Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Criterion
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nie pokusiłeś się nawet na zakup trylogii w promocji za 6,50 całość?
Nie wiem czy będę czekał na europejskie wydanie Milczenia owiec z nowym masterem, bo to co zobaczyłem na screenach, spowodowało, że od razu nabrałem ochoty na ponowny seans filmu. Dodatkowo dziś Quartet Records ogłosiło, że wydają rozszerzony i zremasterowany soundtrack:
http://www.quartetrecords.com/cd-catalogue/silence-of-the-lambs-expanded.html

Chyba trzeba będzie poważnie rozważyć zakup Blu od Criteriona i score'u Howarda Shore'a w edycji rozszerzonej.

Być może Criterion wyda ten film i w UK. Np 12 gniewnych ludzi Lumeta wypuścili w USA i UK, a film ten, podobnie jak Milczenie owiec, pochodzi z katalogu MGM.
Nowe Milczenie prezentuje się zdecydowanie lepiej (choć na tych screenach ma czasami zbyt widoczne ziarno, a żeby uchwycić więcej szczegółów, czasami zbytnio rozjaśniono czernie, takie odnoszę wrażenie), ale chyba nie na tyle abym kupował je drugi raz. Mam już na Blu (PL) i starczy.
Sony mnie tak rozpuściło , że ten remaster jest taki sobie. Po obejrzeniu Blade runner 1 4k, nic już nie będzie takie samo.



Wejść do takiego skarbca, mieć wolną rękę, dużą torbę na prezenty i wybierać same wersje DVD zamiast BD... Czy ci ludzie oglądają te filmy na starych 32 calowych LCD w kuchni ?? Tongue
ładny rzut na maj

A relatywnie niedawno pokusiłem się o zakup brytyjskiej edycji Velvetu. Ech...
Za to Mamet obowiązkowo.
Jaki jest koszt wysyłki z usa od nich? plus czas oczekiwania/jakość zabezpieczenie? i czy nie ma przygód na poziomie zavvi itp? czy jest jakiś sklep przez, który można zamawiać ich rzeczy i wychodzi taniej?
We only ship our products within the United States and to Canada. Our free-shipping offer is good only on orders shipped within the contiguous United States.
A B&N wysyła do Polski? Oni maja często te promocje 50% off na cały Criterion
Wysyłają do krajów trzeciego świata, ale do UE nie. Ponoć można to było ominąć wybierając paypala, ale nie próbowałem więc nie potwierdzę...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31