Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Ranking filmów wydanych w Polsce na Blu-ray - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pomyślałem, że ciekawym pomysłem byłoby przeprowadzenie plebiscytu na najlepsze filmy wydane na Blu-ray w Polsce w danym roku. Jako że w grudniu nie mamy już w zapowiedziach żadnych premier, można już zacząć myśleć o rankingu. Pozostaje tylko kwestia, w jaki sposób przeprowadzić głosowanie. Na ankietę jest zbyt dużo wydań, więc na razie najlepsza wydaje mi się koncepcja zaczerpnięta z podobnego plebiscytu, jaki przeprowadza forum komiksowe gildii, czyli każdy użytkownik podaje w poście swój ranking dziesięciu pozycji w następującej punktacji:

Najlepszy film wydany w Polsce na Blu-ray 10 punktów
Miejsce drugie 9 punktów
Miejsce trzecie 8 punktów
(...)
Miejsce dziesiąte 1 punkt

Nie ma obowiązku podawania pełnej listy, można stworzyć ranking z dowolnej liczby pozycji w zakresie 1-10.

Co myślicie o takiej zabawie? Może macie jakieś inne propozycje co do metody głosowania? Lista wydań dostępnych w Polsce będzie wrzucona, więc nie ma z tym problemu. Zastanawiam się jeszcze nad dołączeniem do tego wydań na UHD, nie było ich dużo, ale zawsze to kilka filmów więcej.