Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Blade runner 2049
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dzisiaj pojawił się w końcu długo wyczekiwany przez wielu ludzi teaser kontynuacji kultowego filmu "Łowca androidów"



BOMBA. Scott nie reżyseruje. Villeneuve jest u mnie obecnie nr.1. Johannsson z muzyką. Deakins za kamerą.... NIE MOGŁO BYĆ LEPIEJ i NIE MOŻE SIĘ NIE UDAĆ Smile Boję się tylko trochę o Forda, bo o ile w SW wszystko leciało na sentymencie i nie miałem nic przeciwko żeby go wcisnęli, o tyle tutaj już może wypaść troszkę groteskowo... anyway - w przyszłym roku nic nie będzie wyglądało tak pięknie:
[Obrazek: 7cb9bf984c6c6a1f129d83310bdf4905.jpg]
Wygląda dobrze, pewniak do obejrzenia w kinie, choć po słabym Sicario nie jestem pewien co do reżysera (no ale tam problemem był raczej denny scenariusz).

czuubakka

(20-12-2016, 14:29)Gieferg napisał(a): [ -> ]po słabym Sicario
Zamilcz Wink . Gdzie on był niby słaby?
Dla mnie Villeneuve też jest w ścisłej czołówce, i jestem rad że dostał w swoje ręce BR.
Napisałem ci gdzie, po szczegóły możesz się zgłosić do tego tematu.




Dalej mocno średnio. Aż sam się dziwię, ale nawet nie chce mi się iść na to do kina. Przedstawiony świat wydaje się strasznie sterylny i pusty.
A mnie ten trailer kupił i zaciekawił. Gyllenhaal może być niezłym antagonistą.

Ps. Oczywiście Leto <co za wstyd>
Czarno to widzę. Będzie przepiękny, bo w końcu to zdjęcia Deakinsa, ale jak widzę Jareda Leto, to tracę wiarę w ten film. Z jakiegoś powodu nie czuć atmosfery, a w kwestii scenariusza, to nawet trudno mi sobie wyobrazić, co by w nim musiało się znaleźć, żeby to było ciekawe. Chciałbym się mylić.
Słabo to wygląda.

Ujęcie w 13 sekundzie - bardzo, bardzo, bardzo niefajne.

A potem nie jest wiele lepiej. Bardziej kolejny GITS niż Blade Runner. W większości ujęć sterylnie i pusto, bez charakteru, nawet gdy mamy ewidentne próby pokazania czegoś, co pokazywał oryginał, wygląda to "nie tak" - czysto, gładko i po prostu niefajnie. Nie podobają mi się zdjęcia, nie przekonuje mnie Gosling, ogólnie mocno rozczarowujący zwiastun.

Cytat: Gyllenhaal może być niezłym antagonistą.

Kto?
Gyllenhaal niewątpliwie mógłby być świetnym antagonistą. Ach jakby go tak wzięli na Jokera zamiast Leto.
Stron: 1 2 3 4