Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Blu-Ray 3D odtwarzanie - pytanie laika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,
Jestem laikiem w kwestii odtwarzania Blu-Ray 3D więc mam (pewnie śmieszne) pytanie. Sam nie mam telewizora z 3d, ale przyjazd na święta dał mi możliwość przetestowania mojego Shreka na Blu-Ray 3D. Sprzęt jaki posiadam to:
-Xbox ONE jako odtwarzacz (wraz z kablem hdmi dołączonym do zestawu, wg specyfikacji obsługuje on 3d),
-TV Samsung ue46es6100,
-okulary aktywne.
Po włożeniu płytki do xboxa wszystko ładnie odpala, film również ale jest on w zwykłym 2D. Mam co prawda na pilocie przycisk do uruchomienia 3D, jednak on włącza mi konwersję z 2D na 3D (taką samą jak mogę sobie włączyć przy oglądaniu normalnej telewizji). Opcję 3D mam uruchomioną na konsoli.
W którym miejscu zrobiłem coś źle?
Z góry dziękuję za pomoc.
Jeśli widzisz normalny obraz 2d to znaczy, że płyta się odtwarza w 2d. Jakby się odtwarzala w 3d to by obraz był rozmyty/podwójny. Więc najpierw szukalbym przyczyn w odtwarzaczu. A na plycie masz nadruk 3d?

Edit, u mnie na każdej z 4 części znaczek 3d jest.
Często na pilocie wystarczy wcisnąć 3D i jest właściwy obraz.
Dzięki za pomoc, ale problem okazał się idiotyczny - musiałem zaktualizować aplikację na xboxie Wink.