygodna Confused
(06-11-2022, 19:00)Alvy napisał(a): [ -> ]U mnie licznik pokazuje po roku ~2200 godzin wyświetlonych

No to nieźle żeś wypalił, ja przez dokładnie rok od kupna Epsona wypaliłem na nim około 660 godzin, a oglądam średnio co drugi dzień po cztery godziny.
630 godzin po niecałych 5 miesiącach.
(07-11-2022, 15:43)Alvy napisał(a): [ -> ]Marketingowo D-ILA  Blush

Może kolega nie uwierzy, ale podejrzewałem go o coś innego niż DLP / LCD. Wink Nawet chciałem inaczej sformułować pytanie.
A co było powodem decyzji zakupowej, czyli przesiadki na projektor?
Miałem  tv 65cali ale zachciało się więcej i lepiej. Najpierw telewizor był coraz bliżej kanapy , ale że wysięgnik kończył się prawie w połowie pokoju trzeba było pomyśleć o czymś innym. I tak zobaczyłem obraz z projektora na prezentacji, szczena mi opadła i już wiedziałem że nic innego. amen Sleepy